9. den jóga výzvy - Ranní jóga na protažení

Drazí jogíni, dnes vás čeká krátká lekce, protože někteří z vás nám píší, že půl hodiny je ráno zkrátka moc.

Jasně, já vám rozumím, také to mám ráno s časem nic moc a právě proto jsme se snažili vstříc všem "nedočkavcům" a Rozálie pro vás připravila opravdu krátké cca 15 minut dlouhé video na protažení.

To, že je video krátké ale nic neznamená. I pět minut jógy je lepších než nic.

Takže dneska taková ranní pohodička!

Chcete více informací o józe?

Vstupte do naší sekce s elektronickými knížkami a vyberte si téma, které vás nejvíce zajímá!

30 denní jóga výzva – 9. den – Ranní jóga na protažení
4.7 (94.29%) 14 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

5 komentářů u “30 denní jóga výzva – 9. den – Ranní jóga na protažení

  1. Hezké cvičení, ale připdadá mi hodně podobné jako ta cvičení předchozí, tedy skoro totožné jako byla lekce 7. den Power jóga i další předchozí dny s výjimkou 1 a 2. V minulém cyklu, kde byla i cvičení v angličtině, cvičení bylo mnohem různorodější a z různých stylů jógy.

  2. Ahoj, díky moc za videa! Já naopak oceňuju, když je lekce delší, asi ale jen proto, že jsem teď na mateřské. Uvítala bych také větší různorodost cvičení, více jógových stylů apod. Nejvíc se mi zatím líbily lekce zaměřené na záda. Jinak ale super, opravdu je to motvující – každý den nové video a myšlenka, že necvičím sama…

Napsat komentář