3 vtipná jógová videa pro pohodové předvánoční pondělí

Máme před sebou už jen dva dny do Vánoc a proto bychom měli konečně zvolnit a pomalu přejít do pohodového svátečního módu. Ale ono to není zas tak jednoduché, protože přípravy na štědrovečerní večeři jsou v plném proudu.

Jen si to vezměte – nakoupit jídlo a pití, vybrat recept, uklidit celý byt nebo dům, dokoupit dárky, zabalit dárky a dostat ten neposedný stromeček do stojanu tak, aby netančil ze strany na stranu (prostě fuška).

Většina lidí si tak vydechne teprve tehdy, až když na Štědrý den usedne k připravené večeři a má všechny dárečky zabalené a pěkně naskládané pod stromečkem. Zkuste se i přesto letos uvolnit o něco dříve. Přeci jenom každý dárek nemusí mít dokonale uvázanou mašli a dvě, tři pavučiny se při vánočním shonu ztratí.

Nezapomínejte na zábavu

Zábava by měla být esencí Vánoc. A protože si o sněhových radovánkách můžeme nechat jenom zdát (a tiše doufat v zázrak), budete se muset zabavit jinak. Začít můžete už dnes s následujícími videi z Youtube. Doufám, že vás navnadí na uvolňující půlhodinku domácí jógy, která vám pomůže zvládnout nadcházejících několik dní.

1. Blbosti, co říkají jogíni

Video natočila značka Lululemon, která vyrábí krásné oblečení na jógu. I já jsem si všimla, že jogíni občas určité věty a fráze opakují, ale zas tak tvrdě bych to neviděla. Některé pasáže mě však pobavily.

YouTube video

2. Pozor na hlad

Toto video mě pobavilo především proto, že jsem na svém kurzu pro začátečníky nedokázala odhadnout dobu, kdy se mám najíst abych neměla hlad a zároveň necítila plný žaludek. Často jsem tak druhou polovinu lekce trávila soubojem s vlastním kručícím břichem – stejně jako slečna ve videu.

Video mi bohužel nešlo nahrát přímo do článku. Jednoduše klikněte na tento odkaz: Rick Hunger Strikes At The Yoga Studio

3. Když se do jógy pustí zatvrzelý odpůrce

Neznám přesný kontext tohoto videa, ale tipuji ho na kousek z pořadu, který sleduje rodinu (Duck Dynasty). Takových pořadů se vysílá, především v USA tuna. Je to něco mezi seriálem a reality show. To nám může být ale jedno. Hlavní je, že manželka vzala svého na první pohled prkenného muže na jógu. Manžel si samozřejmě myslel, jaká to bude pohodička a samozřejmě se mýlil. Mrkněte se sami.

YouTube video

Berte i vy jógu občas s nadhledem. A pokud se chcete pobavit, inspirujte se posledním videem a vyzvěte svého partnera nebo kamaráda k tomu, aby vás doprovázel/la na hodinu jógy.

Většina z nich pěkně propotí podložku a objeví svaly, o kterých ani nevěděli, že je mají (stejně jako vy ve svých jógových začátcích).

5 Shares
  • Haha super videa, dobre som sa pobavila 😀 Je to tak, vela ludi si mysli, ze joga je velmi jednoducha, a potom cumia ako sa pri nej potia. A tie typicke frazy joginky su tiez trefne 😀

  • >
    5 Shares
    Share5