7. den jóga výzvy - Power jóga nejen na hubnutí

Buďme v životě otevření všem změnám. Otevřete svá srdce a prožívejte s pokorou a radostí každou změnu, kterou vám život přinese...

Stejně tak, jako dnes. Mnozí z vás určitě čekali Markétu; ale ta dnes nepřijde. Místo ní ji vystřídá Klára, která si pro vás v dnešním videu připravila lehce náročnější, posilovací jógu.

Věřím, že změna pro vás bude příjemná a vaši výzvu to lehce oživí. Baví vás pořád cvičení? Doufám, že ano a moc nás potěší váš komentář pod tímto videem.

7. den jóga výzvy je tady - 23 ještě zbývá, ale z vás se pomalu, ale jistě stává opravdový jogín.

Namasté a krásný zbytek dne!

Chcete jógou zhubnout?

Mnozí vám budou tvrdit, že jóga je pomalé, nudné cvičení, u kterého by usnul i mrtvý. Nicméně nic není dál od pravdy. Jóga má dnes mnoho podob a společně s Markétou jsme pro vás připravili kuz jógy "Vyjóguj si dokonalé tělo", kde se dozvíte vše podstatné, abyste zpevnili problémové partie těla. Něvěříte? Mrkněte se na ukázku kurzu.

30 denní jóga výzva – 7. den – Power jóga nejen na hubnutí
4.3 (85%) 16 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

25 komentářů u “30 denní jóga výzva – 7. den – Power jóga nejen na hubnutí

  1. Každým dnem se více a více zamilovávám do jogy 🙂 Skvělé cviky a úžasný pocit protaženého těla a zklidněné mysli stojí za to! Děkuji Vám, že takto inspirujete a pomáháte lidem.

  2. Úžasná 30 denní výzva, každý den se těším na nové video a s radostí si jej zacvičím. Cviky na záda jsou pro mě ty nejlepší, protože mám sedavé zaměstnání a jóga mi pomáhá se z toho sezení nezbláznit. 🙂 Díky moc za výzvu.

  3. Skoda,ze mi tyto videa chodi az v case,kdy budim deti a zacina kazdodenni ranni kolotoc. Rada bych si zacvicila hned po ranu,kazdopadne cvicit vecer je lepsi,nez vubec ? Diky za videa,zatim je vase vyzva jedina,ktera me fakt bavi a cvicim. Joga me bavi uz nekolik let a rada poznavam nove cviky. Zatim me nejvic bavil 2. a 6. den. Joginum zdar! Zuzu

  4. 7.den mám za sebou a je to super,mám obrovskou radost.Baví mě to a věřím,že u cvičení rozhodně zůstanu a všem doporučím:-)Hezký den přeji

Napsat komentář