2. den jóga výzvy - Jóga na uvolnění krční páteře

Jak se vám včera cvičilo? Doufám, že vás včerejší cvíčo příliš neunavilo, a že jste opět plni energie a chuti do naší jóga chvilky. Dneska se zaměříme na krční páteř, kterou má většina nás ztuhlou. Většinou je to kvůli sedavé práci a zejména práce na počítači nedělá naší krční páteři vůbec dobře.
Naučte se dnes příjemně uvolnit páteř s Markétou a začleňte tyto cviky do každodenní jóga rutiny.
Krásný den s jógou všem!
 

Předchozí dny

Trápí vás bolesti zad?

Prohlédněte si náš e-book "Zdravá záda s jógovými ásanami".

Naučíte se v něm ty nejvhodnější ásany, které protáhnou vaše záda. Neváhejte a podívejte se, co vše v e-booku najdete.

2. den – Uvolňujeme krční pátěř
4.2 (83.81%) 21 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

14 komentářů u “2. den – Uvolňujeme krční pátěř

 1. Mě joga pronásleduje téměř deset let, paradoxně jsem s ní začala ve Španělsku, když jsem tam nějaký čas pobývala. A musím podotknout, že jde o pronásledování více než příjemné. Nebráním se. Skvěle jsem si zacvičila, už se těším na zítřek. Díky.

 2. No, mě tohle video trochu zavánělo power jógou, dost mě rušila i ta hudba – prostě to proti prvnímu rozjezdu bylo trochu nesympatické.
  Na druhou stranu je fajn, že to bylo intenzivní a krátké, zahřála jsem se a měla jsem pak čas přidat ještě některé ze svých oblíbených ásán. Na té výzvě je to vůbec fajn, že mě to donutí vytáhnout podložku, odcvičit video a pak už je snadné si něco přidat. Přidávám vždycky pozice na uvolnění míst, se kterými mám problém a nebo nějakou hezkou relaxaci.
  Za mě zatím super 🙂

 3. Chci se zeptat, je potřeba opakovat vždy celé předchozí dny a pak následně nové video? Nebo mám cvičit každý den pouze nové video. Díky za odpověď

  • Dobrý den, záleží na vás, co od výzvy čekáte. Pro výuku raději doporučuji Markéty kurz jógy pro začátečníky. Výzva je koncipována tak, že vám nabídne ukázky různých stylů jógy.

 4. UFF! Masakr! a velký obdiv! Tohle bych chtěl časem dokázat! Nedala jsem všechny pozice, ale nevzdám se… 🙂 To jsem zvědavá, co bude zítra 😀 Have a nice day!

 5. Zdravím, jóga výzvu jsem se rozhodla zkusit jenom náhodou. Joga jako taková mě nikdy moc nebrala, a tudiž jsem se o ni nikdy nezajímala. Ale musím přiznat, že zatím jsem naprosto nadšená. Ranní rozcvička je vážně super a to dnešní protažení je ještě lepší. Už se nemůžu dočkat toho, co mi přijde na email zítra.

 6. Úplně mi čtete myšlenky, zrovna včera večer mě začalo bolet za krkem. Jsem na nemocenské tak cvičím v klidečku kolem oběda, uvidíme jak to půjde dál jak nastoupím znovu do práce…. zdravím Vás ze slunečné Itálie. Namaste

Napsat komentář