3 tipy pro jógového Ježíška na poslední chvíli

Do Štědrého dne už zbývají jen čtyři dny a čas na nákup dárků se neúprosně krátí. Sama ještě čekám na pár balíčků a dnes plánuji dokoupit poslední drobnosti ve městě. A jak jste na tom vy, už máte hotovo nebo necháváte vše na poslední chvíli?

Mám spoustu přátel, kteří se vrhnou 23. prosince do obchodů a nakupují hlava nehlava. Většinou pořídí něco pěkného pro každého. Já mám však pocit, že kdyby si s tím dali víc práce a trochu se nad dárky zamysleli, určitě by nakoupili více osobní dárky za méně peněz.

Proč se o tom vůbec zmiňuji? Nepochybně (alespoň doufám) máte ve svém okolí někoho, kdo rád medituje, chodí na jógu nebo si ji zacvičí doma. A jestliže pro takového člověka ještě nemáte dárek, můžete se nechat inspirovat dnešním příspěvkem.

Samozřejmě jsem zkontrolovala garantovanou dobu dodání a jógové dárky můžete v klidu objednávat až do neděle 21. prosince.

Červená sada pro domácí meditaci

Červená sada na meditaci obsahující polštář a podložku

Meditace by čas od času prospěla všem lidem. Sadu proto můžete darovat každému – milovníkům meditace i těm, kteří s ní nemají žádné zkušenosti. V druhém případě by bylo fajn doplnit dárek například knihou o meditaci.

Sada se skládá z meditační podložky a meditačního polštáře v červené barvě. Vše je vyrobeno z přírodního materiálu a není problém celou sadu jednou za čas vyprat. Pokud je to dárek naslepo (obdarovávaný nemá zkušenosti s meditací), pak bych řekla, že je vhodnější spíše pro ženy, které jsou obecně k těmto věcem otevřenější.

Zelená sada pro začátečníky a mírně pokročilé

Zelená sada na jógu obsahující polštář a podložku

Tato sada obsahuje zelenou podložku na jógu a zelený meditační polštář. Polštář je vyroben z přírodního materiálu a lze ho prát v pračce. Podložka je ekologická, měkká, má lehkou povrchovou úpravu proti klouzání rukou a nohou a dá se také vyprat v pračce.

Věřte, že se jedná o velkou výhodu. V létě jsem se snažila vyčistit svoji nepratelnou podložku na zahradě pomocí hadice na vodu a mýdla – bylo to otravné a neefektivní.

Sadu bych darovala lidem, kteří s jógou buď plánují začít nebo se s ní seznámili např. až letos a považují se stále za mírně pokročilé.

Nadupaná sada, kterou bude milovat každý jógový nadšenec

Sada na cvičení jógy - taška, podložka, cihlička a opasek

Jako poslední tu máme sadu na jógu Komfort v níž najdete tašku na jógu, jutovou podložku na jógu, cihlička z korku a opasek pro snadnější provedení náročnějších ásan. Sada je skvělou volbou pro ostřílené jogíny.

Začátečník by si s ní nemusel úplně vědět rady a jutová podložka je přeci jenom oblíbená převážně u déle praktikujících lidí (je velmi kvalitní, ale zato tvrdá). Taška je na první pohled dost velká, takže se do ní bez potíží vejde celý zbylý obsah sady.

Všechny tři sady jsou cenově výhodnější, než kdybyste si chtěli jednotlivé pomůcky koupit odděleně. S nákupem tak nemusíte váhat. Pak už jen stačí si sehnat pořádnou roli balícího papíru (sady jsou velké) a těšit se na reakci vašich blízkých.

6 Shares
>
6 Shares
Share6