30 denní jóga výzva – 14. den – Rutina pro správné držení těla

30 denní jóga výzva – 14. den – Rutina pro správné držení těla
13 Kvě 2014


2 týdny cvičení jógy jsou skoro za námi:-) Doufám, že s námi stále cvičíte  a denní cvičení jógy vás baví. Dnes jsme vybrali krátké, ale o to intenzivnější video. Je  to taková denní rutinka, aby vaše tělo a zejména jeho držení bylo dlouhodobě správné.

Správné držení těla nás nepřímo ovlivňuje celý den, tak se snažte ho mít, co nejlepší. Tara vám ukáže, jak na to.

PS: Všechny ostatní dny jógy najdete pod videem. Pokud si chcete zacvičit více, tak vřele doporučuji zhlédnout nějaká videa opětovně nebo si koupit náš kurz jógy pro začátečníky.

Tomáš

Předchozí dny

30 denní jóga výzva – 14. den – Rutina pro správné držení těla
5 (100%) 4 votes


Tomáš Procházka

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

Komentáře

 1. aaandrejka@seznam.cz' aaandrejka píše: Únor 17, 2016 at 7:41 pm

  To není možné, že už je to 14. lekce a já 14 dní pravidelně vytahuju podložku a jdu si zacvičit. 🙂 Kolikrát se mi do toho nechce, ale vždy se přinutím a pak jsem moc ráda, že jsem si zacvičila a tělo se hned cítí lépe. Už si nedovedu ani představit že zasílání videí skončí. Perfektní výzva.

 2. marcela.olsavska@seznam.cz' Marcelka:) píše: Červenec 25, 2016 at 7:47 am

  Jóga mě začala hrozně bavit. Vaše videa cvičím každé ráno a večer si pouštím ještě jinou výzvu. Nemůžu ani uvěřit, že se každý den těším na cvičení, to se mi ještě nestalo. Vždy jsem byla taková otrávená, že musím jít cvičit, ale s jógou je to úplně jiné. A výsledky samozřejmě jsou už také. I když malé, tak po dvou týdnech je to skvělé. Jóga je prostě úžasná.:)

 3. matejickova.1@email.cz' Marjanka píše: Prosinec 14, 2016 at 8:48 am

  Milý Tomáši,o joze jsem měla zkreslené informace.Pak jsem potkala kamarádku,která vypadala úžasně.Místo pesimistické ženy,jsem mluvila s veselou a optimistickou osůbkou.Prozradila mi svůj trik-jogu.Začala jsem ji postupně cviči.Moje psychické problémy-deprese,úzkosti,jsou najednou malé aa já mámchuť něco dělat.Těšila jsemse na večer,že už půjdu spát,těď se těším,až bude ráno a celý den si prožívám a ne přežívám.Joga mě nastartuje.Moc děkuju. Marjanka

  • Tomáš Procházka píše: Prosinec 14, 2016 at 8:54 am

   Milá Marjanko,

   díky za komentář. Jsem ráda, že tě jóga baví a pomáhá ti cítit se lépe, proto ji mám také moc rád. Měj se fajn, a snad se ti bude u nás na webu líbit i nadále.

   Tomáš

 4. gburinka@gmail.com' Dagmar Gburová píše: Únor 7, 2017 at 8:40 pm

  Dobrý den,Tomáši,
  pustila jsem se do tohoto cvičení. Zatím jenom pozdrav slunci a měsíci. Chtěla bych poradit…každý den posíláte cvičení pro jinou oblast našeho těla. To mám cvičit každý den něco jiného? nebo opakovat ta cvičení, která potřebuji?
  děkuji moc za odpověď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *