12. den jóga výzvy - Jemná jóga proti stresu

Milí jogíni,

dnes zažijeme tempo volnější, laskavější a společně do detailu prozkoumáme i jiný, neméně důležitý aspekt jógy.

12. den vaší jóga výzvy se ponese v duchu klidné, jemné jógy proti stresu. Nikdy nezapomeňte, že jóga není pouhé fyzické cvičení, ale její účinek je díky správnému dechu a vnitřnímu nalazení holistický pro celé tělo a mysl.

Pojďme se dnes společně naladit na vlnu jemnou, díky které načerpáme čerstvou energii  po náročném pracovním dni či před dním.

Odpočinek a prodýchávání jednotlivých ásan je nezbytnou součástí jógy a dnes se více zaměříme na něj.

Krásný zbytek dne na vlně pohody!

Potřebujete načerpat energii?

Sám jsem s tím bojoval. Únava, podrážděnost, lenost. A trvalo to dlouho, než jsem zjistil, že za všechno můžou nevyrovnané čakry. Rozhodli jsme se tedy, že napíšeme příručku i pro ostatní, aby se s čakrami naučili pracovat. Základem je podpoření jejich činnosti. Jógou - vhodnými ásanmi. Recepty - s vhodnými potravinami a kosmetikou vyrobenou ze správných surovin...Každá čakra potřebuje něco jiného a co přesně, se dozvíte v našem e-booku.

30 denní jóga výzva – 12. den – Jemná jóga proti stresu
4.9 (98.46%) 13 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

2 komentáře u “30 denní jóga výzva – 12. den – Jemná jóga proti stresu

  1. Pohodová relaxace, která mě navedla zpátky k sobě. Jak říkala cvičitelka při relaxaci ” nicnedělání je někdy důležitější, než několik cviků” – a uděláte při tom něco pro sebe 🙂

Napsat komentář