vyjóguj si dokonalé tělo

Od autorů SpojujeNasJoga.cz

Získejte  nový e-book z dílny Spojuje nás jóga. Tentokrát vám představíme ásany, díky kterým si vytvarujete problematické partie těla. Dokonalá postava není jen sen, ale nezapomeňte, že dokonalé tělo známená především zdravé tělo. Přestaňte se vymlouvat a pusťte se do toho. Ideální čas je právě teď!

E-book běžně prodáváme za 200 Kč, ale pro odběratele našich novinek jej máme zdarma.

Pokud vám e-book nejde získat zdarma, kontaktujte nás.

v e-booku najdete tipy na ásany pro posílení břišních svalů

na co si dát pozor

pro začátečníky i pokročilé

různé varianty ásan

Přečtěte si reference od jogínů, co už e-book četli

Jitka Hlinková

quote-left

Velmi názorně zpracovaný e-book. Není co vytknout. Jógu cvičím necelý rok a jsem nadšená. V e-booku jsou velmi dobře popsány svalové skupiny, které se při ásánách zapojují. Děkuji Jitka Hlinková


 Alča Koloničná 

quote-left

Ahoj, kniha se mi líbí, je super pro nás začátečníky, že jsou tam ty pozice rozepsané krok za krokem jak na ně a čemu se vyvarovat, to oceňuji nejvíc. Akorát jsem teď po náročné léčbě a rekonvalescence bude ještě nějakou dobu trvat, tak se snažím zaměřit na méně náročné pozice zatím, ale za pár měsíců se mi bude tahle kniha určitě víc hodit a těším se na další 🙂 Namasté, Alča

 Petra Bedrníčková 

quote-left

Ahoj, s e-bookem (obsahem) jsem spokojená, je v něm popsáno srozumitelně krok po kroku jednotlivé postupy. V tuto chvíli mi pomohl hodně, více než video kurzy, ty jsou v angličtině a musím se pořad dívat na změny cvičení. Ale je to o cviku, určitě budu pokračovat dál. Děkuji a přeji krásný den. Petra Bedrníčková

Děkuji za rady


Kamila Picurová Administrativní pracovník

Ve výběru pár ásan na posílení břišní partie a především vysvětlením,jak je správně dělat.

Jasně, třeba protažení často zkrácených partií - hamstringy, prsní svaly aj.

Protože je nabitý inspirací, znalostmi a radami

Nic mi nechybělo

Jóga mě posouvá dál a dál a každá inspirace v podobě e-booku nebo článků je pro mě dalším krokem správným směrem v životě s jógu:)

Vysvětlení jak správně udělat prkno, aniž by mě boleli bedra 😉

Ano, protože obsahuje cenné rady 🙂

Obrovské díky za vše, co děláte pro nás jogíny, především pro jogíny začátečníky 🙂

Díky vám jsem objevil jógu


Petr Lasovský učitel

Váš e-book mi pomohl v lepším poznání jednotlivých poloh a určitě ho využiji na cestách, kde nemám nebo nechci mít přístup k internetu. Chtěl bych moc poděkovat tvůrcům tohoto webu, mě osobně i manželku přivedl k józe.

Díky, za milý, laskavý e-book plný informací


Jana Kolářová zdravotní sestra

V čem konkrétně mi pomohl e-book?V jednoduchosti,názornosti,spoustě rad na co dát pozor... a hlavně svým milým,laskavým a pozitivním přístupem.

Cokoliv,co rozšíří mé obzory,nabije mě a doladí či pohladí mé tělo i mou duši

Protože je laskavý,nenásilný,milý...je mi blízký,mému myšlení,mému pohledu na svět,je jiný než ostatní ,,tuctové "weby.

Já jsem jógový začátečník.Cvičím ji nepravidelně(vzhledem ke svému zaměstnání) a časové vytíženosti.Ale ráda,s láskou a úctou.Pořád a pořád se učím.Ale hlavně mě na na ní baví ta jednoduchost,jinakost,jiná-klidná energie.....

Omlouvám se za opožděné hodnocení.Ale chtěla jsem si e-book dobře a v klidu dobře,pomalu prohlédnout,pročíst,Nechat jej se svou myslí a duší tzv.spojit,rezonovat.nehodnotím hned,nevynáším soudy,naslouchám srdci. Co Vám poradit,vzkázat?Snad jen,že to,co děláte,má smysl.I kdyby to pomohlo jen jedinému člověku.

P.S.Ať se Vám nadále daří ve vaší práci a ať máte spoustu inspirativních návodů,nápadů......Děkuji.jana

Je dobře, že něco takového existuje, moc děkuji za inspiraci!


Monika Kubíčková celní deklarant

Dobrý den, v józe jsem úplný začátečník, takže ne všechny cviky zvládnu. Tento díl jsem zatím odložila a přihlásila se na kurz pro začátečníky, kam docházím, abych se naučila základy jógy a pak se mohla lépe věnovat cvičením, která jsou dostupná na internetu 🙂 Ráda bych si ráno po probuzení dala nějakou 15ti minutovou sestavu pro začátečníky, která by mě nastartovala do nového dne. Jako správná ženská bych se ráda naučila cviky pro posílení středu těla, bříška a zadečku, zkrátka problematické partie. Je dobře, že něco takového existuje, moc děkuji za inspiraci.

Byli jste můj první krok začít cvičit jógu


Kateřina Pastierčinová učitelka v MŠ

Váš e-book mi pomohl mít pevnější tělo, naučili jste mě, jak správně dýchat, udržet si pevnou každou pozici. Nebo se teda aspoň sbažit udržet. Posílit svaly, které jsou v těle zanedbané. Máte v ebooku krásně popsanou každou pozici a dobře vysvětlenou.

Web spojujenasjoga se i líbí, protože mi nabízíte dobré rady, jak správně cvičit jógu a měla jsem tak ymožnost předplatit si 30 denní jóga výzvu, podle které cvičím už 10 dní a jsem nadšená. Hned po prvním cvičení jsem pocítila úlevu od bolavých zad a uvolnění.

Můj vztah k józe byl nulový, vždy jsem ji chtěla cvičit, ale nikdy jsem se k ní pořádně nedostala. Bylo mi doporučováno snad ze všech stran, abych ji začala cvičit, jenomže v mém blízkém okolí nebyl nikdo, kde bych ji pod nějakým vedením začala cvičit, potom jsem narazila na váš web a pustila jsem se do toho sama doma. Líbí se mi, jak umíte i pro úplného začátečníka, který nemá žádné zkušenosti krásně vysvětlit každý pohyb a dech.

Děkuji, že jsem měla možnost stáhnout si váš ebook a budu ráda, když bude i nějaká další příležitost. Byli jste můj první krok začít cvičit jógu.

Děkuji za možnost sblížit se s jógou...


Ewa Heczkova Účetní

Uvědomit si, že celoživotní boj s nespokojeností se svým tělem nemusí být pouze o posilování a sedření se z kůže... Ba naopak, musím zapracovat na hlavě a na své trpělivosti, abych dala prostor tělu a taky jej uzdravila.

Jógu jsem již zkoušela cvičit dřív, ale vždy díky únavě z práce nebo jiných problémech jsem byla unavená, tím pádem 2x tolik netrpělivá než jsem normálně.... Ne jenom e-book, ale právě 30-denní výzva mi pomalu a jistě otevírá všechno podstatné pro můj spokojený život. (I když vím, že ještě je dlouhá cesta predemnou... těším se na to)...

Chtěla bych Vám opravdu poděkovat za možnost být tady s Vámi a možnost každodenního ranního rituálu v podobě cvičení jógy... I když se mi kolikrát nechce...Vspomínám si na pocity z předešlého rána po cvičení (nebo i v průběhu) ...v ten moment již sedím na podložce a čekám na další příliv energie a proudění tepla po mém těle. Po dokončení výzvy, bych se chtěla připojit právě na on-line kurz jógy pro dokonale tělo... Ale já také doufám, že mi jóga pomůže s mým velkým problémem a to je přejídání se ve stresu...věřím ze najdu v sobě sílu a budu moct jist jako člověk a budu vědět kdy mám dost, a že někdy zase ucitím pocit sytosti... Že ucitim spokojenost a naplnění sama sebe ...

E-book jsem si stáhla teprve před dvěma dny a stačila akorát přečíst. Je moc pěkný a líbí se mi.


Libuše Novotná důchodce

E-book jsem si stáhla teprve před dvěma dny a stačila akorát přečíst. Je moc pěkný, líbí se mi. Mám ale radši tištěné podoby, tak si ho ještě chci nechat vytisknout. Ano, samozřejmě Vzhledem k věku se mi líbí tenhle styl. Nechybí Dříve jsem byla instruktorkou. Perfektní provedení Ano, děkuji za Vaše stránky. Ráda si koupím i některý kurs,

Takhle dobře napsaný e-book beru na jakékoli téma 🙂


Jana Lamačová nákupčí

Potřebovala jsem si ujasnit techniku cviků. Takhle dobře napsaný e-book beru na jakékoli téma 🙂

Mám ráda přehledné a jasné, konkrétní informace od někoho, kdo ví, o čem píše. Nejsou to jen "cviky", ale celá filosofie..

Čím více se pokouším cvičit jógu, tím víc se mi líbí "cvičit si sama" ve svém rytmu a zkoušet si asány, na které mám právě "chuť". Jenže potřebuji mít nějakou kontrolu, inspiraci..Váš popis pozic byl skvělý a ještě lepší byly odkazy na videa!

Už vás doporučuji dál!

Chci mít dokonalé tělo


Pavla Dohnalíková pracovník v sociálních službách

Díky e-booku jsem se rozhodla že začnu pravidelně cvičit jógu, protože chci mít pěkné a pružné tělo. Proto si tento kurz koupím. Zajímalo by mně když chci cvičit jógu, jaké jídlo je vhodné, jak často a jak dlouho před cvičením a po cvičení jíst.. Je možné vytvarovat si postavu i ve vyšším věku?

Nikdy jsem jógu necvičila, chci začít a pravidelně cvičit abych zhubla 7 kg a udržela si štíhlou postavu, pevné svaly a pružné tělo. Spoléhám na jógu že mi pomůže. Cviky nejsou nijak složité, myslím, že při pravidelném cvičení tyto cviky lze zvládnout. E-book bych doporučila, protože hodně lidí chce mít pěknou postavu a v tomto e-booku je všechno srozumitelně a stručné popsáno. Dopracovat se k dokonalé postavě není až tak složité. pro toho kdo chce. Jsem ráda, že jsem tento e-book s těmito cviky objevila. Kurz si objednám,ale zajímalo by mně jak často cvičit ( denně, obden...)

dokonalé tělo je nejzdravější varianta vašeho současného těla. Stáhněte si nyní e-book zdarma a začněte cvičit ásany pro zpevnění jeho problematických částí

Pokud vám e-book nejde získat zdarma, kontaktujte nás.

>
0 Shares
Share