E-booky pro život, ne pro školu

jogínské recepty

Jogínská kuchařka je e-book plný zdravých receptů, které jsme za léta praxe nashromáždili. Vše doplněné originálními fotkami a všechny recepty jsou námi odzkoušené. Inspirujte se jogínskou kuchařkou.

Jóga pro zdravá záda

Trápí vás bolesti zad a chcete pro své tělo něco udělat? Připravili jsme pro vás e-book, který vám představí ásany vhodné k protažení zad a zároveň se dozvíte, jak praktikovat tak, abyste si neublížili.

vyjóguj si dokonalé tělo

Každý by chtěl mít pevné tělo a zejména problematické partie (břicho, hyždě, stehna). Stáhněte si e-book zdarma, který vám představí ásany přesně určené pro zpevnění "neposlušných" částí těla.


Rozpohybuj energii čaker

Říkají vám něco čakry? Pokud ano a chcete o nich vědět víc, tak jste na správné adrese. V e-booku najdete popsané vhodné recepty, jógové ásany i návody na domácí kosmetiku. Vše pro podpoření činnosti jednotlivých čaker.

Jógou k uvolnění a proti stresu

Jógové ásany významně podporují uvolnění těla a mysli. V e-booku vám představíme ty pozice, jejichž pravidelná praxe vám pomůže uvolnění dosáhnout a zároveň díky nim odbouráte nahromaděný stres.

Jóga pro začátečníky

Úvod do jógy je přehledné shrnutí základních principů jógy. Dozvíte se vše potřebné, abyste se sami mohli brzo vrhnout na jógovou podložku a začali s praktikováním na vlastní kůži. E-book se bude hodit všem začátečníkům.

Gravid jóga
tipy pro nástávající maminky

Čekáte vy nebo někdo z vašich známýhc miminko? Připravili jsme pro vás nový e-book, který všem budoucím maminkám pomůže a dám cenné tipy, jak se na porod připravit. Neváhejte s stahujte zcela zdarma.

zdravá kosmetika
cesta ke zdravějšímu tělu

Uvažovali jste, že začnete se zdravou kosmetikou doma a sami? Máme pro vás výběr tipů, jak se zdravou kosmetikou začít jednoduše z domova a ideálně ještě dnes. Stáhněte si náš nový e-book o zdravé kosmetice.

>
0 Shares
Share