zdravá záda díky jógovým ásanám

Od autorů SpojujeNasJoga.cz

Zbavte se bolesti zad pomocí jógy. Naučíte se základní i pokročilé jógové ásany, díky kterým si protáhnete záda a zbavíte se jejich bolesti. Všechny pozice vám vysvětlíme, dozvíte se na co si dát pozor a jakým způsobem ásany provádět.

Naučíte se různé typy ásan pro různé příležitosti

Kouzlo jógy spočívá v tom, že ásany můžete provádět kdykoliv  a kdekoliv. V e-booku vás seznámíme s pozicemi, které můžete cvičit během práce nebo i ráno po probuzení. Naučíte se základní jogínské bandhy a představíme vám pozice pro začátečníky i pokročilé, které vám pomohou odstranit bolest zad. 

v e-booku najdete

Rychlé a jednoduché cviky

bandhy aneb jogínské zámky

9 + 6 vybraných ásan

Díky józe jsem nešla na operaci

 Veronika Pospíšilová

Dharma Delight Yoga

...byla mi totiž zjištěna těžká skolióza páteře a bez pravidelného posilování svalů mi bylo vyhrožováno operací, při které mi měla být implantována železná tyč do zad. Od té doby vlastně asi nebylo chvíle, kdy bych v nějaké konotaci mohla slovní spojení "jógová praxe" a "zdravá záda" oddělit. Vždycky jsem byla spíše humanitně zaměřená, ale jakkoliv mi byla matematika cizí, tak rovnice "jógová praxe rovná se zdravá záda" se pro mě stala jednoduchým příkladem, se kterým jsem kalkulovala den co den. Z rovnice se časem stal zvyk a dnes je to mantra, která mě každé ráno na mou jógovou podložku doprovází.

Jóga je jedinečný rituál, díky kterému nebudete mít zdravá pouze záda, ale budete mít zdravé celé tělo, mysl i duši

499 Kč 399 Kč

Cena platí při okamžitém objednání

>
9 Shares
Share9