5. den jóga výzvy - Pevná záda = zdravé tělo

Vítám vás u 5. dne 30 denní jóga výzvy.  V dnešním videu se budeme soustředit na horní polovinu těla a video vás provede efektivním posilováním zad a dalších částí horní poloviny těla. Markéta se už na vás těší. 

Dnešní video je trochu delší, než byla ta minulá, ale myslím, že to za to stojí. 

Ramena, hrudník a zádové svaly často přetěžujeme nevhodným držením těla a páteře. Pomocí jógy a ásan (cviků) zaměřených na tyto oblasti, můžete pravidelným cvičením obnovit správnou funkci páteře a všech zmiňovaných svalů.

Přeji vám perfektní cvičení!

Tomáš


Bolí vás občas záda?

Sedavé zaměstnání našim zádům příliš neprospívá. Proto je dobu strávenou na židli dostatečně kompenzovat vhodným pohybem. Správně zvolené sestavy ásan vám pomohou při sestavování vlastní rutiny. Prohlédněte si náš e-book, kde se vhodným ásanám pro cvičení zad věnujeme.

E-book zdravá záda s jógovými ásanami

Naučte se nejefektivnější jógové ásani pro zlepšení bolavých zad. Kromě toho vás naučíme podrobně jednotlivé pozice. Jejich jednoduché i složité varianty a správné využití bandh - jógových zámků. 

Pevná záda = zdravé tělo – 5. den – 30 denní jóga výzva
4.8 (95.56%) 9 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

4 komentáře u “Pevná záda = zdravé tělo – 5. den – 30 denní jóga výzva

Napsat komentář