30 denní jóga výzva – 15. den – Protahujeme dolní část zad

30 denní jóga výzva – 15. den – Protahujeme dolní část zad
14 Kvě 2014


Jsme přesně v polovině výzvy a dnes na vás čekají cviky, které mají za úkol protáhnout spodní část vašich zad. Celým cvičením vás provede Jen Hilman. Už jste jí poznali v některých minulých lekcích. Nevzdávejte se, nevynechávejte a pilně cvičte.

Výzvu dokončí jen ti nejvytrvalejší.

Budete to vy?

Přeji krásný den všem, co ještě cvičí:-)

Tomáš

Předchozí dny

30 denní jóga výzva – 15. den – Protahujeme dolní část zad
4.5 (90%) 4 votes


Tomáš Procházka

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

Komentáře

  1. Tohle cvičení je peklo :-D. Noha sem druhá tam. Nejde mi to :-D.

  2. Souhlasím s Pájou, poslední cvik je pekelný. Připadá mi skoro až neproveditelný, tak snad se to časem zlepší. Vím, že cvičení na spodní část zad určitě hodně potřebuji, tak ho budu cvičit co nejčastěji a snad to bude mít výsledky.
    Díky za něj?

  3. eva.skarpichova@seznam.cz' eVA SKARPICHOVÁ píše: Září 17, 2016 at 5:48 pm

    Každý den se koukám na ty videa,ale pro začatečníka to není začla jsem chodit na jógu pro začátečníky tak je to o néčem jiném navím ty kosti už nemám tak ohebné a k tomu abych byla na tom lépe je nejspíše dlouhá cesta ale i tak se ráda podívám a něco zkouším.Přeji hezký den s pozdravem
    E.SK.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *