4. den jóga výzvy - Jógou proti stresu a (podzimní) depresi

Je jedno jestli je podzim nebo jaro. Chmůry a špatná nálada občas přepadne každého z nás nehledě na roční období. Místo toho, že si zalazete sami do kouta a budete truchlit, se zkuste stresu postavit čelem.

Jóga vám bude ideální společník a především pomocník, který vás z "depky" vytáhne. Dnes nastal 4. den vaší jóga výzvy a já bych vám chtěl jenom říct, že si vašeho odhodlání fakt vážím, protože sám vím, kolik každá změna v životě stojí energie. Budu moc rád, když mi odepíšete na e-mail nebo alespoň tady v komentáři, jak se vám výzva líbí.

Teď už vás nebudu zdržovat. Pusťte si video a s chutí do toho!

Tomáš

Chcete se pomocí jógy zbavit napětí?

Návody na ásany podporující uvolnění těla a mysli

Jedním z hlavních účinků jógy je vnitřní klid a vyrovnanost, které díky praxi časem získáte. Jóga vám pomůže zbavit se vntřního neklidu, napětí a pomůže odbourat každodenní stres. Náš e-book vám představí přesně takové ásany a dechová cvičení, které vám k tomu pomohou.

30 denní jóga výzva – 4. den – Jóga proti stresu a depresím
4.6 (92.86%) 14 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

4 komentáře u “30 denní jóga výzva – 4. den – Jóga proti stresu a depresím

  1. Dobré odpoledne,
    je možné s touhle výzvou zhubnout? A celkově při józe? Opravdu mě to chytlo a chtěla bych vědět, jestli to jde i tímto způsobem.

  2. Velmi pekne dakujem za kazde nove rano, kazdu lekciu, ktora je super vystavana. Vysoko hodnotim, ze je to v ceskom jazyku a mozno by som si zakupila aj kurz /ako je to s platbou v EUR/. Joge sa venujem uz dva roky a tato vyzva je pre mna obohacujuca. Super.

Napsat komentář