14. den jógové výzvy - 15 minut večerní jógy

Dnes je to přesně 14 dní, co s námi cvičíte. To už stojí za oslavu!

Dnešní jóga lekce bude cvičením klidným a jemným, odměnou za vaši snahu a výdrž. Všechny ásany v 15 minutovém videu můžete s přehledem cvičit před spaním, ale nic se samozřejmě nestane, pokud si je zacvičíte i jindy.

Rozálie vás provede 14. dnem vaší jóga výzvy.

Potřebujete si odpočinout?

Každý si potřebuje někdy odpočinout. I vy. Jen někteří z nás to příliš neumí. Proto jsme připravili e-book "Jógou proti stresu", kde popisujeme základní práci s dechem a jógové ásany pro hluboký odpočinek.

Prohlédněte si nyní podrobněji obsah e-booku.

30 denní jóga výzva – 14. den – Pozdrav měsíci pro lepší spánek
5 (100%) 7 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

 • To není možné, že už je to 14. lekce a já 14 dní pravidelně vytahuju podložku a jdu si zacvičit. 🙂 Kolikrát se mi do toho nechce, ale vždy se přinutím a pak jsem moc ráda, že jsem si zacvičila a tělo se hned cítí lépe. Už si nedovedu ani představit že zasílání videí skončí. Perfektní výzva.

 • Jóga mě začala hrozně bavit. Vaše videa cvičím každé ráno a večer si pouštím ještě jinou výzvu. Nemůžu ani uvěřit, že se každý den těším na cvičení, to se mi ještě nestalo. Vždy jsem byla taková otrávená, že musím jít cvičit, ale s jógou je to úplně jiné. A výsledky samozřejmě jsou už také. I když malé, tak po dvou týdnech je to skvělé. Jóga je prostě úžasná.:)

 • Milý Tomáši,o joze jsem měla zkreslené informace.Pak jsem potkala kamarádku,která vypadala úžasně.Místo pesimistické ženy,jsem mluvila s veselou a optimistickou osůbkou.Prozradila mi svůj trik-jogu.Začala jsem ji postupně cviči.Moje psychické problémy-deprese,úzkosti,jsou najednou malé aa já mámchuť něco dělat.Těšila jsemse na večer,že už půjdu spát,těď se těším,až bude ráno a celý den si prožívám a ne přežívám.Joga mě nastartuje.Moc děkuju. Marjanka

  • Milá Marjanko,

   díky za komentář. Jsem ráda, že tě jóga baví a pomáhá ti cítit se lépe, proto ji mám také moc rád. Měj se fajn, a snad se ti bude u nás na webu líbit i nadále.

   Tomáš

 • Dobrý den,Tomáši,
  pustila jsem se do tohoto cvičení. Zatím jenom pozdrav slunci a měsíci. Chtěla bych poradit…každý den posíláte cvičení pro jinou oblast našeho těla. To mám cvičit každý den něco jiného? nebo opakovat ta cvičení, která potřebuji?
  děkuji moc za odpověď

 • >