20 denní jóga výzva

... začnete cvičit pravidelně jógu a zamilujete si zdravý životní styl

play
YouTube video
 • Každý den v 5 ráno vám přijde do e-mailu video s krátkým jógovým videem. 
 • Během 20 dnů si vyzkoušíte 2 různé styly jógy a začnete pravidelně s jógou.
 • K videím získáte neomezený přístup i po skončení výzvy.
 • A hlavně ... během celé doby vám kdykoliv poradíme a nebudete v tom sami.
 • Na co ještě čekáte?

Podívejte se na ukázku nové jóga výzvy a dejte józe šanci. Poté si přečtěte reference od minulých účastníků

Všechno je jen v hlavě a pokud chcete začít pravidelně cvičit, tak lepší návod, než s praxí opravdu začít není. Dost bylo výmluv - pojďme společně na to. Naše videa jsou dlouhá tak akorát, aby se to dalo každý den zvládnout a nečekejte, že vám pošleme jen odkaz na video a nic k tomu. Osobní přístup je to, na čem si zakládáme, takže se můžete těšit i na pomoc z naší strany v e-mailech či komentářích pod jednotlivými videi. Jsme komunita přátel, které jóga baví a tvoříme  tenhle web pro vás.

Nemám rád, když si si lidé vymýšlí úžasné benefity, s čím vším vám dokážeme pomoc. Raději si přečtěte sami s čím jsme vám už pomohli - třeba vás to osloví a za 20 dní nám napíšete vaše vlastní dojmy z této jóga výzvy PS: Reference jsou bez gramatické korektury v původní verzi, jak přišly.)

YouTube video

Uleví se vám od bolesti zad


Po tom měsíci je neskutečné, jak se to tělo zpevní. Výzva mi strašně pomohla!

Výzva mi hodně pomohla.Mám problémy s bolestí v zádech tzv. dolní zkřížený syndrom,Proto jsem začal s jogou a s výzvou,Cvičil jsem podstivě každé ráno půl hodiny a večer půl hodiny.Po tom měsíci je neskutečné, jak se to tělo zpevní.Na začátku jsem se třepal u některých asán jako ratlík:), teď už je to v pohodě.Hlavně bolest zad pomalu odeznívá a já se cítím perfektně.Škoda jen že nemáte něco podobného pro pokročilé,že by to navazovalo na sebe.Takže každý kdo tuhle výzvu zkusí a nebude cvičit poctivě pozná rozdíl.

Děkuji za výzvu byla super,určitě si zakoupím nějaké online lekce.určitě uvažujte o navázání na výzvu další třeba pro mírně pokročilé atd.Lektorky dobré.Markétka super,druhou lektorku jsem si nezapamatoval jménem Omlouvám se jí:)-mohla by více říkat jak dýchat a každou asánu nechat ještě prodýchat 2x-3x.Zkuste si pustit nějaká videa Zuzky Klingrové, nádherně tam popisuje co dělat, jak dýchat, na co při tom myslet, to jen tak pro inspiraci.Jinak to bylo super Děkuji všem co toto připravili!!!!!!!!!!!!!!!!


Jiří Komárek Prodejce elektro

Vše máte hezky zpracováno a určitě budu Všem okolo doporučovat. :o))

Ano,snažím se každý den cvičit I když se mi někdy fakt nechce,tak si ale řeknu,že je to jen 15 minut a to snad zvládnu :o)))Joga mi pomáhá od bolesti zad,ale opravdu! Joga mi vyhovuje,je klidná,perfektně se u ní protáhnu a vše v teplíčku domova.Nemusím ztrácet čas cestováním do měst,kde se joga cvičí,Prostě si jen pustím comp a jdu na to.:o))

Web SpojujeNasJoga,vše hezky vysvětlí,takže nemám obavu,že cvik udělám špatně. Je to paráda,prostě paráda.Jsem s Vámi maximálně spokojená.Co víc dodat :o))))))) Vše super vysvětleno.Za celých 30 dní Vaší výzvy-nenastal žádný problém. Chodila jsem na pilates,ale ted si myslím-po 30 denní výzvě,že joga je mnohem,mnohem lepší...

Vše máte hezky zpracováno a určitě budu Všem okolo doporučovat.

Moc děkuji,že jsem si Vás našla na netu a zapojila se do třicetidenního joga cvičení.Jsem na sebe moc hrdá,že jsem to dokázala a určitě budu ve cvičení pokračovat i nadále. Proto Vám moc a moc děkuji. S pozdravem Bortelová Jaroslava


Jaroslava Bortelová PSS

Nemusíte nikam dojíždět - cvičíte z domova


Je mi 75, ale cítím, že mám život před sebou. Jóga mi v tom pomáhá.

Některé cviky jsem nechala na pak, teď cvičím jen to co nejvíc potřebuji, tzn, páteř a jednotlivé bolavé údy. Také při těch vedrech a vzhledem k mému věku hodně relaxuji a dělám cviky, které mi k tomu pomohou. Je mi 75 let, ale pořád mám pocit, jako bych měla život před sebou a ta joga mi v tom pomáhá. Takže velmi děkuji.

Web spojuje nás joga je obsažný, není jen pro někoho. Já jsem nikdy nesportovala, ale ta joga, to cítím, že je mi blízká.

Hlavně, že nemusím někam docházet, u nás vůbec nic takového není a také na mně lidí koukaji, že taková stařena chce cvičit a do Prahy jde dojíždět tak jednou, dvakrát. a ne pořád.


Kristina Hálová DŮCHODCE

Perfektní výzva prostě!

Bylo skvělé, že každý den bylo něco jiného - něco člověku nešlo, ale něco zase ano, a aspoň neztratil motivaci. A videa nebyla dlouhá, takže se nebylo na co vymlouvat 🙂 Největší výhoda byla to, že nemusím nikam chodit a můžu cvičit kdy chci. Lektorka Markéta byla naprosto perfektní! Taky mě potěšilo to, že jsem byla schopná odcvičit většinu prvků, i na samém začátku. Děkuji za výzvu, určitě se zúčastním případné další.


Alžběta Králová Sales Support

Určitě se velice ráda zase přihlásím

Výzva se mi líbila moc a doufám, že u cvičení jógy zůstanu. Hodně mě bolela záda a krční páteř. Při cvičení jsem cítila úlevu a vůbec celkovou pohodu, relax.

Tento web jsem objevila náhodou na internetu. Protože jsem jsem už dřive chtěla jógu vyzkoušet,, ale bohužel zde ve městě žádné možnosti cvičení moc nejsou, tak jsem se bez rozmýšlení přihlásila. Jsou zde zajímavé a pěkné příspěvky, rady a nápady. Pro mě je největší výhoda, že nemusím nikam chodit nebo dojíždět. Dostanu e-mail a můžu si kdykoli doma zacvičit. Během výzvy nebyl žádný zásadní problém. Jen pouze můj problém, že mi některé cviky nešly úplně dokonale zacvičit. Ale chce to praxi, pak to bude určitě perfektní. Žádný vztah k józe jsem neměla. Jen jsem o ní slyšela a moc jsem si ji chtěla vyzkoušet. Našla jsem si sestavu 5 tibeťanů a pozdrav slunci. To bylo jedniné, co jsem cvičila. Ale výzva je lepší v tom, že vám to někdo říká a ukazuje, jak na to.

Určitě bych ji doporučila. Jóga i když vypadá snadně je docela náročná. Člověk si protáhne celé tělo. A hlavně ten pocit při i po cvičení je úžasný. Moc děkuji za tento způsob cvičení. Pokud bude nějaké pokračování, určitě se velice ráda zase přihlásím. Přeji hodně úspěchů a pohodové dny.


Daniela Janů prodavačka

Cvičila jsem opravdu každý den a nyní s tím plánuji pokračovat

Cvičila jsem opravdu každý den a nyní s tím plánuji pokračovat, protože mě to neskutečně dobíjí a cítím se daleko lépe a vyrovnaněji 🙂 Velice ráda bych uvítala výzvu spojenou s jógou, protahováním a zpevněním těla. Váš web se mi líbí, protože zde najdu všechny potřebné informace ohledně jógy a zdraví, Web na mě působí pozitivním dojmem, je přehledný a plný zajímavých témat (článků).

Ještě co se týče výzvy. Největší výhodu vidím v tom, že si video můžu pustit kdykoliv během dne a z pohodní domova (nebo klidně i na cestách :)). Podle délky videa si můžu i naplánovat harmonogram dne. Velice mě to bavilo. Ze začátku jsem cvičila v den, kdy mi přišlo video na mail a tak se někdy stalo, že jsem měla čas až odpoledne a zrovna bylo video na ranní jógu.... Jeden den výzvy jsem necvičila, měla jsem toho ten den opravdu hodně a tak se mi to o den posunulo.... Proto bych doporučila cvičit až další den po obdržení videa a vědět tak i délku videa dopředu a podle toho plánovat den. Jinak bylo vše super!

Před výzvou jsem byla úplný začátečník, na vedené lekci jsem byla jen jednou a jinak jsem nepravidelně cvičila ranní jógu podle videí na YT sama doma. Pak už jsem nevěděla jaká videa si pustit a tato výzva byla pro mě jasnou volbou 🙂 Nejvíce se mi líbilo, že každé video bylo zaměřeno na jiné partie apod. Zpevnilo se mi celé tělo a to viditelně..

Mockrát bych chtěla za výzvu poděkovat... Těšila jsem se na každý den až si zacvičím, budu mít jen čas na sebe a ještě se odreaguji. Za těch 30 dní se mi zpevnila postava, zlepšilo zažívání i psychicky se cítím dalo lépe a vyrovnaněji. Ještě jednou moc děkuji a s jógou budu i nadále pokračovat.


Aneta Špiláčková Výživová specialistka

Ochlablé tělo postupně zpevníte a protáhnete


Vždy jsem měla pocit, že jóga není nic pro mě!

Vždy jsem měla pocit, že jóga není nic pro mě. Většinou jsem preferovala silové vyžití, fitness, běh, jakkoli se fyzicky zničit, oproti tomu protahování jsem nikdy moc nedala. Jsem ráda, že jsem s 30ti denní výzvou začala, absolutně změnila můj pohled na jógový svět. Cítím, jak se zapojují zcela jiné svaly než během mého dosavadního cvičení, protahují se a já i během pouhého měsíce cvičení vidím znatelné pozitivní změny na svém těle. Cítím se opravdu báječně a na každou svou pravidelnou večerní hodinku jógy se opravdu těším. Děkuji za tyto lekce.

30 dní mi nepřipadalo na začátku tak dlouhé a neodradilo mne s tím vůbec začít a přitom vím, že během toho se z toho stal návyk. Měla jsem pár dní chřipku a musela jsem jógování přerušit. Po uzdravení jsem se k videům vrátila a pokračovala ve výzvě.

Byla jsem odpůrcem jógy, nepřipadala mi dynamická a dostatečně náročná. Nyní vidím, jak zcestný tento pohled byl.

Ano. Příjemná forma, jak někoho, kdo s jogou nemá zkušenosti, vtáhnout do světa jógy a postupně mu vštěpovat lásku k novému pohybu.Pokračujte, má to smysl. Za mne děkuji.


Hana Ridzoň Horká Majitel firmy, manažer, vedoucí pracovník

Vice vyzev prosim!

Wow no jsem rozhodne pevnejsi, drzeni tela si uvedomuji temer kazdou sekundu, strechu mam na 98% perfektni, jsem cela takova ladna jo a rozhodne se vice soustredim na dychani 🙂

Jakekoliv tema, joga v podstate muze byt na cokoliv. Clovek cvici kazdy den, to se mi moc libi, protoze abych si nenasla cca 15 min sama na sebe, to uz by bylo na prd ne? Jeste k tomu casu tech videi, do te pul hodky, to je presne podle meho gusta, clovek co pracuje v kancelari urcite potrebuje cvicit dele, ma prace je fyzicky dost narocna a vylozene nesnasim tu predstavu "uf tak ted musim jeste hodinu cvicit" takze tydle videjka kazdy den se mi moc libi

Ze zacatku jsem mela problem s reklamy, ale na to jsem si postezovala a hned jste to vyresili, taky jsem moc nestihala Marketku na startu, ale zvykla jsem si a jeji videa jsou super, clovek nakonec potrebuje zmeny.

Vyzvu jsem nasla pres kamaradku, muj vztah k joze je jen pozitivni a po dokonceni teto vyzvy se citim skvele, chci pokracovat, prosim udelejte neco podobneho!

Rozhodne, uz se tak stalo, ano protoze to muze mit na cloveka jen pozitivni vliv a jako co si budem vykladat, ta cena je velice prijemna

Diky diky diky a hned sem s dalsi! 🙂


Zuzana Swiechova Kadernice

Zatočíte se stresem a špatnou náladou


Moje psychické problémy - deprese, úzkosti, jsou najednou malé

Milý Tomáši,o joze jsem měla zkreslené informace.Pak jsem potkala kamarádku,která vypadala úžasně.Místo pesimistické ženy,jsem mluvila s veselou a optimistickou osůbkou.Prozradila mi svůj trik-jogu.Začala jsem ji postupně cviči.Moje psychické problémy-deprese,úzkosti,jsou najednou malé aa já mámchuť něco dělat.Těšila jsemse na večer,že už půjdu spát,těď se těším,až bude ráno a celý den si prožívám a ne přežívám.Joga mě nastartuje.Moc děkuju. Marjanka


Marjanka

Ze srdce vám za jóga výzvu děkuji

Pomohla mi najít pro sebe čas, Zklidnit mou mysl, prokrvit celé tělo. Ale asi nejvíc mi pomáhá řešit můj "velký" problém - porucha příjmu potravy - přejídání, z kterého jsem byla (občas ještě jsem) zoufalá... jóga mi pomohla x krát za ten měsíc výzvy uklidnit myšlenky...věřím, že pokud budu pokračovat, což taky chci, tak jsem schopná se toho mého problému časem úplně zbavit.

Ano, určitě ano. Zatím jsem zkoušela různé fitness výzvy, ale žádná z nich mi nepomohla tolik, jak tato. Ano, web se mi líbí, Je přehledný. Mám ráda Vaše články...Nejvíce se mi líbí, jak si člověk uvědomí co je podstatou života a že je vždy časový prostor pro sama sebe. (i kdyby to mělo být pouze 10min)

Jógu jsem již zkoušela cvičit, ale nebyla součástí každodenního cvičení. Po měsíci s vámi si to neumím představit. Popravdě nedokážu říct pouze jednu věc. Protože jógová výzva byla super celá jako celek. Jak Markétka tak i Vaše pozitivní e-maily ráno, které mi občas musely napomoct se "vykopat" z postele :-))

Určitě bych jej doporučila ostatním a taky se tak i stalo. Řekla jsem o Vás všem svým přátelům a známým (některým jsem přeposílala na Vás odkaz, protože mě o to požádali)... Přála bych každému zažít ten skvělý pocit na konci každého cvičení nebo pouze jen v průběhu cvičení.

Chtěla bych Vám z celého srdce poděkovat za možnost cvičit s Vámi a pomoc, kterou jste mi díky této výzvě nabídli. Určitě ve své práci pokračujte, protože je to dar, který posíláte do světa...


Ewa Heczková

Je to prostě pro každého - pro začátečníka (díky ukázkám jednodušších variant cviků) i pro pokročilého

Díky 30ti denní výzvě jsem se naučila pravidelně cvičit a chvilku času z celého dne věnovat jen sobě:-) Cítím se uvolněně a svobodně. Obrovská výhoda pro mne byla, že jsem výzvu mohla cvičit v jakoukoliv denní dobu. Stačilo otevřít email v počítači nebo v mobilu.) Je to prostě pro každého - pro začátečníka (díky ukázkám jednodušších variant cviků) i pro pokročilého.

Děkuji za lidi, jako jste Vy! 🙂 Občas mě zlobil zvuk - Markéta nebyla při vysvětlování cviků dobře slyšet. Mluví krásně, ale video bylo tiché, i když jsem měla hlasitost na maximum. Možná mám tento problém jen já, možná ne.... Přeji hezké dny!


Jana Sobotková učitelka

Nemůžu ani uvěřit, že se každý den těším na cvičení

Jóga mě začala hrozně bavit. Vaše videa cvičím každé ráno a večer si pouštím ještě jinou výzvu. Nemůžu ani uvěřit, že se každý den těším na cvičení, to se mi ještě nestalo. Vždy jsem byla taková otrávená, že musím jít cvičit, ale s jógou je to úplně jiné. A výsledky samozřejmě jsou už také. I když malé, tak po dvou týdnech je to skvělé. Jóga je prostě úžasná.:)


Marcelka:)

Zbavíte se lenosti a budete cvičit pravidelně


Moc pěkné protažení!

Díky výzvě jsem začala docela pravidelně cvičit, a když jsem náhodou některý den nestihla, protáhla jsem si následující den o dvě výzvy 🙂 Určitě budu s cvičením pokračovat. S Markétou se cvičí opravdu senzačně 🙂 Určitě se příště přihlásím do další výzvy ,téma mi vyhovovalo - některá protahovací, některá náročnější ......


Eva Vaňková nákupčí/děvče pro všechno 🙂

Snažím se cvičit pravidelně. Pomáhá mi to při mém sedavém zaměstnání - protáhnout, zahřát i posílit tělo

Snažím se cvičit pravidelně. Pomáhá mi to při mém sedavém zaměstnání - protáhnout, zahřát i posílit tělo. Na váš web jsem narazila při hledání nějaké výzvy. Web je přehledný, jednoduchý ale účelný.

Jedu už druhou řadu vaší výzvy a druhá je pro příjemnější, protože je v češtině. Jednotlivé sestavy sice nejsou dlouhé, ale dají pospojovat do delších a každý si vybere to co mu vyhovuje nebo co zrovna potřebuje. Začínala jsem podle knihy (a pořád jsem začátečník). Je to pro mě skvělé protažení i posilování.


Zuzana Skibová účetní

Jďete do toho 🙂

30 denní výzva byla SUPER. Opravdu jsem pravidelně cvičila, postupně jsem si jednotlivá cvičení během dne kombinovala a každým dnem jsem se těšila na nové video. Myslím si, že si každý přijde na své.

Ráda bych vyzkoušela podobnou výzvu, která by byla pokračováním této výzvy. Také by mě zajímalo téma Jóga pro děti.

Tento web se mi líbí, protože je přehledný, poskytuje mnoho rad a nápadů a také odkazů. To, že ji můžu cvičit doma a kdykoliv během dne. Ráda se k ní budu vracet.

V dětství jsem kvůli zdravotnímu problému navštěvovala kroužek jógy ve škole. Od té doby jsem se věnovala jiným sportům a jsem ráda, že jsem se k ni teď vrátila, protože mi pomáhá vyrovnávat zátěž z jiného sportu.

Moc děkuji za tento nápad. Velmi mě bavilo to, že si můžu zacvičit kdykoliv, kdy mám čas. Moc ráda se k této výzvě budu vracet. Hezký den.


Markéta Kostelníková učitelka MŠ

Byla to prostě pohoda!

Díky 30 denní výzvě jsem konečně začala dělat to, co jsem již dlouho odkládala - začít pravidelně jógu cvičit a každý den mít 30 min - 1 hod jen pro sebe. Každý by měl být trošku sobec a upřednostnit sebe třeba jen na takovou malou chvilinku. Moje rodina to nejen respektovala, ale začala mě podporovat.

Jóga a její pravidelnost je pro mne dostačující.

Web SpojujeNasJoga.cz se mi líbi, protože můžu kdykoliv a kdekoliv podle svých potřeb, přání a možností cvičit.

Už jsem doporučila a má kolegyně z kanceláře - paní Jana Krautová, už rozšířila naše řady.

Moc děkuji. Jeden e-book už mám, teď jedu na dovolenou a po svém návratu se těším na Vaše stránky a novinky. Ještě jednou velký dík.


Jiřina Olšová Sloviočková OSVČ - účetní

Jóga výzva vás bude bavit, budete se cítit už po pár dnech o pár let mladší a plní energie

 • Potřebujete posílit záda a zbavit se jejich bolesti? Zkuste naši jóga výzvu!
 • Nedaří se vám začít se hýbat? Zkuste začít postupně. Malými krůčky k vytouženému cíli.
 • Každý den nové video do vašeho e-mailu + motivační tipy na co si dát pozor - ke každému videu vysvětlující text s dalšími tipy.
 • Jóga výzva je pro všechny - od začátečníků po pokročilé. Není cílem "odcvičit" vše! Ukazujeme jednotlivé varianty pro všechny úrovně.
 • Inspirace na 3 týdny. Už nikdy nebudete tápat, kdy a co začít cvičit.
 • Originální videa plná přírody a klidu, která jsme pro vás natočili v krásné české přírodě. 
 • Pro každý celek jin/hatha úvodní představení lektorky včetně jejího příběhu.
 • Přístup je neomezený. K výzvě se můžete kdykoliv vrátit. Videa nezmizí. Budete si je moci zpětně přehrát.
 • Jóga výzvu můžete spustit až tehdy, kdy se vám to bude hodit.

Jak jednoduše jóga výzva funguje

Každé ráno dostanete e-mail

Každé nové ráno se můžete těšit na unikátní jógové video. Přijde vám e-mail s tipy na konkrétní den a videem a článkem.

téma: Hatha jóga + jin jóga

V této výzvě vám představíme energickou hathu a klidnou jin jógu. Poznáte od každého trochu. 10 + 10 dní jógy.

navíc: doprovodné texty

Ke každému dni jsme vytvořili tipy, na co si dát pozor, seznam ásan a osobních doporučení našich lektorek.

Zkušené jogínky, které výzvu pro vás připravily

Veronika jeřichová

Café Spirit / SpojujeNasJoga.cz


Energická Hatha jóga s Verčou

Veronika se již 3 roky specializuje na hatha jógu, kterou doplňuje i prvky z jiných stylů jógy či cvičení. Pokud byste ji chtěli poznat osobně, najdete ji v Café Spirit.

Bára Vohanková

Gravid jóga / SpojujeNasJoga.cz


KLIDNÁ JIN JÓGA S BÁROU

Jogínka a maminka, která vede vlastní kurzy gravid jógy, hatha jógy a je oddanou milovnicí jemné jin jógy. V létě ráda zkouší jógu na paddle boardu.

Co přesně získáte v jóga výzvě?

20 lekcí jóga výzvy je koncipováno tak, abyste "ochutnali" oba dva styly jógy a třeba zjistili, jaký vám více vyhovuje. Lekce jsou ve formě online videí v průměrné délce cca 15 minut. Kratší jsou fyzicky náročnější. Delší lekce jsou pomalejší a více zaměřené na uklidnění. Pokud máte více času doporučujeme každou lekci zacvičit alespoň dvakrát za sebou.

HATHA JÓGA S VERČOU

Veronika si pro vás připravila 10 lekcí hatha jógy vhodných pro začátečníky i mírně pokročilé. Ke každé lekci najdete tipy na co si dát pozor, zvukový komentář a během videí vám představíme jednotlivé varianty pro všechny úrovně. Kratší lekce jsou fyzicky náročnější a je možné je opakovat vícekrát.

JIN JÓGA S BÁROU

Bára si pro vás připravila jemné a klidné lekce ukázek jin jógy. Každá z lekcí je cviky zaměřená na jiný vnitřní orgán. Díky pravidelnému cvičení rozproudíte energie a v pozicích se naučíte uvolnit tak, že si je zamilujete. Ke každé lekci získáte doprovodný materiál se seznamem ásan a dalšími tipy.

20 dní s jógou dle vašich časových možností. Cvičíte kdy chcete a z domova (jako v lese)!

Videa si snadno můžete přehrát na telefonu, počítači, tabletu či televizi. Přeneste se s námi do českých lesů a luk. Zkuste změnu oproti jógovému studiu 🙂 a cvičte dle vašich časových možností! Videa jsou online.

 30 denní garance vrácení peněz

Začněte s jógou. Je to bez rizika. Protože si za kvalitou jóga výzvy stojíme, tak vám garantujeme vrácení (bez dotazů) peněz v případě nespokojenosti s naší výzvou.

Přihlaste se nyní do jóga výzvy

Výzvu můžete začít již zítra nebo ji spustíte, kdy chcete podle potřeby.

20 dní jógy za 699 Kč

 • 20 jóga lekcí přímo do vašeho e-mailu v celkové délce cca 4 hodin - 240 minut
 • Neomezený přístup - k videím/dnům se můžete kdykoliv vrátit dle vaší potřeby
 • E-mailový motivační "koučing", abyste neskončili po prvním dni 🙂
 • 22 doprovodných článků - ke každé lekci vám pošleme každý den jeden

Dnešní bonus v ceně 399 Kč
pro zájemce o jóga výzvu:

Objednáte-li do 7 dní od dnešního dne, získáte k jóga výzvě navíc e-book Zdravá záda s jógovými ásanami v ceně 399 Kč zcela ZDARMA

Máte otázku nebo se vám nedaří výzvu koupit? Napište!

>
9K Shares
Share9K