30 denní jóga výzva – 10. den – Balanční pozice pro začátečníky

30 denní jóga výzva – 10. den – Balanční pozice pro začátečníky
10 Kvě 2014


Dnes jsme přesně ve třetině výzvy, a protože 10. den výzvy je takový zlomový, rozhodli jsme se v něm představit cviky, které vás seznámí s balančními pozicemi. Pokud byste si chtěli i “pořádně za cvičit“, tak doporučuji vyzkoušet tuto lekci, ve které zjistíte, jak na tom jste s rovnováhou a potom si přehrát některé z devíti videí minulých. Všechny odkazy na minulá videa najdete na konci článku pod videem.

Doufám, že se vám výzva líbí a zítra se na vás budu těšit u dalšího dne. Kromě toho se můžete zítra těšit na několik zdravých receptů, které jsme pro vás připravili.

Mějte se krásně a užijte si den s jógou!

Tomáš

Předchozí dny

30 denní jóga výzva – 10. den – Balanční pozice pro začátečníky
4.5 (90%) 6 votes


Tomáš Procházka

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

Komentáře

  1. helena.gloserova@seznam.cz' Helena Gloserová píše: Únor 13, 2016 at 7:53 pm

    Tak dnes to zezačátku vypadalo, že bude jenom povídání. Ale když se rozjelo balančni cvičení, nestačila jsem vyrovnávat a bolely mě kyčle. Asi to chce dlouhodobější trénink. Jinak chci poděkovat Tomášovi za tento projekt. Jsem zvědavá na další videa. Zdraví Heluš.

  2. sarka.stursova@gmail.com' Šárka píše: Duben 12, 2016 at 7:37 am

    Ráno, když jsem otevřela email našla téma cvičení, hned jsem se těšila. Paráda, děkuju 🙂 Těším se na zítra!

  3. Díky moc za videa. Některé jsou ze začátku dost náročné, ale některé zase velmi pohodové. Vždy se mi pak rozjasní den:).
    Jen mi bohužel nepřišlo video ze 7. dne.

  4. super balanční cvičení 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *