13. den jóga výzvy - Jóga do kanceláře

Tak jste se dostali skoro do poloviny výzvy a dnes máme pro vás speciální díl. 

Protože mnoho z vás musí trávit hodně času v kanceláři, Markéta připravila video, kde popisuje jednoduché cviky, které vám pomůžou protáhnout záda, nohy a vůbec všechny ztuhlé části těla během pracovní doby.

Jógová praxe před prací či po práci je nutnost. Nicméně během těch 8 hodin v průběhu dne bychom neměli na tělo zapomínat. 

Uvolníte se, protáhnete se a čas strávený v práci bude mnohem pro tělo snesitelnější a pro vás zábavnější.

30 denní jóga výzva – 13. den – Jóga do kanceláře
5 (100%) 6 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

8 komentářů u “30 denní jóga výzva – 13. den – Jóga do kanceláře

  1. Jógu jsem poprvé začala cvičit až poté, co jsem se seznámila s touto stránkou a musím říct, že mě doslova uchvátila! Dokáže mě to dokonale uklidnit a odplavit všechny negativní myšlenky. Rozhodně budu pokračovat a vám (i všem dalším příznivcům) přeji hodně štěstí 🙂

  2. Tohle mě bavilo, zkusit si protažení přímo u počítače, kde trávím zbytečně moc času. Jóga pro mě z úplně nové polohy, takže budu opakovaně zkoušet. Díky.

Napsat komentář