10. den jóga výzvy - Jóga pro pevná stehna a hýždě

Kdo by nechtěl trochu zpevnit, že?

Třetina výzvy je tady! 10. den právě záčíná a malá gratulace putuje ode mě směrem k vám. Obdivuji vaše odhodlání a vážím si moc vaší přítomnosti tady u nás na webu. Rozálie vám dnes představí několik jógových ásan zaměřených na zpevnění hýždí a stehen, ale celkově díky jejich praxi zpevníte spodní část těla.

Vím, že občas je to těžké se k józe "dokopat", ale teď už není cesty zpět. Výzva je ve třetině a přestat po deseti dnech by byl hřích.

Zítra na viděnou!

Vyjóguj si dokonalé tělo

Komplexni online kurz jógy pro všechny, kteří se rozhodli posílit a zpevnit postavu pomocí jógy.

V kurzu se dozvíte nejvhodnější ásany a jejich sestavy pro zpevnění břicha, hýždí i stehen. Markéta, lektorka fit jógy vás provede základy a vysvětlí vše do nejmenšího detailu. Podívejte se nyní na úvodní video. 

30 denní jóga výzva – 10. den – Jóga pro pevná stehna a hýždě
4.7 (93.33%) 9 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

5 komentářů u “30 denní jóga výzva – 10. den – Jóga pro pevná stehna a hýždě

  1. Tak dnes to zezačátku vypadalo, že bude jenom povídání. Ale když se rozjelo balančni cvičení, nestačila jsem vyrovnávat a bolely mě kyčle. Asi to chce dlouhodobější trénink. Jinak chci poděkovat Tomášovi za tento projekt. Jsem zvědavá na další videa. Zdraví Heluš.

  2. Díky moc za videa. Některé jsou ze začátku dost náročné, ale některé zase velmi pohodové. Vždy se mi pak rozjasní den:).
    Jen mi bohužel nepřišlo video ze 7. dne.

Napsat komentář