jogínská příručka pro úplné začátečníky

Od autorů SpojujeNasJoga.cz

Uvažujete, že s jógou začnete, ale nevíte jak na to? Přečtěte si naše jogínskou příručku pro úplné začátečníky. Vysvětlíme vám základní principy jógy a především poradíme, na co byste si měli dát v začátcích pozor.

E-book běžně prodáváme za 200 Kč, ale pro odběratele našich novinek jej máme zdarma.

Pokud vám e-book nejde získat zdarma, kontaktujte nás.

řekněte ano józe, začněte s jógou s námi a bezpečně

Připravili jsme pro vás příručku zdarma, kde se dozvíte vše potřebné, abyste mohli s jógou začít doma a bezpečně. Stručně vás seznámíme s filozofií jógy, pomůžeme vám vybrat vhodný styl jógy a přečtete si články, kde vám vysvětlíme, jak nejlépe cvičit z domova.

v e-booku najdete

7 otázek a odpovědí pro jogíny začátečníky

Na co si dát před začátkem jógy pozor

Jak přistupovat k praxi jógy z domova

Díky za super e-book pro začátečníky

Petra Bedrníčková

quote-left

Ahoj, s e-bookem (obsahem) jsem spokojená, je v něm popsáno srozumitelně krok po kroku jednotlivé postupy. V tuto chvíli mi pomohl hodně, více než video kurzy, ty jsou v angličtině a musím se pořad dívat na změny cvičení. Ale je to o cviku, určitě budu pokračovat dál. Děkuji a přeji krásný den. Petra Bedrníčková

Stáhněte si nyní e-book a ponořte se s námi do tajů jógy

Pokud vám e-book nejde získat zdarma, kontaktujte nás.

Děkujeme za vaše reference

Díky...


Pavel Černý Vedoucí pracovník

Váš e-book mi pomohl v přehodnocení priorit a uvolnění a uklidnění v kontextu dnešní uspěchané doby. Najít si chvíli pro sebe sama. Moc vám děkuji, mám radost, že se díky takovýmto aktivitám mění u spousty lidí pohled na svět a tím pomáháme celému lidstvu k cestě k "uzdravení".

Pohoda cvičení z domova


Marie Brožková Jsem čerstvě v důchodu; do konce r. 2017 jsem pracovala jako vývojový technolog.

Web nabízí spoustu informací a možností, jak cvičit jógu. Mně v e-booku nic nechybělo, ocenila jsem podporu - např. týkající se pocitu nepohodlí ve zkříženém sedu pro začátečníky apod. Doporučila bych ho, hlavně úplným začátečníkům, právě pro dávku povzbuzení prodávaného milou formou a děkuji za 30-ti denní výzvu. Některé lekce se mi zdají pro mě moc náročné, uvažuju proto potom o kurzu pro začátečníky, i kvůli správnosti provádění cvičení/pozic.

E-book mi dodal ďalšie vzácne informácie o jóge, ktoré neustále hľadám


Dušana Marcinechová krajčírka

E-book mi dodal ďalšie vzácne informácie o jóge, ktoré neustále hľadám.

Ja som kedysi niekde našla, že pani inštruktorka po joge porozpráva svojim zverencom krátky jogový príbeh o ásanach. Takže ja by som privítala takýto e-book. Ak som sa teda vyjadrila správne.

Na webe sú vzácne informácie, príjemne sa mi tam číta, inšpiruje ma...

Jogu milujem, ale som večný začiatočník, pretože ešte donedávna som sa nevedela dopracovať k nijakým informáciám, ktoré by ma ako začiatočníka posunuli ďalej a hlavne mi ukázali, že to, čo robím, robím správne a telu tým neubližujem, ale pomáham.

Potešili ma hlavne informácie, čo joga v mojom živote môže zmeniť.

Ano doporučila by som e-book. Aby viac ľudí začalo vnímať svoje Ja.

Ja som začiatočník, takže zatiaľ neviem, čo by som mohla navrhnúť. Snáď len zaželať mnoho šťastia a spokojných "jogínov a jogínok".

Jóga pro začáteníky


Daniela Klečková Personalistika

Vaše stránky sleduji už nějakou dobu a spoustu Vašich rad zkouším zapojit do každodenního života. E-book přesně vystihl z čeho mám největší strach a děkuji za nápady jak je překonat! A co se mi na E-book líbilo nejvíc, tak byly druhy jógy. Díky za skvělý přehled a rady do začátku! 🙂

Jogou k lepšímu zdraví


Eva Mlčochová pracující důchodce

Konečně jsem našla způsob jak s jógou začít. Pomohl mi váš e-book. Děkuji. Dal mi možnost konečně začít s jógou , ... mít na ni čas a nemuset nikam docházet.

Nechybí mi v e-booku nic. Jógu jsem měla možnost kdysi zkusit a byla jsem překvapená jak dobře mi cvičení pomohlo. jak dobře mi po ní bylo.

Velmi dobrým způsobem podáno a vysvětleno. Jistě, že bych e-book doporučila, již jsem tak i učinila. Myslím však, že je na každém najít si chuť s jógou začít, musí si to každý ve své hlavě srovnat a vědět zda to opravdu chce. Casto lidé o tom jen mluví, to ale nestačí.

Děkuji vám za tuto možnost, prima. Pracuji mimo domov a možnost jógu cvičit, respektive na jógu někam docházet, byla pro mne brzdou. Cas ke cvičení si v průběhu práce mám možnost vždy najít, mohu si práci sama organizovat. Děkuji vám za to. Eva

E-book mi pomohl rozhodnout se začít s jógou.


Jindra Čílová tč. mateřská dovolená

E-book mi pomohl rozhodnout se začít s jógou.Hledala jsem jógu pro začátečníky pod vedením zkušeného lektora, nedařilo se mi najít hodinu, která by mi časově vyhovovala. Až tady nacházím to, co potřebuji. Před stažením e-booku jsem měla zájem o jógu. Po přečtení jsem se rozhodla začít. E-book na mě udělal dojem svým "jemným přístupem". Nevím, jestli bych přímo doporučila e-book, každopádně bych uvedla e-book jako jednu možnou variantu motivace. Určitě bych doporučila váš web.

Hodnocení knížky "Jógy pro začátečníky"


Anna, annazedvoupismen pracuji na tom, aby mým povoláním mohla být má vášeň - to, co mne nejvíce baví 🙂

Díky knížce jsem narazila na úžasný citát, který jste použili, který ke mně hodně promlouvá - "Je jen jediný způsob, jak dorazit do cíle: začít." - což mi hodně pomohlo i v jiných směrech, jako třeba se svým uměním. Jinak je knížka moc pěkně napsaná, je hezké, když píšete i o svých zkušenost.. člověk začínající s jógou si pak připadá lépe - že to zvládne taky - začít. Pomohla mi a hodně mne zaujala sekce, kde radíte, jak začít praktikovat jógu sami doma, bez žádných návodů a videí. Mám už za sebou pár lekcí jógy, ale nikdy jsem se do ní nemohla dostatečně "vcítit", když jsem měla cvičit a dýchat podle pokynů lektora. Jóga mi dává mnohem větší smysl, když se zaposlouchám do svého těla a jsem sama v tichu a tělo protahuji tak, jak chce ono samo.

Ano pokud by byla jiná knížka stejně tak zajímavá jako takto. Určitě mě zajímá téma osobního rozvoje a psychika jako taková. Takže třeba něco na téma jako "jak zpomalit svou mysl" a podobně. Nemohu říci, že mi úplně něco vyloženě v knížce chybělo. Textová forma byla skvělá, plno rad a tipů a poznámek, které se hodí každému, kdo s jógou chce začít. Jediné co mi chybělo, byla spíše vizuální úprava. Přišlo mi moc škoda, že k takovému skvělému textu není na "stejné úrovni" i úprava obrázků a nadpisů, apod. Určitě chápu, že pokud knížku zasíláte zdarma, nebude asi tolik propracovaná jako ty knížky, za které zákazníci zaplatí. Jinak by knížce určitě moc slušelo více úprav a víc si se vzhledem "pohrát" 🙂

Už hodně dlouhou dobu se chci na jógu více zaměřit a začít ji konečně pravidelněji praktikovat, ale vždy bylo pro mne nějakým způsobem obtížné vybrat si nějaké jógové studio a zamluvit si termín a pak se tam dostavit.. pak jsem to nakonec vždy odložila nebo zrušila. Vždy mi více dávalo smysl praktikovat jógu o samotě, bez lektora, bez ostatních vedle cvičících, ale nějak jsem myslela, že to není ten "správný" způsob, jak začít. Teď díky Vaší zkušenosti vím, že na tom vůbec nezáleží a mám větší motivaci s jógou začít právě takhle sama doma, bez videa, bez lektora..

Rozhodně osobní zkušenosti, jak jste k józe přišla vy. Nejzajímavější bylo sledovat vývoj, jak jste ji přišla na chuť a co všechno se Vám v životě změnilo, když jste ji objevila. A pak také popsané jednotlivé typy jógy podle Vašich slov - člověk pak lépe pochopil, oč tam běží.

Ano jasně že doporučila 🙂 již jsem knížku přeposlala. Jednoduše protože je moc zajímavá a každý se tam dozví spoustu informací.

Chtěla bych poděkovat za to, že se věnujete přesně tomu, co máte rádi. Je vidět, že Vás práce baví a to je v dnešní době tak osvěžující! Takže Vám přeji ať Vás ta láska k tomu, co děláte nikdy neopustí a díky, že vytváříte hezčí svět 🙂 Anna


Veronika Kratochvilová THP pracovník

Teprve se orientuji ve světě jógy a e-book mě lehounce zasvětil do jeho tajů. Také jsem se poprvé setkala s novými názvy, které se těším poznat osobně. Nyní čekám na první lekci v 30-ti denní jóga výzvě a pevně věřím, že se s jógou chytneme a už nepustíme 🙂

Děkuji za vše, hlavně vydržte!

E-book a dovysvětlení pojmů včetně filozofie jógy byl skvělý!


Klára Fojtíková Student / kontrolor kvality u vyroby reproduktoru do aut

Z e-booku bych ocenila zejména popsané pozice a celkově bych mu jako Úvod do tajů jógy snad nic nevytkla. Neni nijak roztahaný, je přesný bez zbytečné omáčky a velice trefný. Pokud by někdo v mém okolí projevil zájem o jógu, rozhodně bych ho odkázala na Vaše stránky a ke stažení e-booku.

Váš web je nenásilný a skutečně o tom, co člověk od takového webu očekavá - informace, zkušenosti, rady a komunitu lidí se stejnými zájmy. Navíc velké plus je, že je objektivní a nenabízí jen komerci. Jógu už nějakou dobu cvičím dle videí na JogaDnes, poslední měsíc už docházím i na hodiny jógy, ale zatím jsem se o dalším pojmy, lifestyle ani svět jógy moc nezajímala.

Nejen e-book, ale i Váš web mi konečně dává další informace, abych své jógové poznatky rozšířila a hlavně, abych je mohla pochopit. Velice se mi i líbí možnost zapojit se do komunity lidí, kteří mají stejný zájem jako já. Díky nim se mohu posouvat dále, poradit se, pobavit se a užívat si jógu s někým.

Moc děkuji za možnost a můj osobní růst, kdy se z obyčejného cvičení 2 x týdně konečně stává něco více i pro mé myšlení, život a uvědomnění si. Lekce jógy bohužel nemohou říct vše, a Vy jste se stali mým průvodcem v tomto skvělém světě.

Parádní stránky, děkuji


Eva Reinischová Starobní důchodce + účetní na ŽL

Jako začátečník jsem začala cvičit doma už před stažením e-booku. První informace jsem získala od dcery a čtením e-booku jsem získala větší přehled o tomto cvičení.

Zatím nevím.

Stránky jsou přehledné, srozumitelné a moc se mi líbí.

Zatím o ničem nevím.

Spíše vlažný. Dřív jsem cvičila Pilates, ale pak jsem po ´poradě s dcerou zkusila jógu.

Krásně napsané. Myslím, že pak nemá strach ani takový sportovní antitalent jako já.

Určitě doporučím. Trocha teorie nikoho nezabije....

Děkuji mockrát za velmi příjemné stránky, které mi moc pomáhají.

Pokud vám e-book nejde získat zdarma, kontaktujte nás.

>
8 Shares
Share8