jogínská příručka pro úplné začátečníky

Od autorů SpojujeNasJoga.cz

Uvažujete, že s jógou začnete, ale nevíte jak na to? Přečtěte si naše jogínskou příručku pro úplné začátečníky. Vysvětlíme vám základní principy jógy a především poradíme, na co byste si měli dát v začátcích pozor.

E-book běžně prodáváme za 200 Kč, ale pro odběratele našich novinek jej máme zdarma.

Pokud vám e-book nejde získat zdarma, kontaktujte nás.

řekněte ano józe, začněte s jógou s námi a bezpečně

Připravili jsme pro vás příručku zdarma, kde se dozvíte vše potřebné, abyste mohli s jógou začít doma a bezpečně. Stručně vás seznámíme s filozofií jógy, pomůžeme vám vybrat vhodný styl jógy a přečtete si články, kde vám vysvětlíme, jak nejlépe cvičit z domova.

v e-booku najdete

7 otázek a odpovědí pro jogíny začátečníky

Na co si dát před začátkem jógy pozor

Jak přistupovat k praxi jógy z domova

Díky za super e-book pro začátečníky

Petra Bedrníčková

quote-left

Ahoj, s e-bookem (obsahem) jsem spokojená, je v něm popsáno srozumitelně krok po kroku jednotlivé postupy. V tuto chvíli mi pomohl hodně, více než video kurzy, ty jsou v angličtině a musím se pořad dívat na změny cvičení. Ale je to o cviku, určitě budu pokračovat dál. Děkuji a přeji krásný den. Petra Bedrníčková

Stáhněte si nyní e-book a ponořte se s námi do tajů jógy

Pokud vám e-book nejde získat zdarma, kontaktujte nás.

Děkujeme za vaše reference

Jóga pro začáteníky


Daniela Klečková Personalistika

Vaše stránky sleduji už nějakou dobu a spoustu Vašich rad zkouším zapojit do každodenního života. E-book přesně vystihl z čeho mám největší strach a děkuji za nápady jak je překonat! A co se mi na E-book líbilo nejvíc, tak byly druhy jógy. Díky za skvělý přehled a rady do začátku! 🙂

Jóga pro začátečníky a výzva byla super!


Anna Beláková administratíva

V e-booku som sa dozvedela niečo nové o joge, napr. o druhoch jogy. Bolo to zaujímavé čítanie.

Váš web ma oslovil preto, že tam máte rozpísané aj pozície v jóge, presne ako sa cvičia, hoci som ešte nemala čas to podrobne prelúskať. tiež ma oslovila ja 30 dňová joga výzva, ktorá mi pomohla cez dovolenkové obdobie zacvičiť si jógu a tak aj týmto spôsobom relaxovať, urobiť niečo pre seba.

K jóge som sa dostala náhodou, keď ma neskutočne bolievala hlava, bývalo mi na zvracanie. Vedela som, že to mám z chrbtice, ale chodiť na masáže sa dalo raz za jeden až dva mesiace a aj to niekedy nepomohlo. Keď som už bola zúfalá, dala som si pred seba PC a hľadala som čo mi pomôže. Až som sa dostala k videu, kde som po sediačky začala iba tak náhodne cvičiť a ja som konečne pocítila úľavu a od vtedy aj keď som cvičila len spontánne jeden - dvakrát do týždňa mi bolesti hlavy ustúpili .

Ďakujem za 30 dňovú joga výzvu. Pomáha mi, nemusím hľadať na internete videá, idem do radu to čo pošlete a je to fajn.

Jóga mě mění, díky Vám


Kamila Picurová Administrativní pracovník

S jógou jsem začala dříve, než jsem objevila e-book, ovšem pouze doma. E-book jsem si s chutí přečetla a utvrdila se v tom, že jóga je to pravé pro mě 🙂 V e-booku byly odpovědi na mé otázky, které jsem měla, které se mi stále točily v hlavě a díky odpovědím na tyto otázky jsem se nakonec odhodlala necvičit jógu jen doma, ale začít docházet na "veřejné " lekce.

Díky webu se dostávám hlouběji a hlouběji do tajů jógy. A taky sbírám inspiraci, rozšiřuji své znalosti a když si nevím rady s nějakou ásanou, tento web mě nezklame 🙂

Je skvělé že, e-book ukazuje, že není potřeba lámat si hlavu s tím, když na začátku nedosáhnu požadované úrovně ásany a že existují pomůcky, které mi pomůžou a uleví od bolesti 🙂

Prostě a jednoduše děkuji za neustálý příliv inspirace, článků a rad 🙂


Veronika Kratochvilová THP pracovník

Teprve se orientuji ve světě jógy a e-book mě lehounce zasvětil do jeho tajů. Také jsem se poprvé setkala s novými názvy, které se těším poznat osobně. Nyní čekám na první lekci v 30-ti denní jóga výzvě a pevně věřím, že se s jógou chytneme a už nepustíme 🙂

Děkuji za vše, hlavně vydržte!

Nový začátek a to vše díky vašemu webu


Jana Bušniaková učitelka

Díky e-booku jsem si uvědomila, že moje rozhodnutí začít cvičit bylo správné. Děkuji, zatím se budu věnovat hlavně praktikování cviků. Oslovil mě, protože mě stresuje čas strávený cestou na kurzy a zpět. Často mi chybí pár minut, abych cvičení stihla. Jsem pak vystresovaná ze ztráty času a ještě z neuskutečněného kurzu. Ne. Pro byly informace dostačující. Budu se k nim vracet. Pozitivní. S přestávkami jsem se k ní vracela. Naplnění pocitem, že to půjde. Už jsem ji doporučila přátelům.Velmi děkuji za dostupnost. Je to velká deviza. Dostala jsem se k věcem, které jsem opravdu potřebovala.

Jogou k lepšímu zdraví


Eva Mlčochová pracující důchodce

Konečně jsem našla způsob jak s jógou začít. Pomohl mi váš e-book. Děkuji. Dal mi možnost konečně začít s jógou , ... mít na ni čas a nemuset nikam docházet.

Nechybí mi v e-booku nic. Jógu jsem měla možnost kdysi zkusit a byla jsem překvapená jak dobře mi cvičení pomohlo. jak dobře mi po ní bylo.

Velmi dobrým způsobem podáno a vysvětleno. Jistě, že bych e-book doporučila, již jsem tak i učinila. Myslím však, že je na každém najít si chuť s jógou začít, musí si to každý ve své hlavě srovnat a vědět zda to opravdu chce. Casto lidé o tom jen mluví, to ale nestačí.

Děkuji vám za tuto možnost, prima. Pracuji mimo domov a možnost jógu cvičit, respektive na jógu někam docházet, byla pro mne brzdou. Cas ke cvičení si v průběhu práce mám možnost vždy najít, mohu si práci sama organizovat. Děkuji vám za to. Eva

Pohoda cvičení z domova


Marie Brožková Jsem čerstvě v důchodu; do konce r. 2017 jsem pracovala jako vývojový technolog.

Web nabízí spoustu informací a možností, jak cvičit jógu. Mně v e-booku nic nechybělo, ocenila jsem podporu - např. týkající se pocitu nepohodlí ve zkříženém sedu pro začátečníky apod. Doporučila bych ho, hlavně úplným začátečníkům, právě pro dávku povzbuzení prodávaného milou formou a děkuji za 30-ti denní výzvu. Některé lekce se mi zdají pro mě moc náročné, uvažuju proto potom o kurzu pro začátečníky, i kvůli správnosti provádění cvičení/pozic.

Hodnocení knížky "Jógy pro začátečníky"


Anna, annazedvoupismen pracuji na tom, aby mým povoláním mohla být má vášeň - to, co mne nejvíce baví 🙂

Díky knížce jsem narazila na úžasný citát, který jste použili, který ke mně hodně promlouvá - "Je jen jediný způsob, jak dorazit do cíle: začít." - což mi hodně pomohlo i v jiných směrech, jako třeba se svým uměním. Jinak je knížka moc pěkně napsaná, je hezké, když píšete i o svých zkušenost.. člověk začínající s jógou si pak připadá lépe - že to zvládne taky - začít. Pomohla mi a hodně mne zaujala sekce, kde radíte, jak začít praktikovat jógu sami doma, bez žádných návodů a videí. Mám už za sebou pár lekcí jógy, ale nikdy jsem se do ní nemohla dostatečně "vcítit", když jsem měla cvičit a dýchat podle pokynů lektora. Jóga mi dává mnohem větší smysl, když se zaposlouchám do svého těla a jsem sama v tichu a tělo protahuji tak, jak chce ono samo.

Ano pokud by byla jiná knížka stejně tak zajímavá jako takto. Určitě mě zajímá téma osobního rozvoje a psychika jako taková. Takže třeba něco na téma jako "jak zpomalit svou mysl" a podobně. Nemohu říci, že mi úplně něco vyloženě v knížce chybělo. Textová forma byla skvělá, plno rad a tipů a poznámek, které se hodí každému, kdo s jógou chce začít. Jediné co mi chybělo, byla spíše vizuální úprava. Přišlo mi moc škoda, že k takovému skvělému textu není na "stejné úrovni" i úprava obrázků a nadpisů, apod. Určitě chápu, že pokud knížku zasíláte zdarma, nebude asi tolik propracovaná jako ty knížky, za které zákazníci zaplatí. Jinak by knížce určitě moc slušelo více úprav a víc si se vzhledem "pohrát" 🙂

Už hodně dlouhou dobu se chci na jógu více zaměřit a začít ji konečně pravidelněji praktikovat, ale vždy bylo pro mne nějakým způsobem obtížné vybrat si nějaké jógové studio a zamluvit si termín a pak se tam dostavit.. pak jsem to nakonec vždy odložila nebo zrušila. Vždy mi více dávalo smysl praktikovat jógu o samotě, bez lektora, bez ostatních vedle cvičících, ale nějak jsem myslela, že to není ten "správný" způsob, jak začít. Teď díky Vaší zkušenosti vím, že na tom vůbec nezáleží a mám větší motivaci s jógou začít právě takhle sama doma, bez videa, bez lektora..

Rozhodně osobní zkušenosti, jak jste k józe přišla vy. Nejzajímavější bylo sledovat vývoj, jak jste ji přišla na chuť a co všechno se Vám v životě změnilo, když jste ji objevila. A pak také popsané jednotlivé typy jógy podle Vašich slov - člověk pak lépe pochopil, oč tam běží.

Ano jasně že doporučila 🙂 již jsem knížku přeposlala. Jednoduše protože je moc zajímavá a každý se tam dozví spoustu informací.

Chtěla bych poděkovat za to, že se věnujete přesně tomu, co máte rádi. Je vidět, že Vás práce baví a to je v dnešní době tak osvěžující! Takže Vám přeji ať Vás ta láska k tomu, co děláte nikdy neopustí a díky, že vytváříte hezčí svět 🙂 Anna

Parádní stránky, děkuji


Eva Reinischová Starobní důchodce + účetní na ŽL

Jako začátečník jsem začala cvičit doma už před stažením e-booku. První informace jsem získala od dcery a čtením e-booku jsem získala větší přehled o tomto cvičení.

Zatím nevím.

Stránky jsou přehledné, srozumitelné a moc se mi líbí.

Zatím o ničem nevím.

Spíše vlažný. Dřív jsem cvičila Pilates, ale pak jsem po ´poradě s dcerou zkusila jógu.

Krásně napsané. Myslím, že pak nemá strach ani takový sportovní antitalent jako já.

Určitě doporučím. Trocha teorie nikoho nezabije....

Děkuji mockrát za velmi příjemné stránky, které mi moc pomáhají.

E-book a dovysvětlení pojmů včetně filozofie jógy byl skvělý!


Klára Fojtíková Student / kontrolor kvality u vyroby reproduktoru do aut

Z e-booku bych ocenila zejména popsané pozice a celkově bych mu jako Úvod do tajů jógy snad nic nevytkla. Neni nijak roztahaný, je přesný bez zbytečné omáčky a velice trefný. Pokud by někdo v mém okolí projevil zájem o jógu, rozhodně bych ho odkázala na Vaše stránky a ke stažení e-booku.

Váš web je nenásilný a skutečně o tom, co člověk od takového webu očekavá - informace, zkušenosti, rady a komunitu lidí se stejnými zájmy. Navíc velké plus je, že je objektivní a nenabízí jen komerci. Jógu už nějakou dobu cvičím dle videí na JogaDnes, poslední měsíc už docházím i na hodiny jógy, ale zatím jsem se o dalším pojmy, lifestyle ani svět jógy moc nezajímala.

Nejen e-book, ale i Váš web mi konečně dává další informace, abych své jógové poznatky rozšířila a hlavně, abych je mohla pochopit. Velice se mi i líbí možnost zapojit se do komunity lidí, kteří mají stejný zájem jako já. Díky nim se mohu posouvat dále, poradit se, pobavit se a užívat si jógu s někým.

Moc děkuji za možnost a můj osobní růst, kdy se z obyčejného cvičení 2 x týdně konečně stává něco více i pro mé myšlení, život a uvědomnění si. Lekce jógy bohužel nemohou říct vše, a Vy jste se stali mým průvodcem v tomto skvělém světě.

Pokud vám e-book nejde získat zdarma, kontaktujte nás.

>
9 Shares
Share9