6. den jóga výzvy - Jóga proti únavě

V dnešním, 6. dni jóga výzvy budeme cvičit různé ásany, které nam pomůžou odstranit únavu.

Cítíte se vyčerpaní? Výborně! Dnes s vaší únavou bude konec. Dnešní video je asi 24 minut dlouhé a procvičíte v něm celé tělo. 

Uvolníte se, posilníte a hlavně .. po cvičení se budete cítit jako znovu zrození. Zaručený příval nové energie zdarma. A to se vyplatí:-)

Ještě nám zbývá 24 dní do konce výzvy, ale tuším, že pokud s námi cvičíte už 6. den, tak začínáte pociťovat první změny. Nemám pravdu? 

Mějte se fajn a napište mi do komentáře tady dole, jak se vám cvičení líbilo!

Získejte více energie

Často jsou za nedostatkem energie zablokované či jinak nevyrovnané čakry. Vhodnými jógovými ásanami, stravou a podporující kosmetikou můžete tento stav postupně zvrátit. Prohlédněte si naše e-booky, kde vám představíme všechny postupy pro obnovení ztracené energetické rovnováhy. Skoncujte s únavou!

30 denní jóga výzva – 6.den – Jóga proti únavě
4.7 (93.33%) 12 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

3 komentáře u “30 denní jóga výzva – 6.den – Jóga proti únavě

  1. Tak tohle cvičení mě zachránilo, poslední dny mě hodně bolela záda a už po jednom zacvičení cítím fakt obrovskou úlevu. Myslím, že 6.den bude můj oblíbený;-). super díky za výběr

Napsat komentář