Pestrobarevné kalhoty na jógu

Když jsem pátrala po nějaké zajímavé značce jógového oblečení pro dnešní článek, narazila jsem na pár nečekaně krásných kousků dlouhých kalhot. To mě jen utvrdilo v názoru, že se tím hledáním vlastně tak trochu mučím. Přeci jenom jsem si kalhoty na jógu už koupila a žádné další vlastně nepotřebuji. Takže když jsem objevila tyto stránky, byla jsem možná až nelogicky zklamaná ze stále dobrého vzhledu mých nynějších tříčtvrťáků.

Americká značka InYo totiž vyrábí tak úžasné kousky oblečení na jógu, že se mi zdál dokonce sen, ve kterém mi poštou přijdou jejich puntíkaté legíny. Proto vás nemohu o tuto podívanou ochudit.

Jóga a legíny

Z počátku jsem byla k nošení legín na jógu trochu skeptická. Má představa ideálního oblečení na jógu byla kombinace upnutého trička a volných kalhot. Důvod by jednoduchý, jednou jsem si doma zacvičila jógu v mých super těsných legínách na běhání a při polovině ásán mi neustále lezl zadek. Což vám na pohodlí zrovna moc nepřidá. Jenže pak jsem navštívila hodinu Power jógy, kam přišla má padesátiletá lektorka v černých legínách na tělo a celou hodinu zvládla, aniž by nám ukázala byť jen kousíček jejího pozadí. Díky tomu mi došlo, v čem byl můj úsudek chybný.

Legíny mohou být naopak velmi pohodlné. Musí být ale speciálně navrženy na jógu. To znamená vysoký pas, rychleschnoucí, příjemný materiál a samozřejmě padnoucí střih. Veselé motivy jsou potom jen milý bonus (milý a žádaný).

Milujeme barvy

Ještě než se zamilovaně podíváte na fotku a s nadšením se vrhnete na objednávku, tak vás musím upozornit, že se jedná o produkt ze zahraničního e-shopu. Bez problému vám sice zašlou zboží také k nám, ale to se z mých zkušeností nikdy neobejde bez problémů. Trochu bych se také bála výběru velikosti, protože snaha o následnou výměnu zboží by nemusela být moc jednoduchá. Jestli jste ale ostřílení “objednávači“ zboží ze zahraničí, tak si na druhou stranu můžete být jednou věcí jisti – v těchto kráskách na kurzu jógy asi nikoho nepotkáte. Originalita je tady téměř zaručena.

Pestrobarevné legíny na jógu značky InYo

Pokud jste, stejně jako já, raději věrní českých e-shopům, našla jsem pro vás zajímavou alternativu. Tyto červené legíny jsou vyrobeny z 92 % z bio bavlny. Mají přesně takový střih, který vám zaručí příjemné nošení a zadek v bezpečí. Obzvláště bych je doporučila ženám, které jsou pyšné na své tvary a chtějí je co možná nejvíce zdůraznit.

Červené legíny na jógu

Pro odpůrkyně legín

Možná prostě tento střih a materiál kalhot nemáte rádi a raději byste něco volnějšího. Přesně pro vás jsem si připravila následující tip. Tyto kalhoty mají oproti jiným velkou výhodu – jsou v dolní části nohavic zúžené. Díky tomu vám nebude látka samovolně putovat po noze podle toho, v jaké pozici se zrovna nacházíte. Zároveň však získáte dokonalé pohodlí. Kalhoty jsou vyrobeny z přírodních, velmi příjemných materiálů. Mají padnoucí střih a co je nejdůležitější, vysoký pas.

Nebojte se investovat do oblečení na jógu o něco víc, než jste zvyklí. Především se vždy soustřeďte na přírodní a bio původ vláken. Nechcete přeci cvičit tak uvolňující cvičení, jako je jóga, v něčem nepohodlném a nevzdušném.

Modré kalhoty na jógu z bio bavlny

Zdroje obrázků:

http://www.inyowear.com/collections/leggies/products/leggies-watercolor

2 Shares
  • „Bez problému vám sice zašlou zboží také k nám, ale to se z mých zkušeností nikdy neobejde bez problémů.“ – Tak do toho spíš nejdu… 😉

  • >
    2 Shares
    Share2