17. den jóga výzvy - Otevřená ramena, otevřené srdce

Otevřená ramena jsou pro správnou činnost těla velice důležitá. Na jejich postavení závisí náš celkový postoj. Nejen ke světu, ale i k sobě. Jsou přenesenou metaforou pro otevřenost srdce, přijímání života takový, jaký je. 

V dnešním, již  17. dni jóga výzvy, se na ně zaměříme. Markéta vás ráda seznámí s ásanami, které se na ramena soustředí a díky jejich pravidelné praxi budou i ta vaše otevřenější a otevřenější.

Rozpohybujte energii čaker

Zkuste s námi otevřít svá srdce dokořán. Čakra jóga se zaměřuje na energetické posílení jednotlivých čaker

Využívá k tomu vhodné ásany, fyzická cvičení, ale účinky se mnohonásobně zvýší, pokud čakry "nakrmíte" vhodnými potravinami a vyrobíte si speciální čakra kosmetiku.

To vše a mnohem víc najdete v našem e-booku "Rozpohybuj energii čaker".

30 denní jóga výzva – 17. den – Otevřená ramena, otevřené srdce
4.8 (95.71%) 14 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

2 komentáře u “30 denní jóga výzva – 17. den – Otevřená ramena, otevřené srdce

  1. Máte pravdu, že nějaká videa jsou složitější, ale můžete ho samozřejmě vynechat a cvičit předchozí den či video, které vám vyhovuje. V našem kurzu pro začátečníky najdete vše samozřejmě popsané.

Napsat komentář