Jóga v Jičíně – kde se cvičí?

V Jičíně najdete hned dvě studia s pestrým výběrem různých druhů jógy. Je jedno, jestli jste dospělý, senior, začátečník nebo pokročilý. Začněte cvičit klidně už zítra! A pokud preferujete jógu z domova, máme tip i pro vás.

Studio Duhová medicína

Studio Duhová medicína vede Romana Koubová. Má i další webovky – jogasromanou.cz. Cvičí se na adrese B. Němcové 133. Na kurzy je potřeba se vždy přihlásit předem a zarezervovat si místo. Lekce jsou vhodné jak pro děti, tak dospělé a seniory. Přijít tedy může opravdu každý, začátečník i pokročilý. Jaké typy jógy si zde zacvičíte?

  • Terapeutickou jógu pro ženy
  • Jógu pro začátečníky a pokročilé
  • Jóga pro seniory
  • Ranní jóga
  • Jóga pro harmonizace páteře

Tip: Trápí vás bolest zad? Vyzkoušejte náš e-book Zdravá záda s jógovými ásanami. Najdete tam spoustu tipů a cviků, které vás zbaví vašich problémů jednou pro vždy. Stáhněte si ukázku zdarma a omrkněte ho. 😊

Ve studiu kromě jógy nabízí i spoustu dalších terapií a kurzů, které můžete navštěvovat. Například hodiny mindfulness, osobní koučink nebo muzikoterapii. Specializují se také na čínskou medicínu a nabízí hned několik z jejích mnoha praktik. Nabízí samozřejmě i soukromé hodiny jógy, kdy se bude věnovat pouze vám.

Lucky Jóga Jičín

Lucky Jóga Jičín nabízí skupinové a privátní lekce jógy. Lektorka Lucka své hodiny vede ve Fit Clubu Jičín na Lidickém náměstí 11, a to každé pondělí, středu a neděli v podvečer.

  • Skupinové lekce jsou určené pro začátečníky i pokročilé. Nabízí jak otevřené, tak uzavřené kurzy, do kterých je potřeba se přihlásit na delší období. V uzavřených kurzech se zaměříte především na zdravá záda.
  • Privátní lekce se necvičí ve Fit Clubu, ale u vás doma, popř. venku v přírodě. Každou lekci lektorka přizpůsobí přesně na míru vašim potřebám. Je to dobrá volba pro někoho, kdo chce cvičit sám, nebo potřebuje individuální přístup například kvůli specifickému zdravotnímu stavu.

Jóga z pohodlí domova – vyzkoušejte naše online lekce

Pokud nestíháte chodit do studia, protože máte doma malé děti, nebo se vám prostě nechce a raději byste cvičili z pohodlí domova, tak máme řešení i pro vás. Připravili jsme hned několik jóga výzev, do kterých se můžete zapojit. Navíc, přístup vám zůstane i po skončení výzvy, proto je možné si ji kdykoliv zopakovat, nebo se vrátit ke konkrétním lekcím, které vás zaujaly.

Na začátek doporučujeme 21denní jóga výzvu. Každý den vám na email dorazí videolekce s celou sestavou a také textové materiály. Na videích je pěkně vidět, jak se jednotlivé pozice provádí. Lektorky navíc upozorňují na nejčastější chyby, a tak máte jistotu, že budete cvičit správně.

YouTube video

Tak na co čekáte? Začněte s jógou ještě dnes! Už žádné výmluvy.

Máte tipy na další studia či fitka, kde se cvičí jóga ve Jičíně? Dejte nám vědět do komentářů. 🙂

0 Shares
>
0 Shares
Share