28 denní detox výzva není jen pro šílené jogíny

...zbavte se i vy škodlivých látek v těle za necelý měsíc

Připravili jsme pro vás měsíční detoxikační jídelníček - detox výzvu! 

Jdete do toho s námi? Čeká na vás 140 zdravých receptů 🙂

Každý den vám pošleme originální jídelníček do e-mailu (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a v závěru výzvy navíc získáte e-book se všemi recepty. Žádné pilulky, doplňky stravy ani příšerné diety. Potraviny, které znáte, které jíte.

Jen poskládané tak, aby vám pomohly zbavit vaše tělo veškerých toxických látek. Od jogínek z redakce SpojujeNasJoga.cz. Po naší výzvě se budete cítit mnohem lépe, uvidíte sami již brzy!

Nastartujte zdravý životní styl a pročistěte tělo. Budete se cítit nepopsatelně skvěle!

Znáte to přísloví "Starého psa novým kouskům nenaučíš?"

Upřímně je to pěkná blbost 🙂 Cítit se skvěle můžete i vy - v jakémkoliv věku. Stačí se rozhodnout, chtít a jít zdraví trochu naproti. Vím, změna bolí ... Občas se nechce a hledáte důvody, proč to vlastně nejde. Není čas. Nevím moc, jak na to. Jsem v tom sama/sám - nikdo mě nepodpoří. Přijde vám to povědomé? Úplně stejně jako vy takto přemýšlí mnoho jiných lidí.

Díky této detox výzvě vám změna ke zdravému životnímu stylu půjde raz dva, protože všechny problémy jsme vyřešili za vás. Připravili jsme pro vás měsíční detoxikační očistu. Bez okecávaček a rovnou k věci. 140 zdravých, detoxikačních receptů, díky kterým nastartujte nové JÁ. Zdá se vám to moc? Nebojte 🙂

Dobroty vám budeme dávkovat hezky postupně. V týdenních celcích, který se každý zaměřuje trochu jinak. Přijde vám od nás 30+ motivačních textů, kde vám s celkovou detoxikací pomocí zdravé, vegetariánské stravy pomůžeme. Můžete nám psát, ptát se, diskutovat i ostatním účastníky.

Nejste v tom sami. Našich výzev se měsíčně zúčastní stovky lidí. Tak na co čekáte? 

Stačí se "jenom" rozhodnout tady a teď a zarezervovat si místo v této detox výzvě!

Detox výzva vás bude bavit, nečekejte žádnou nudnou sbírku okoukaných receptů

 • Potřebujete "odlehčit" po "náročných" Vánocích?
 • Nedaří se vám začít jíst zdravě? Kompletní vege detoxikační jídelníček na celý měsíc.
 • Každý den nové recepty do vašeho e-mailu + bonusové detoxikační tipy.
 • Jednoduchá, zdravá jídla, která zvládnete uvařit z běžně dostupných surovin.
 • Inspirace pro vaření na celý měsíc. Už nikdy nebudete tápat a naučíte se mnoho novinek.
 • Před každým týdnem nákupní seznam surovin, abyste měli z čeho vařit.
 • K výzvě se můžete kdykoliv vrátit a přístup je neomezený.
 • Detox výzvu můžete spustit až tehdy, kdy se vám to bude hodit.

Jak 28 denní detox výzva funguje

ráno e-mail s detox jídelníčkem

Každé nové ráno se můžete těšit na unikátní jídelníček. Přijde vám e-mail s recepty (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a dalšími detoxikačními radami pro konkrétní den. Včetně fotek a postupu.

každý týden jiné téma

Každý týden detox výzvy je zaměřený jinak. Nebudete se nudit. Jednotlivé redaktorky pro vás vymyslely unikátní recepty, které vám budou chutnat, až se budete oblizovat za ušima. Máte se na co těšit.

e-book se všemi recepty

Na závěr detox výzvy dostanete kompletní e-book se všem recepty. Můžete tak oblíbené recepty vařit dál nebo doporučit naši výzvu vašim kamarádkám, přátelům a známým. Žádné složité vypisování receptů.

Jogínky, které detox výzvu pro vás připravily

"Nejsme fitness web a nepočítáme kalorie. Jídlo připravujeme s láskou a vědomím jeho významu pro celé tělo. Ne nadarmo se říká - jsme to, co jíme."

Veronika Pospíšilová

Dharma Delight / Hvezdice.cz


1. týden - jemné exotické chutě a vlna klidu

Vystudovaná vietnamistka a jogínka na plný úvazek. Veganka. Srdcem, tělem i duší v Asii, kde postavila školu v kambodžské vesnici.

ivica stančík

Yogerika.com


2. týden - holistický Detox zvenku i zevnitř

Instruktorka jógy v Brně a zastánkyně jednoduchosti, minimalismu a bezodpadové domácnosti. Ve výzvě vás provede detoxem vně i uvnitř.

Bára voháňková

Gravid jóga


3. TÝDEN - DETOXIKACE DLE VNITŘNÍCH ORGÁNŮ

Jogínka a maminka, která vede vlastní kurzy gravid jógy, hatha jógy a je oddanou milovnicí jemné jin jógy. V létě ráda zkouší jógu na paddle boardu.

Barbora vlčková

ChcemeZitZdrave.cz


4. týden - kompletní očista těla i mysli

Profesionální výživová poradkyně a milovnice jógy. V současnosti žijící v Římě, kde užívá zdravého života plnými doušky.

Naše výzvy máte rádi

Moc se mi líbil během cvičení váš milý "koučing"

Dobry vecer Tomasi, porad cvicim, dostala jsem se do jednodenniho skluzu, takze cvicim se zpozdenim. Cim dal vic si uvedomuju,jak je dulezite,ze dostavam mail kazdy den a ze mi ta pripomenuti nedovoli pro vsednodenni starosti zapomenout na cviceni. Z dnu jsou pak tydny a mesice a pokrok zadny. Ani jsem netusila,ze ke cviceni dostavam i takovy mily koucing. Naposledy mne moc zaujalo cviceni na zada, zvlast kdyz v nem poznavam vsechna minula rehabilitacni cviceni. Netusila jsem, ze vsechny ty cviky jsou soucasti jogy. V neposledni rade chci pochvalit nahravky Vasich cviceni. Jsou moc prijemne a cviceni jsou moc hezky vysvetlena a cvicitelky jsou take velmi mile a v kazde z nich si snadno predstavuji svuj vzor. Hezky vecer Marketa

Markéta

Super seznámení s jógou!

Super motivace a nastartování každodenního cvičení. Po třiceti dnech cvičení jsem o něco víc ohebnější, klidnější a snad na správné cestě 🙂 Vhodné pro seznámení s jógou, vhodné i pro úplné amatéry jako jsem já!

Díky moc všem, kteří se podíleli na třicetidenní výzvě. Namasté 🙂

Tomáš Peterka , Konstruktér

Mám ráda pravidelný "režim"

Mám moc ráda "režim a určité hranice" a 30 denní výzva mě "nutila" (ale opravdu v uvozovkách) cvičit i když se mi moc nechtělo, naučit se nové pozice, protáhnout se...

Určitě s Vámi do další výzvy ráda půjdu, už jsem ji absolvovala po druhé. Témata se mi líbila i to, že jste každý den měli video jinak dlouhé - někdy člověk opravdu nestíhá a někdy má zase času dost. Líbilo se mi, že si ji můžu pustit i z mobilu a kdykoliv se k ní vrátit

Když se mi "nakupily" tři lekce a chtěla jsem je mít "splněné" -tak to problém nebyl - jenom jsem cvičila ten den o trošku déle . Děkuji za výzvu, informace, články.

Miluše Čičmanská , učitelka v mš

Moje psychické problémy - deprese, úzkosti, jsou najednou malé

Milý Tomáši,o joze jsem měla zkreslené informace.Pak jsem potkala kamarádku,která vypadala úžasně.Místo pesimistické ženy,jsem mluvila s veselou a optimistickou osůbkou.Prozradila mi svůj trik-jogu.Začala jsem ji postupně cviči.Moje psychické problémy-deprese,úzkosti,jsou najednou malé aa já mámchuť něco dělat.Těšila jsemse na večer,že už půjdu spát,těď se těším,až bude ráno a celý den si prožívám a ne přežívám.Joga mě nastartuje.Moc děkuju. Marjanka

Marjanka

Chci poděkovat Tomášovi za tento projekt

Tak dnes to zezačátku vypadalo, že bude jenom povídání. Ale když se rozjelo balančni cvičení, nestačila jsem vyrovnávat a bolely mě kyčle. Asi to chce dlouhodobější trénink. Jinak chci poděkovat Tomášovi za tento projekt. Jsem zvědavá na další videa. Zdraví Heluš.

Helena Gloserová

Moje záda mě díky výzvě tolik nebolí

Dobrý večer Tomáši, občas mám potíže s ramenem,tak je pro mne delší opírání o ruce problém. Bolí mne vzpřimovače páteře a všechno možné okolo středu, ale to považuji za dobré znamení, že při cvičení používám správné svaly. Vzpřímený postoj ve stoje i v sedě pro mne téměř celý život nebyl samozřejmostí, takže je to námaha, po níž se opět vracím do špatných návyků, ale počítám s tím,že přijde doba,kdy to pro mne bude přirozené, na to se těším. Takže moje výzva netrvá 30 dní, počítám s tím, že budu pokračovat ve vašich programech a jóga se stane natrvalo součástí mého života. Mějte se hezky Markéta

Markéta

Vhodný doplněk na klidnější cvičení na doma

Dobrý den, chodíme celkem pravidelně 2x týdně cvičit ashtanga jogu,která je náročnější. Je to fajn, udržuje nás to v kondici. Tyto videa se mi líbí jako vhodný doplněk na klidnější cvičení na doma. Dá se z nich vybrat co člověku vyhovuje. Instruktorky ve videích jsou většinou příjemné a jde z nich pohoda. Takže dobrý počin i pro ty co již cvičí.Na shledanou Michal

Michal Švajda

Moje třicetidenní jóga výzva

Začala jsem díky vám cvičit častěji a dá se říct, že i pravidelně. Líbí se mi, že máte k dispozici i knížky, včetně ukázky zdarma, ani placené věci (jako např. výzva) nejsou předražené. Největší problém pro mě byl, že jsem výzvu dělala přes vánoční svátky, kdy jsme měli početnou návštěvu, takže jsem ne každý den zvládla cvičit. Pak, když jsem měla jiný den trochu víc času, zacvičila jsem si třeba dvě videa najednou.

Byla jsem na pár vedených lekcích, ale nezaujaly (hlavně asi lektorka) mě natolik, abych se přinutila chodit pravidelně. Cvičila jsem si hlavně sama doma podle videí StillOnTheWay, ale rozhodně ne pravidelně, a už vůbec ne každodenně, což bych teď chtěla změnit i po ukončení výzvy. Nejvíce se mi líbilo, že jsem každý den cvičila podle jiného videa, které bylo pokaždé trochu jinak zaměřené. Jsem ráda, že se objevily i videa pro těhotné a po porodu, tímto tématem se zabývám i ve své profesi a tak jsem mohla porovnat, jak se na tyto potíže dívá joga 🙂

Určitě vás doporučím dál, hlavně těm, co chtějí s jogou nebo jiným cvičením začít a nemůžou se stejně jako já dokopat 🙂 Byl to takový fajn třicetidenní parťák 🙂

DĚKUJI!! 🙂

Zuzana Poláková , Fyzioterapeut

Cvičila jsem opravdu každý den a nyní s tím plánuji pokračovat

Cvičila jsem opravdu každý den a nyní s tím plánuji pokračovat, protože mě to neskutečně dobíjí a cítím se daleko lépe a vyrovnaněji 🙂 Velice ráda bych uvítala výzvu spojenou s jógou, protahováním a zpevněním těla. Váš web se mi líbí, protože zde najdu všechny potřebné informace ohledně jógy a zdraví, Web na mě působí pozitivním dojmem, je přehledný a plný zajímavých témat (článků).

Ještě co se týče výzvy. Největší výhodu vidím v tom, že si video můžu pustit kdykoliv během dne a z pohodní domova (nebo klidně i na cestách :)). Podle délky videa si můžu i naplánovat harmonogram dne. Velice mě to bavilo. Ze začátku jsem cvičila v den, kdy mi přišlo video na mail a tak se někdy stalo, že jsem měla čas až odpoledne a zrovna bylo video na ranní jógu.... Jeden den výzvy jsem necvičila, měla jsem toho ten den opravdu hodně a tak se mi to o den posunulo.... Proto bych doporučila cvičit až další den po obdržení videa a vědět tak i délku videa dopředu a podle toho plánovat den. Jinak bylo vše super!

Před výzvou jsem byla úplný začátečník, na vedené lekci jsem byla jen jednou a jinak jsem nepravidelně cvičila ranní jógu podle videí na YT sama doma. Pak už jsem nevěděla jaká videa si pustit a tato výzva byla pro mě jasnou volbou 🙂 Nejvíce se mi líbilo, že každé video bylo zaměřeno na jiné partie apod. Zpevnilo se mi celé tělo a to viditelně..

Mockrát bych chtěla za výzvu poděkovat... Těšila jsem se na každý den až si zacvičím, budu mít jen čas na sebe a ještě se odreaguji. Za těch 30 dní se mi zpevnila postava, zlepšilo zažívání i psychicky se cítím dalo lépe a vyrovnaněji. Ještě jednou moc děkuji a s jógou budu i nadále pokračovat.

Aneta Špiláčková , Výživová specialistka

Moc pěkné protažení!

Díky výzvě jsem začala docela pravidelně cvičit, a když jsem náhodou některý den nestihla, protáhla jsem si následující den o dvě výzvy 🙂 Určitě budu s cvičením pokračovat. S Markétou se cvičí opravdu senzačně 🙂 Určitě se příště přihlásím do další výzvy ,téma mi vyhovovalo - některá protahovací, některá náročnější ......

Eva Vaňková , nákupčí/děvče pro všechno 🙂

Dřina, ale krásná:-)

Díky 30 denní výzvě jsem začala pravidelně cvičit (kromě přerušení v době nemoci). Úžasný pocit protažení, lepší nálada a často děs s nemožností některé cviky udělat:-) A ačkoli nerada měním jídelníček, je fakt že mě jóga asi ovlivňuje - na některá oblíbená jídla nemám ani chuť (nebo spíše chuť mám, ale nechutnají tak jako předtím:-) Výzvu mám stále uloženou a mohu si kdykoli zacvičit i konkrétně zaměřené lekce, když potřebuji.

Jak už jsem jednou psala do mailu - díky vám všem za skvělý nápad a podporu:-)

Petra Škodáková , učitelka MŠ

Už si nedovedu ani představit, že zasílání videí skončí

To není možné, že už je to 14. lekce a já 14 dní pravidelně vytahuju podložku a jdu si zacvičit. 🙂 Kolikrát se mi do toho nechce, ale vždy se přinutím a pak jsem moc ráda, že jsem si zacvičila a tělo se hned cítí lépe. Už si nedovedu ani představit že zasílání videí skončí. Perfektní výzva.

Aaandrejka

Perfektní výzva prostě!

Bylo skvělé, že každý den bylo něco jiného - něco člověku nešlo, ale něco zase ano, a aspoň neztratil motivaci. A videa nebyla dlouhá, takže se nebylo na co vymlouvat 🙂 Největší výhoda byla to, že nemusím nikam chodit a můžu cvičit kdy chci. Lektorka Markéta byla naprosto perfektní! Taky mě potěšilo to, že jsem byla schopná odcvičit většinu prvků, i na samém začátku. Děkuji za výzvu, určitě se zúčastním případné další.

Alžběta Králová , Sales Support

Musím přiznat, že zatím jsem naprosto nadšená

Zdravím, jóga výzvu jsem se rozhodla zkusit jenom náhodou. Joga jako taková mě nikdy moc nebrala, a tudiž jsem se o ni nikdy nezajímala. Ale musím přiznat, že zatím jsem naprosto nadšená. Ranní rozcvička je vážně super a to dnešní protažení je ještě lepší. Už se nemůžu dočkat toho, co mi přijde na email zítra.

Denisa

Děkuji za jóga výzvu 🙂

S jógou jsem začala zhruba 4 měsíce před zapojením se do jóga výzvy. Vždy jsem byla více či méně zvyklá se nějakým způsobem hýbat a jóga mě už lákala dlouho. Tak jsem se přihlásila do kurzu a když měla nastat vánoční přestávka, narazila jsem na jóga výzvu a přihlásila se do ní. Nemůžu říct, že bych každé ráno vstala a šla cvičit, to se stalo jen párkrát. Cvičení jsem si dopřála po návratu z práce, "pyžamovou lekci" s Rozálií jsem si dala těsně před spaním. A když někdy nebyl čas, na druhý den jsem si dala dvě lekce. S čistým svědomím tedy můžu řict, že jsem poctivě odcvičila každou lekci. Asi to bude znít jako fráze, ale po cvičení jsem se opravdu cítila jinak... líp... S jógou pokračuji dále v kurzu a určitě vaši jóga výzvu ještě někdy přijmu!

Jana

140 lahodných a jednoduchých detoxikačních receptů z dostupných surovin

28 dní detoxikace zabalených v křupavém těstíčku plném detoxikačních rad a očisťujících tipů. Pochutnáte si, odpočinete si a navíc se naučíte spoustu nových receptů. Po výzvě se budete cítit jako vyměnění.

 30 denní garance vrácení peněz

Začněte jíst zdravě. Je to bez rizika. Protože si za kvalitou výzvy stojíme, tak vám garantujeme vrácení (bez dotazů) peněz v případě nespokojenosti.

Přihlaste se nyní do detox výzvy

Výzvu můžete začít již zítra nebo ji spustíte, kdy chcete podle potřeby.

28 dní detoxu za 299 Kč = 2 obědy v restauraci

 • 28 denních detoxikačních jídelníčků přímo do vašeho e-mailu
 • 140 zdravých, vegetariánských receptů a 4 různé tematické celky
 • E-mailový motivační "koučing", abyste neskončili po prvním dni 🙂
 • Hezky a přehledně zpracovaný e-book s celou detox výzvou včetně fotografií

Novoroční bonus v ceně 299 Kč
pro zájemce o detox výzvu:

Objednáte-li do 7 dní od dnešního dne, získáte k detox výzvě navíc e-book Jogínská kuchařka v ceně 299 Kč zcela ZDARMA

Máte otázku nebo se vám nedaří výzvu koupit? Napište!

>