Náš příběh

Bylo nebylo. Webu SpojujeNasJoga.cz jsem dal život v dubnu 2014 v Thajsku s cílem vytvořit jeden z nejkvalitnějších českých webů o józe a zdravém životním stylu. Píšeme pro vás pravidelně články o józe, ásánách, pomáháme vám s výběrem kurzů v ČR i vhodným vybavením na jógu. Součástí magazínu jsou i rubriky, kde prezentujeme vlastní vyzkoušené zdravé recepty a tipy na bio kosmetiku.

Poznejte nás blíž a buďme přátelé na Facebooku.

Tomáš Procházka
SpojujeNasJoga.cz

Redakce SpojujeNasJoga.cz

Tomáš Procházka

​Web jsem založil v dubnu 2014, ale s jógou jsem se seznámil už mnoho let předtím na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte a budete se tu cítit fajn! Máte-li k webu připomínku či dotaz, tak mi napište.

Magdalena Klížová

Umí mě rozesmát, pohladit po duši, rozumí mým pocitům a na tělo má jen ten nejlepší vliv. Vždy má na mě čas a naučí něco nového, nechá zažít dosud neobjevený pocit. Když jsme se potkaly, hledala jsem rovnováhu. Našla jsem ji jednoho červnového dne v malé zahradě pod jabloní a odcházela s velkou radostí, která mě už neopustila. A tak jsme spolu zůstaly - jóga a já 🙂 Ona se mě občas snaží setřást, obzvláště při zkoušení náročnějších sekvencí, ale to se jí nepodaří. Mam ráda životní výzvy, snídaně a slunce. Tak teď spolu cestujeme po celém světě, přidejte se k nám 🙂

Veronika Doležalová

Nejraději s batohem na cestách za dobrodružstvím a poznáním cizích zemí, nebo stále v zápřahu sportovních a uměleckých aktivit, je jen jedna z věcí, která mě dokáže zastavit - Jóga. Ta mi dala životní směr, radost z maličkostí a snahu o žití přítomného okamžiku. Cesta mých chodidel a splynutí s podložkou. Cesta učení a sebe zdokonalování. Je to můj malý kousek míru, proto chci otevřít kousky i pro ostatní, aby každý našel svůj střípek štěstí.

Adéla Skládalová

Ještě nedávno jsem snila o tom, že budu žít v bytě v New Yorku, na snídani budu chodit do Starbucks a své vydělané miliony budu utrácet za oblečení a módní přehlídky. Jóga byla jedna z věcí, která mi pomohla vrátit se k tomu, čemu jsem věřila jako dítě. Díky ní jsem udělala krok ze svého malého materialistického světa a uvědomila si, co opravdu v životě chci - být svobodná, šťastná a žít svůj život podle svých vlastních pravidel. Více článků najdete u mě na blogu Adelidea.cz

Pavla Rychtářová

Jako malá holka jsem trávila dny vyráběním všeho možného i sbíráním bylinek po okolí. Nikdy mě však nenapadlo, jak jednoduše se tyhle dvě záliby dají spojit a vytvořit díky nim něco tak úžasného, jako je přírodní léčivá kosmetika. Na to jsem přišla až po letech a moje malé velké objevy jsem chtěla ukázat celému světu. V roce 2013 jsem tak spoluzaložila blog dify.cz, což bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Učím se a píšu o přírodní kosmetice vlastní výroby, o dobrém jídle a trošku i o zdravějším myšlení. Díky blogu poznávám skvělé lidi i sama sebe.