Rozcestník pro jógové začátečníky

S vědomím toho, jak je v začátcích těžké se zorientovat na poli jógy, jsme vytvořili rozcestník, který vám pomůže rychleji najít odpovědi na vaše otázky. Najdete tu vše od výběru správné podložky až po filosofování nad smyslem jógy a života 🙂 Začátečníci asi nejvíce ocení e-book "Úvod do jógy" a naši 20 denní jóga výzvu. Ti, co už se pro jógu rozhodli, tak se neobejdou bez jógové podložky, a proto jsem pro vás vytvořili Ultimátní návod na její výběr. Pokud máte otázky, anebo vám zde něco chybí, tak napište.

20 denní jóga výzva

Zkuste si jógu nanečisto v klidu z domova. Začněte s námi pravidelně cvičit a zažije její pozitivní účinky na vlastní kůži. Každý den jeden e-mail s tematickým videem a povzbuzením do nového rána. Neváhejte a přečtěte si o jóga výzvě víc.

E-book zdarma úvod do jógy

Pokud jste se s jógou setkali teprve nedávno, nebo teprve až na našich stránkách, nejspíš vám vrtá hlavou, co to vůbec je. Je to cvičení? Je to filosofie? Odpovědi na takové otázky najdete v našem e-booku, který je ke stažení zcela zdarma.

28 denní detox výzva

Začněte s námi jíst zdravě! Vyzkoušejte naší 28 denní detoxikační výzvu. Čeká na vás 140 detoxikačních receptů a 4 různé týdny, které pro vás připravili známé jogínky. Nečekejte nudu. Mrkněte se teď, co vše se v detoxikační výzvě ukrývá a proč byste se měli přidat.

NÁVOD, jak vybrat podložku

Už si nechcete půjčovat podložku ve studiu? Raději byste měli svou vlastní neustále připravenou do akce? Na trhu je obrovský výběr a není úplně jednoduché se v něm zorientovat. Proto jsme sepsali ultimátního průvodce, který vám pomůže najít si „tu pravou“.

Encyklopedie JÓGA  ásan/pozic

Hledáte, jak se konkrétní ásany praktikují? Připravili jsme pro vás návody na většinu z nich a neustále přidáváme nové. Mrkněte se nyní do sekce webu "Encyklopedie ásan", ve které vás naučíme cvičit jógu správně a bezpečně k vašemu tělu.

jak vybrat pomůcky na jógu

Někdo začíná s novým sportem tak, že si nakoupí všechno možné vybavení a pak teprve začne s cvičením. Jóga je jiná. Můžete začít hned, teď, okamžitě a bez ničeho. Po nějakém čase se ale stejně začnete pídit po věcech, které vám cvičení zpříjemní. Mrkněte zde.

>
1K Shares
Share1K