21 denní jóga výzva (pro rok 2021)

... začnete z domova pravidelně cvičit jógu a zamilujete si zdravý životní styl

 • Každý den v 5 hodin ráno vám přijde e-mail s krátkým jógovým videem 
 • Během 21 dnů si vyzkoušíte 3 různé styly jógy a začnete pravidelně cvičit
 • K videím získáte neomezený přístup i po skončení výzvy. Můžete se vracet.
 • A hlavně ... během celé doby vám kdykoliv poradíme a nebudete v tom sami.
 • Na co ještě čekáte? 🙂

Naše výzvy v minulých letech pomohly již 4563 lidem.

S čím konkrétně pomůže tato výzva vám?

Uleví se vám  od bolesti zad a protáhnete se

Nemusíte nikam dojíždět
cvičíte z domova

Ochlablé tělo zpevníte
a protáhnete

Zatočíte se stresem
 a špatnou náladou

Zbavíte se lenosti
a budete cvičit pravidelně


Můžete cvičit kdykoliv
nemusíte nikam dojíždět

Spokojené recenze klientů, kteří cení především náš lidský přístup bez "jogínských" klišé


Radost z vaší jógy

Jsem úplný začátečník, skvělé seznámení s jógou. Výborné je, že se k videu lze kdykoliv vrátit. Věřím, že nám sestavy budou k dispozici i nadále. Nemám žádný speciální požadavek. Jak jsem psala, jsem začátečník, spoléhám na Vás.Možnost cvičit kdykoliv a odborné vedení. Rychlost v některých pasážích, zejména s Bárou, ale není problém se zastavit a vrátit. Začala jsem chodit do studia, po pár lekcích přišel COVID. Pravidelnost a příjemné podání. Určitě ano, obzvlášť až nastane běžný režim bez home office, bude volitelnost cvičení v čase výborná. Jsem z lekcí nadšená, motivují mne k pokračování.. Děkuji celému týmu.


Zdeňka Pochylá Právník

Zdravím všechny v Spojuje nás jóga

Detox výzva mě nabídla výborná jídla na obohacení a změnu mého jídelníčku. Ne vše jsem vyzkoušela, ale to přijde časem.

Web SpojujeNasJoga se mi líbí, protože jóga je mi velmi blízká a bez ní bych se dnes pohybovala špatně a s velkými bolestmi zad, ale díky józe o zádech nevím. Když jsem viděla videa se cvičením, v každé sestavě jsem našla cviky, které mám již léta vyzkoušené. Také jsem zkusila nové polohy a bylo to moc prima. Tato detox výzva měla pro mě tu výhodu, že mě nikdo do ničeho nenutil, ale nabídl možné řešení. SUPER

Nové recepty, které jsem neznala a výsledek byl velmi dobrý. Ano, je to velmi užitečné pro tělo i duši 🙂 Děkuji všem za přípravu receptů, za zajímavé články. DÍKY 🙂


Alena Marcelova sociální pracovník

Namasté 🙂 a děkuji!

Ano, pomohla mi velice.Již po první lekci,jsem cítila rozdíl k lepšímu a to pravidelně cvičím.Hlavně rehabilitační cviky na záda, jelikož mám sedavý způsob zaměstnání.Tedy,již po pár lekcích, jsem se ujistila v tom,že mi skutečne joga pomáhá víc uvolnit svalstvo a protáhnout tělo a také to,že mi povzbudí psychiku rozhýbáním energetických center v těle-čaker. Tedy samozřejme me joga nadchla a pokračuji v ní i nadála,dalo by se říci,že si nyní nedokážu bez ní představit život.Dává mi mnohem více,než má předchozí cvičení na záda apd....Našla jsem si v míste bydlište centrum,kde kvalifikovaní lektoři vedou lekce ruzných druhu jogy...takže já jsem tam v sedmém nebi :-)) a navíc me joga přivedla k Ajurvede,kterou jsem začala studovat a na sobě praktikovat.

Tak tet mne zrovna nic nenapadá, jelikož jsem štastná, že pro mě jogová výzva splnila asi vše co mohla.Tak tet již jen chci pokračovat v rozejetém vlaku a jogy se již nikdy nevzdat :))

Mě se líbil již název 🙂 ale hlavne jsem ocenila ,že nemusím nikde nic hledat a hlídat se jestli cvičím apd. Jak mi přišlo video na mail,každý den a já už jen cvičila,pomáhalo mi to vytvořit si rutinu a zvyknout si každý den cvičit.Měla jsem i pocit jistého"dozoru" v pozitivním smyslu slova :)) že tetka přišlo video,tak to nesmím zkazit,je to výzva..... :))

Človek si vyzkouší v pohodlí domova, v několika ukázkách ruzných typů jogy,jestli je toto zrovna pro něho a jestli v tom chce či nechce pokračovat i nadále. 🙂 A samozřejmé si vyzkouší také to, jestli je schopen vydržen danou výzvu 🙂 Někdo třeba vydrží,aby dodržel výzvu,ale do života mu to dál již nic nepřinese, nepokračuje dál.Ale dle mého názoru,i v tomto případě výzva splní to svoje. 🙂

Tak ,ze začátku jsem měla osobní problém se ztuhlostí svalů,připadala jsem si neohrabaně,vše mi trvalo... a tedy nestíhala jsem slečny instruktorky v jejich čase.Ale tak vyřešila jsem to jednoduše tím, že jsem se nejdříve podívala na celé video, abych napoprvé prohlédla dnešní cviky ( vetšina byla pro mne uplne nová) a následne jsem si video pustila znova s tím, že jsem si u cvičení zapínala pauzy,dle mých možností a potřeby 🙂

Vztah v tom smyslu,že se mi joga velice líbila,ale nepraktikovala jsem ji...Mám doma knihu jogy s praktickými ukázkami cvičení,která jsem zkoušela ,ale blokla jsem si krční páteř a muj dr.ortoped mi na to řekl, že když už chci toto cvičit,at si najdu lektora,či kurz,že nedoporučuje cvičit dle knihy... s čím plně souhlasím . Tedy jsem se kurýrovala rehabilitačními cviky ... a následne jsem na netu našla Vaši výzvu,tak jsem moc dlouho nepřemýšlela,že jdu do toho 😀 a šla :)) ps. při výzvě se již další blok pateře nekonal,myslím ,že spíše naopak,ulevilo se mi) :))

Tak jestli jen jedna jediná....Tak to bylo cvičení venku v přírodě s lesním či vodním zákoutím.Miluji přírodu a les,tedy velmi jsem ocenila ,že to není odcvičeno u zdi v telocvične,třeba... .)) Plus samozřejme motivační citáty a články k jednotlivým lekcím objasnující,ty které časti,na kterých se zrovna v díle lekce pracovalo 🙂

Ano, doporučila.Proč ano,výzva je kvalitně zpracovaná, ukáže začátečníkovi to co má,slečny lektorky jsou milé,příjemné,A jak jsem již psala,člověk si zkrátka vyzkouší zdali je to pro neho či není 🙂

Přeji Vám štastnou ruku při vytvoření dalších výzev,které budou úspešné a budou lidem pomáhat na jejich ceste životem. S pozdravem Namasté Monika Z.


Monika Zemanová Administrativní pracovnice

20 denní jóga výzva = zhodnocení

Díky dvacetidenní jóga výzvě jsem pochopila některé spojitosti - zakoupila jsem si tento kurz proto, abych mohla cvičit doma když mám čas a musím říct, že mne to "nakoplo" na denní cvičení a bylo pro mne překvapením, že jsem se vnitřně velice zklidnila.

Jednotlivé lekce jsou skvěle připraveny a protože jsem byla "neznalec" jógy, tak se mi líbilo, že je vše vždy vysvětleno = máte obrovskou 1* a já vám moc děkuji! 🙂 brala bych pokračování 20 denní jóga výzvy .-)

Je to velice dobře = srozumitelně připraveno a pro mne obzvlášť cvičitelka Bára = vyhovovalo mi tempo. Myslím, že největší výhodou je, že to může zkusit každý v čase, kdy se mu to hodí a může se k jednotlivým lekcím vracet = to mne vyhovuje maximálně!

Nebyl problém žádný, vše fungovalo a funguje perfektně! Neměla jsem vztah = měla jsem pocit, že by se mi to mohlo líbit, ale zkušenost jsem měla velice malou = teď tedy mám pocit, že jsem o malinko moudřejší a že se musím ještě hodně učit = jsem moc ráda, že jsem výzvu absolvovala a že se mohu k jednotlivým lekcím vracet a opakovat je.

... ten klid, pohoda a to, jak vše perfektně funguje je úžasný.

Já vám děkuji velmi, jsem opravdu nadšená! jogínka ze mne ještě není, protože to vím, že mám před sebou dlouhou cestu, ale cítím se naprosto skvěle a jsem ráda, že jste, protože to děláte opravdu perfektně! kdyby bylo pokračování dvacetidenní výzvy, tak se moc ráda znovu přihlásím.


LENKA KAFKOVÁ šití oděvů - návrhářství

Jóga výzva vás bude bavit, budete se cítit už po pár dnech o pár let mladší a plní energie

 • Potřebujete posílit záda a zbavit se jejich bolesti? Zkuste naši jóga výzvu!
 • Nedaří se vám začít se hýbat? Zkuste začít postupně. Malými krůčky k vytouženému cíli.
 • Každý den nové video do vašeho e-mailu + motivační tipy na co si dát pozor - ke každému videu podrobně vysvětlující text s dalšími tipy od každé z lektorek.
 • Jóga výzva je pro všechny - od začátečníků po pokročilé. Není cílem "odcvičit" vše! Ukazujeme jednotlivé varianty pro všechny úrovně
 • Inspirace na 3 týdny. Už nikdy nebudete tápat, kdy a co začít cvičit.
 • Originální videa s kvalitním zvukovým doprovodem a vedením lektorky pomocí hlasu. 
 • Přístup je neomezený. K výzvě se můžete kdykoliv vrátit. Videa nezmizí. Budete si je moci zpětně přehrát.
 • Jóga výzvu můžete spustit až tehdy, kdy se vám to bude hodit. Třeba za měsíc od koupi. 

Jak jednoduše jóga výzva funguje

Každé ráno dostanete e-mail

Každé nové ráno se můžete těšit na unikátní jógové video. Přijde vám e-mail s tipy na konkrétní den a videem a článkem.

téma: Hatha + power + jin jóga

V této výzvě vám představíme klasickou hathu, energickou power a klidnou jin jógu. Poznáte od každého trochu.

navíc: doprovodné texty

Ke každému dni jsme vytvořili tipy, na co si dát pozor, seznam ásan a osobních doporučení našich lektorek.

Zkušené jogínky, které výzvu 2021 pro vás připravily

Dominika vodrážková

Hatha jóga / SpojujeNasJoga.cz


HATHA JÓGA S DOMINIKOU

Dominika je instruktorkou hatha jógy. Věnuje se jí přes 4 roky a zajímá se nejen o její blahodárné účinky na tělo, ale má ji ráda především díky její filozofii a duchaplným myšlenkám.

markéta drnková

Power jóga / SpojujeNasJoga.cz


POWER JÓGA S MARKÉTOU

Markéta učí jógu na univerzitě v ČB. Je vášnivou jogínkou a milovnicí pohybu všeho druhu. Power jógu cvičí precizně a zaměřuje se na perfektní provedení všech pozic.

Bára Vohanková

Jin jóga / SpojujeNasJoga.cz


KLIDNÁ JIN JÓGA S BÁROU

Jogínka a maminka, která vede vlastní kurzy gravid jógy, hatha jógy a je oddanou milovnicí jemné jin jógy. V létě ráda zkouší jógu na paddle boardu. Jógou žije již mnoho let.

Co přesně získáte v této jóga výzvě?

Letošních 21 lekcí jóga výzvy je koncipováno tak, abyste "ochutnali" všechny tři styly jógy a třeba zjistili, jaký vám nejvíce vyhovuje. Lekce jsou ve formě online videí v průměrné délce cca 20 minut. Pokud máte více času doporučujeme každou lekci zacvičit alespoň dvakrát za sebou. K lekcím se můžete kdykoliv vrátit.

HATHA JÓGA S DOMINIKOU

Hatha jógové lekce jsou vhodné pro všechny. I pro ty, co se s jógou zatím neseznámili. Dominika vše trpělivě a pomalu vysvětluje. Nemusíte se bát, že nebudete vědět, co dělat. Její online lekce jsme koncipovali tak, aby je mohl cvičit opravdu každý i úplný začátečník či člověk jógou nepolíbený.

POWER JÓGA S MARKÉTOU

Markétiny lekce jsou energické, dynamické a posilovací. Nemusíte se ale bát, že vás čekají náročné či složité ásany. Ano, zapotíme se, ale vše je koncipováno pro začátečníky či mírně pokročilé, kteří se už s jógou setkali či jsou zvyklí se pohybovat. V těchto lekcích poznáte kouzlo power jógy.

JIN JÓGA S BÁROU

Jin jóga je pomalý a hluboce uvolňující styl jógy. V těchto lekcích si po minulém úspěchu v loňské výzvě Bára připravila nové sestavy, díky kterým si odpočinete a zcela uvolníte ztuhlé tělo. Pomocí jin jógy se naučíme aktivně relaxovat, ale zároveň protáhneme veškeré svaly na tělě. Jin jóga v podání Báry je návyková:)

21 dní s jógou dle vašich časových možností

Cvičíte kdy chcete a odkud potřebujete

Videa si snadno můžete přehrát na telefonu, počítači, tabletu či televizi. Jsou online.

 • Kvalitní zvukový a doprovodný komentář ke každému videu.
 • 21 doprovodných textů. Ke každému dni jógové výzvy získáte cenné rady a doporučení.
 • 21 motivačních e-mailů a citátů přímo do vaší e-mailové schránky.

 30 denní garance vrácení peněz

Začněte s jógou. Je to bez rizika. Protože si za kvalitou jóga výzvy stojíme, tak vám garantujeme vrácení (bez dotazů) peněz v případě nespokojenosti s naší výzvou.

Přihlaste se nyní do jóga výzvy pro rok 2021

Výzvu můžete začít od zítra nebo ji spustíte, kdy chcete podle vaší potřeby.

21 dní jógy za 699 Kč

 • 21 jóga lekcí přímo do vašeho e-mailu v celkové délce cca 6 hodin - 370+ minut
 • Neomezený přístup - k videím/dnům se můžete kdykoliv vrátit dle vaší potřeby
 • E-mailový motivační "koučing", abyste neskončili po prvním dni 🙂
 • 21 doprovodných článků - ke každé lekci vám pošleme každý den jeden

Dnešní bonus v ceně 399 Kč
pro zájemce o jóga výzvu:

Objednáte-li do 7 dní od dnešního dne, získáte k jóga výzvě navíc e-book Jógou proti stresu v ceně 399 Kč zcela ZDARMA

Máte otázku nebo se vám nedaří výzvu koupit? Napište!

>
9K Shares
Share9K