Sweaty Betty – oblečení, které motivuje

Každou středu tu bude speciálně pro vás připraven článek o kosmetice nebo módě. Konkrétně dnes se podíváme na jednu zajímavou módní společnost.

Sportovní oblečení už dávno není jen obyčejný kus látky. Naopak jste si možná, stejně jako já, všimli, že se mu často přikládá velký význam. A to je podle mě dobře. Sama jsem ještě před pár lety chodila běhat v XL tričku a kalhotách s vytahanými koleny. Má spolubydlící na koleji se za mě dokonce styděla a neustále mi nenápadně naznačovala, abych si pořídila nové vybavení.

Nakonec jsem se tedy podvolila a na internetu si objednala nový obleček na běhání. Byla to pro mě mnohem větší změna, než jsem očekávala. Najednou jsem při běhu už nevypadala jako účastnice táborového přespolního běhu. Připadala jsem si skoro jako profík. Nové oblečení mě navíc dokázalo skvěle namotivovat, takže jsem se už nemusela do běhu tolik nutit jako dříve. Od té doby jsem fanynka sportovní módy.

Zpocená Betty

Na společnost Sweaty Betty jsem narazila vlastně úplnou náhodou na youtube. Zaujalo mě jejich motivační video a samozřejmě také vtipný název. Video vám přikládám na konec článku, abyste měli představu, o čem mluvím. Společnost vyrábí oblečení na jógu (a další sporty) pouze pro ženy.

Na jejich stránkách se dočtete, že jejich cílem je inspirovat zákaznice k aktivnímu životu. Chtějí vyrábět funkční, ale zároveň krásné a pohodlné sportovní oblečení. V tomto ohledu jim rozhodně fandím. Sama jsem už naprosto alergická na velké, nadnárodní značky. Ráda bych měla podobný obchod i u nás v České republice. Bohužel to asi ještě chvíli potrvá. A tak si od Sweaty Betty nechám alespoň inspirovat.

Triko na jógu

Na jógu jsou potřeba dva druhy vršků. Tílko a pak tričko s dlouhým rukávem. V e-shopu Sweaty Betty naleznete neuvěřitelné množství sportovního oblečení pro ženy. Některé kousky jsou skutečně nápadité. Já sama však nemám moc zkušenosti s objednáváním zboží ze zahraničí. Navíc u oblečení je ten problém, že pokud nesedí, je jeho výměna velmi zdlouhavá (u některých e-shopů i nemožná).

tirkisové tílko značky Sweaty Betty

Každopádně jsem si tam vyhlídla tílko, které vidíte výše na obrázku. Snažila jsem se najít v českých e-shopech něco podobného a objevila jsem tento Venus top. Normálně sice růžovou nenosím, ale na cvičení mi přijde jak ideální pozitivní barva.

Triko s dlouhým rukávem teď zrovna moc aktuální není, ale v zimě se vám bude hodit. V některých jóga studiích bývá v zimních měsících pěkná kosa (to je ale pořád lepší než kdyby tam měli přetopeno). Zvláště pak při meditaci na konci budete za delší rukáv velmi vděčná. Růžové tričko, které vidíte pod odstavcem na obrázku, mi padlo do oka takřka ihned. Jediné, co by mě mohlo trochu otravovat, je ten široký výstřih, který by mi pak odhalovat jedno rameno. Opravdu nemám ráda, když se na mě oblečení při józe hýbe.

růžové triko s dlouhým rukávem značky Sweaty Betty

Jako náhradní variantu bych si vybrala toto triko s dlouhým rukávem. Střih působí sice dost jednoduše, ale o to víc bude pohodlné. Navíc mě zaujala kombinace dvou materiálů – modelu a kašmíru. Kašmír je úžasně hřejivá látka, takže bych se s jeho pomocí určitě vyhnula nepříjemné husí kůži.

Zpocená a krásná

Nemusíte mít nutně doma vybavenou skříň od Sweaty Betty. Stačí, když si od nich převezmete jejich poselství – i když jste zpocená od hlavy až k patě, stále z vás může vyzařovat krása a ženskost. Takže ze sebe shoďte tu nudnou slupku složenou ze starých táborových triček a vytahaných tepláků. Začněte dělat jógu často, ráda a hlavně stylově.

Zde je slíbené video:

YouTube video

Zdroje obrázků:

http://www.sweatybetty.com/

0 Shares
>
0 Shares
Share