Inzerce


Šíříme poselství jógy a zdravého životního stylu dál. Od roku 2014 pomáháme a informujeme naše čtenáře pravidelnými články a sleduje nás početná skupina fanoušků na Facebooku a přes e-mail. Každý den se snažíme inspirovat a povzbudit čtenáře k osobnostní proměně a změně za spokojenějším životem.

Díky inzerci u nás na webu oslovíte zejména ženy, které se zajímají o jógu a alternativní zdravý životní styl. Na této stránce se přehledně dozvíte, jaké formy inzerce nabízíme, statistiky webu a jaká forma pro vás může být nejvhodnější. Jestli vás inzerce u nás zajímá, čtěte dál.

Buďte vidět, budujte značku pomocí bannerové reklamy

Bannerová reklama patří na našem webu mezi nejefektivnější formáty inzerce. Ukažte svůj produkt na atraktivním nepřehlédnutelném banneru. Představte výhody svých služeb tam, kde to bude vidět. Podívejte se na umístění jednotlivých ploch a vyberte si tu, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Banner vám rádi sami vytvoříme a doporučíme vám, jak jeho prostřednictvím co nejvíce zajmout naše čtenáře. Zároveň vám umožníme otestovat více variant bannerů – na určitou dobu můžete nasadit jednu variantu banneru, tu poté vyměnit za jinou. Díky tomu zjistíte, který banner vám funguje nejlépe.

Prodávejte pomocí PR článku

Kvalitní obsah je jedním z hlavních výhod našeho magazínu a také patří mezi nejpoptávanější formy pravidelné propagace. Čtenáři naše články pravidelně čtou a dozví se o nich pomocí sociálních sítí a e-mailingu. Díky PR článku se sdělení jednoduše dostane k čtenářům. Pomocí PR článků můžete představit váš produkt/recenzi/kurz či workshop. Kromě toho vám PR článek pomůže z hlediska SEO – optimalizace pro vyhledávače. PR článek pro vás rádi vytvoříme sami nebo publikujeme váš text. Všechny články, co vyjdou u nás v magazínu se ke čtenářům dostanou navíc i skrze náš pravidelní pondělní newsletter.

Veďte tematický seriál

Vytvoříme pro vás tematický seriál a nastavíme vhodnou frekvenci publikace. Připravíme pro vás obsahový plán na dohodnutý časový úsek a všechny starosti s tvorbou obsahu a jeho propagací přenechte nám.

E-mailing je jednou z nejefektivnějších forem propagace

E-mailing klienti poptávají nejčastější s PR článkem či celým seriálem. Připravíme pro vás e-mailing a zprávu rozešleme na databázi našich čtenářů. Ještě více tak zvýšíte dosah vašeho sdělení.

Pořádejte soutěž u nás na webu

Soutěže jsou u nás velmi oblíbené. Představte vaše výrobky či služby formou soutěže. Soutěž pro vás zvládneme rychle připravit, vymyslet celý koncept, zpropagovat. Zvládneme vše od plánování až předání výhry výherci.

Statistiky webu SpojujeNasJoga.cz

Za dva roky své existence web zaujmul pevné postavení na scéně českých webů o józe a zdraví. Můžeme nabídnout pravidelně se vracející čtenáře, aktivní e-mailovou databázi a kvalitní, užitečný a silně tematický obsah. Meziročně rosteme ve všech statistických ukazatelích o více jak 150 %.

Počet čtenářů

V únoru 2016 jsme zaznamenali 35000 čtenářů měsíčně.

Počet zobrazení stránek

Každý náš čtenář zobrazí více jak dvě stránky na webu a celkový počet měsíčních zobrazení stránek je přibližně 74000.

Čtenáři se k nám vracejí

Více jak 40 % čtenářů se na náš web vrací a čte další, nové články.

Demografické údaje

Našimi čtenáři jsou především ženy všech věkových kategorií. Nejfrekventovanější skupinou jsou ženy od 25 do 35 let, ale hojně zastoupené jsou i další věkové skupiny.

Fanoušci na Facebooku

Na Facebooku naši fanoušci přibývají pouze organicky – přirozeně. Preferujeme raději kvalitní fanoušky, kteří o jógu mají vlastní zájem a fanoušky nekupujeme. Měsíčně získáme přibližně 500 nových fanoušků a nyní nás podporuje přes 4400 lidí na Facebooku.

Odběratelé e-mailingu

Se čtenáři nejčastěji komunikujeme přes e-mail. Je to pro nás jeden z nejlepších kanálů, jak příznivce oslovovat. Pravidelně rozesíláme novinky a nové články v pondělním newsletteru. Máme připravené výzvy a jiné odměny. Velikost naší databáze neustále roste a nyní nás odebírá přes 9000 lidí skrze e-mail.

Máte další otázky? Kontaktujte nás!

Rádi vám všechny aktuální statistiky zašleme na e-mail a domluvíme se na konkrétní formě spolupráce. Neváhejte a kontaktujte nás.

Kontaktní osoba: Tomáš Procházka

E-mail: tomas@spojujenasjoga.cz

Telefon: +420 739 036 113