Inzerce

Šíříme poselství jógy a zdravého životního stylu dál. Od roku 2014 pomáháme a informujeme naše čtenáře pravidelnými články  a sleduje nás početná skupina fanoušků na Facebooku a přes e-mail. Každý den se snažíme inspirovat a povzbudit čtenáře k osobnostní proměně a změně za spokojenějším životem.

Díky inzerci u nás na webu oslovíte zejména ženy, které se zajímají o jógu a alternativní zdravý životní styl. Na této stránce se přehledně dozvíte, jaké formy inzerce nabízíme, statistiky webu a jaká forma pro vás může být nejvhodnější. Jestli vás inzerce u nás zajímá, čtěte dál.

Buďte vidět, budujte značku pomocí bannerové reklamy

Prodávejte pomocí PR článku

Veďte tematický seriál

E-mailing je jednou z nejefektivnějších forem propagace

Pořádejte soutěž u nás na web

Statistiky webu SpojujeNasJoga.cz

Za dva roky své existence web zaujmul pevné postavení na scéně českých webů o józe a zdraví. Můžeme nabídnout pravidelně se vracející čtenáře, aktivní e-mailovou databázi a kvalitní, užitečný a silně tematický obsah. Meziročně rosteme ve všech statistických ukazatelích o více jak 100 %.

Počet čtenářů

V lednu 2018 jsme zaznamenali 50000 čtenářů měsíčně.

Počet zobrazení stránek

Každý náš čtenář zobrazí více jak dvě stránky na webu a celkový počet měsíčních zobrazení stránek je přibližně 100000.

Čtenáři se k nám vracejí

Více jak 40 % čtenářů se na náš web vrací a čte další, nové články.

Demografické údaje

Našimi čtenáři jsou především ženy všech věkových kategorií. Nejfrekventovanější skupinou jsou ženy od 25 do 35 let, ale hojně zastoupené jsou i další věkové skupiny.

Fanoušci na Facebooku

Na Facebooku naši fanoušci přibývají pouze organicky - přirozeně. Preferujeme raději kvalitní fanoušky, kteří o jógu mají vlastní zájem a fanoušky nekupujeme. Měsíčně získáme přibližně 500 nových fanoušků a nyní nás podporuje přes 6400 lidí na Facebooku.

Odběratelé e-mailingu

Se čtenáři nejčastěji komunikujeme přes e-mail. Je to pro nás jeden z nejlepších kanálů, jak příznivce oslovovat. Pravidelně rozesíláme novinky a nové články v pondělním newsletteru. Máme připravené výzvy a jiné odměny. Velikost naší databáze neustále roste a nyní nás odebírá přes 14000 lidí skrze e-mail.

Máte další otázky? Kontaktujte nás!

Rádi vám všechny aktuální statistiky zašleme na e-mail a domluvíme se na konkrétní formě spolupráce. Neváhejte a kontaktujte nás.

Kontaktní osoba: Tomáš Procházka E-mail: tomas@spojujenasjoga.cz

>
0 Shares
Share