3. den jóga výzvy - Vyjóguj si dokonalé bříško

Říká se do třetice všeho dobrého, ale naše cíle jsou rozhodně vyšší, že?

Výzva pokračuje třetím dnem a ještě dvacet sedm jich zbývá do konce. Dnes jsme si pro vás připravili krátkou lekci na zpevnění břišních svalů.

Uvidíte, že pokud s námi vydržíte až do konce, tak si na denní chvilku jógy tak zvyknete, jako na ranní čištění zubů:-)

Sami pochopíte, že tělo i mysl je stejně tak důležité čistit, tak na nic nečekejte a pusťte se do toho. 20 minut času je nic oproti benefitům, které vám cvičení přinese.

Mějte se krásně a naviděnou zítra!

Předchozí dny

Chcete díky józe zhubnout?

Jóga nemusí být jen pomalé, "líné" cvičení. Pro ty z vás, kteří si jógou chtějí dát více do těla, jsme připravili kurz "Vyjóguj si dokonalé tělo". Mrkněte se na něj a získejte ucelený návod, jak pomocí jógy zpevnit všechny problematické partie!

30 denní jóga výzva – 3. den – Vyjóguj si dokonalé bříško
4.6 (92.22%) 18 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

12 komentářů u “30 denní jóga výzva – 3. den – Vyjóguj si dokonalé bříško

  1. Výýborný, jsem nadšenáá, nemusím rozumět, stačí se dívat a cvičit, je mi 62 a bude to můj každodenní koníček, jsem doma a mohu cvičit kdy mám čas, ne třeba každou středu od 6 hod. Tomáši díky, možná bude cvičit i můj manžel:-) 🙂

  2. Ahoj. Video super. S jógou začínám, jsem samouk a tak se mi to hodí. Cvičím ráno, než se vzbudí děti a celý den jsem krásně rozhýbaná. Celá výzva je výborný nápad. Budu doporučovat dál!

  3. Tohle video bylo opravdu asi nejlepší ale jelikož sem uplný začátečník nebylo by na škodu kdyby bylo zařazeno jako první. 🙂 Jinak celá tahle výzva je moc super líbilo se mi i včerejší video a je moc fajn že si jej bez problémů mohu otevřít znovu. 🙂 Děkuji

  4. Ahoj, rada bych si zacvicila, zvlaste kdyz ctu tak dobre komentare, ale video se mi nespousti, slysim hlas, ale obraz nejede. Je problem jen u mne?

  5. Zdravím, třetí cvičení na břicho už bylo pro mě osobně trochu těžké, má zesláblé břišní partie. Určitě bych uvítala, kdyby byly cviky zaměřené jen na posílení jednotlivých břišních svalů a nemusela ještě přitom posilovat ruce a zápasit s koordinací těla v rovnovážných pozicích. Jinak je super, že po posílení přijde protahovací cvik. Přeji pěkný den.

Napsat komentář