Připojte se do 30 denní jóga výzvy

Koláž účastnice jóga výzvy

Začněte cvičit pravidelně jógu a zamilujte si zdravý životní styl.

Připravili jsme pro vás unikátní 30 denní jóga výzvu v češtině. Každý den ráno vám přijde v 6:00 - 7:00 e-mail s odkazem na jóga video z Youtube. Snažili jsme se vybrat videa různorodá, aby si ve výzvě našel každý “to své”. Videa jsou spíše zaměřená na jednoduché cviky pro začátečníky, ale i zkušená jogínka či zkušený jógín by jimi neměl pohrdnout. Základy jsou totiž důležité. Přihláška k výzvě stojí 199 Kč. 

Jaká videa najdete uvnitř výzvy

jóga pro úplné začátečníky

sestavy proti bolesti zad

jógou ke zpevněné postavě

proti stresu a únavě

heart

Ranní nabuzující sestavy

pagelines

cviky pro detoxikaci organismu

Kdo vás výzvou provede?

markéta, fitjogamarketa.cz

Markéta absolvovala FTVS na Karlově univerzitě a k józe se dostala v 19 letech. Od roku 2005 předcvičuje hatha a dynamickou jógu. Během těhotenství jejích sester si udělala kurz gravid jógy a následně si udělal kurz jógy 50+, protože ji zajímá možnost využití jógy k omlazení těla. 

rozálie, Stillontheway.cz

Rozálie cvičí jógu od svých 18 let a její instruktorkou se stala v roce 2015. Vede jeden z nejúspěšnějších českých YouTube kanálů nejen o józe a vede vlastní hodiny jógy. Její nabídku najdete na webu pruzne-telo.cz, kde se dále dozvíte aktuality a všechny novinky z její jógové praxe.

Již 13847+ spokojených účastníků

 Alena Sýkorová 

quote-left

Už kdysi jsem s vámi cvičila jóga výzvu, ale ta byla celá v angličtině. Nic pro mě... ta letošní, česká se vám opravdu moc povedla. Cvičila jsem pravidelně každý den a po měsíci jsem se cítila jako znovuzrozená. Tome, díky za ni!

 Linda Navrátilová 

quote-left

​​​​Výzva byla opravdu skvělá! Donutila mě překonat lenost a začala jsem díky ní s jógou pravidelně. Předtím jsem na ni občas chodila, ale nikdy jsem nevydržela dlouho. Chtěla jsem vám moc poděkovat, že jste něco takového vymysleli. Fakt mám radost, že jsem na vás narazila! Namasté, Linda

 Radka Malá 

quote-left

Wow! Tak to byla peckaaa! Konečně se cítím dobře a něco pro sebe dělám. No, trochu mi to trvalo, ale díky vám jsem se ke cvičení dokopala. Jako ...nechtělo se mi každej den, ale když už jsem začala, tak to stálo za to. Parádní věc ta jóga výzva.

 Alča Koloničná 

quote-left

Výzva byla super. I když jsem teď na rekonvalescenci po náročné léčbě, tak jsem si ji moc užila a fakt jsem cvičila pravidelně. Vždy jsem si vybírala jednodušší varianty ásan a vše v pohodě. Díky moc ještě jednou, byla to paráda a hodně štěstí do budoucna!

Neváhejte a přihlaste se nyní do výzvy

 • check
  Vyzkoušíte si jógu v klidu z domova
 • check
  Nebudete-li spokojeni, vrátíme vám hned peníze
 • check
  Budete rozumět - jóga výzva je celá v češtině
 • check
  Začnete pravidelně cvičit, chytíte potřebnou rutinu
 • check
  Naučíte se uvolnit a posílíte nejen problematické partie

199 Kč za 30 dní jógy

Děkujeme za vaše vzkazy

Moc pěkné protažení!


Eva Vaňková nákupčí/děvče pro všechno 🙂

Díky výzvě jsem začala docela pravidelně cvičit, a když jsem náhodou některý den nestihla, protáhla jsem si následující den o dvě výzvy 🙂 Určitě budu s cvičením pokračovat. S Markétou se cvičí opravdu senzačně 🙂 Určitě se příště přihlásím do další výzvy ,téma mi vyhovovalo - některá protahovací, některá náročnější ......

Perfektní výzva prostě!


Alžběta Králová Sales Support

Bylo skvělé, že každý den bylo něco jiného - něco člověku nešlo, ale něco zase ano, a aspoň neztratil motivaci. A videa nebyla dlouhá, takže se nebylo na co vymlouvat 🙂 Největší výhoda byla to, že nemusím nikam chodit a můžu cvičit kdy chci. Lektorka Markéta byla naprosto perfektní! Taky mě potěšilo to, že jsem byla schopná odcvičit většinu prvků, i na samém začátku. Děkuji za výzvu, určitě se zúčastním případné další.

Vše máte hezky zpracováno a určitě budu Všem okolo doporučovat. :o))


Jaroslava Bortelová PSS

Ano,snažím se každý den cvičit I když se mi někdy fakt nechce,tak si ale řeknu,že je to jen 15 minut a to snad zvládnu :o)))Joga mi pomáhá od bolesti zad,ale opravdu! Joga mi vyhovuje,je klidná,perfektně se u ní protáhnu a vše v teplíčku domova.Nemusím ztrácet čas cestováním do měst,kde se joga cvičí,Prostě si jen pustím comp a jdu na to.:o))

Web SpojujeNasJoga,vše hezky vysvětlí,takže nemám obavu,že cvik udělám špatně. Je to paráda,prostě paráda.Jsem s Vámi maximálně spokojená.Co víc dodat :o))))))) Vše super vysvětleno.Za celých 30 dní Vaší výzvy-nenastal žádný problém. Chodila jsem na pilates,ale ted si myslím-po 30 denní výzvě,že joga je mnohem,mnohem lepší...

Vše máte hezky zpracováno a určitě budu Všem okolo doporučovat.

Moc děkuji,že jsem si Vás našla na netu a zapojila se do třicetidenního joga cvičení.Jsem na sebe moc hrdá,že jsem to dokázala a určitě budu ve cvičení pokračovat i nadále. Proto Vám moc a moc děkuji. S pozdravem Bortelová Jaroslava

Pokračujte dál a hlavně se držte původních myšlenek


Richard Flídr Strážný

Nedokážu říct co bude dál, ale minimálně do teď to motivace byla a to velice příjemná a cítím na sobě, že i přínosná.

Chodil jsem na jógu, ale je to finančně i časově náročnější. Na druhou stranu vám instruktor opraví hnedka chyby a je tam zpětná vazba. Takže když jsem si osvojil základy, tak jsem začal cvičit doma.

Po celou dobu ji celému mému okolí doporučuji a budu doporučovat dál. I přes různé výhrady to je prostě super.

Pokračujte dál a hlavně se držte původních myšlenek. Myslím tím, aby se nezměnila pomoc v tvrdý byznys. Myslím si, že v současné době takovéto výzvy mají potenciál oslovit velké množství lidí, ale nesmí je odradit hned na začátku cena. A také myslet na úplné začátečníky. Takže pomalu vysvětlit jak se cvik dělá, pak ukázat a potom ještě zopakovat. Ono totiž není úplně jednoduché dělat například střechu, uvolnit hlavu ale zároveň se dívat na monitor. To si musí předcvičující uvědomit. Ale jinak jste všichni super.

30ti denní výzva je fantastický projekt


Lenka

Dobrý den, 30ti denní výzva je fantastický projekt.
Nabízí celou škálu možností, kdy a kde s cvičením začít, lektorský panel je vynikající, prezentace rovněž.
Moc Vám i celému týmu děkuji.
P.S. Bylo by možné získat (zakoupit) celý 30idenní program na DVD?

Moje třicetidenní jóga výzva


Zuzana Poláková Fyzioterapeut

Začala jsem díky vám cvičit častěji a dá se říct, že i pravidelně. Líbí se mi, že máte k dispozici i knížky, včetně ukázky zdarma, ani placené věci (jako např. výzva) nejsou předražené. Největší problém pro mě byl, že jsem výzvu dělala přes vánoční svátky, kdy jsme měli početnou návštěvu, takže jsem ne každý den zvládla cvičit. Pak, když jsem měla jiný den trochu víc času, zacvičila jsem si třeba dvě videa najednou.

Byla jsem na pár vedených lekcích, ale nezaujaly (hlavně asi lektorka) mě natolik, abych se přinutila chodit pravidelně. Cvičila jsem si hlavně sama doma podle videí StillOnTheWay, ale rozhodně ne pravidelně, a už vůbec ne každodenně, což bych teď chtěla změnit i po ukončení výzvy. Nejvíce se mi líbilo, že jsem každý den cvičila podle jiného videa, které bylo pokaždé trochu jinak zaměřené. Jsem ráda, že se objevily i videa pro těhotné a po porodu, tímto tématem se zabývám i ve své profesi a tak jsem mohla porovnat, jak se na tyto potíže dívá joga 🙂

Určitě vás doporučím dál, hlavně těm, co chtějí s jogou nebo jiným cvičením začít a nemůžou se stejně jako já dokopat 🙂 Byl to takový fajn třicetidenní parťák 🙂

DĚKUJI!! 🙂

Už si nedovedu ani představit, že zasílání videí skončí


Aaandrejka

To není možné, že už je to 14. lekce a já 14 dní pravidelně vytahuju podložku a jdu si zacvičit. 🙂 Kolikrát se mi do toho nechce, ale vždy se přinutím a pak jsem moc ráda, že jsem si zacvičila a tělo se hned cítí lépe. Už si nedovedu ani představit že zasílání videí skončí. Perfektní výzva.

Díky 30denní výzvě jsem šla do sebe a začala něco dělat pro sebe:-)


Dáša Coufalová Asistentka

Díky 30denní výzvě jsem šla do sebe a začala něco dělat pro sebe:-). Předtím jsem na jógu několikrát zašla, ale dlouho jsem u ní nevydržela. Tady jsem během výzvy chytila potřebný rytmus. A co víc? Objevila jsem pro sebe báječné skloubení protahovacích cviků, hlavně na krční páteř a záda, které u mě nejvíc trpí mou každodenní sedávou prací za počítačem, a relaxační uvolňování a uklidnění hlavy a myšlenek. Mám obrovskou radost, že jsem se do výzvy zapojila a chci Vám moc poděkovat, že jste něco takového vymysleli!:-)

Našla jsem tam užitečné rady pro začátečníky, zajímavé články o zdravém životním stylu, stravě, a taky nabídky online-kurzů a e-booků. Nejvíc se mi na výzvě líbí, že si jógu můžu zacvičit v klidu doma a jednotlivé lekce si zkoušet, kolikrát potřebuju. Videa jsou dostupná pořád.

Největší problém pro mne byl hned na úplným začátku výzvy, přesvědčit samu sebe a pustit se do toho. A po první lekci se to povedlo:-) a pokračovala jsem dál:-)

Před výzvou jsem na jógu chodila, ale nepravidelně, Nepřekonala jsem totiž svou lenost a nevydržela jsem u ní dlouho. A tak jsem byla pořád na úplným začátku, i když jsem věděla, že je to pro mne mnohem příjemnější způsob cvičení, než se natahovat na posilovacích strojích ve fitku. Tenhle postoj se mi podařilo díky výzvě změnit a jógu jsem si oblíbila a postupně krok po kroku jsem objevovala a objevuju dál její kouzlo.

Chci Vám poděkovat za to, že jste výzvu takhle vymysleli, je to skvělý!:-) Namaste.

Chci poděkovat Tomášovi za tento projekt


Helena Gloserová

Tak dnes to zezačátku vypadalo, že bude jenom povídání. Ale když se rozjelo balančni cvičení, nestačila jsem vyrovnávat a bolely mě kyčle. Asi to chce dlouhodobější trénink. Jinak chci poděkovat Tomášovi za tento projekt. Jsem zvědavá na další videa. Zdraví Heluš.

Děkuji Vám za parádních 30 dní s jógou


Leona

Dobrý den, Tomáši,

děkuji Vám za parádních 30 dní s jógou. Zacvičila jsem si všechny lekce, moc se mi to líbilo, i když moje tělo nezvládalo všechny ásany zrovna stoprocentně. Hodně asi záleželo i na mém momentálním rozpoložení, každopádně po některých lekcích jsem se cítila krásně lehce, volně, mnohem lépe. Už jsem výzvu doporučila několika kamarádkám a plánuji prozkoumat vaše e-booky :). A hlavně se snad i dál donutím cvičit.

Mějte se hezky.

Leona

>
Share301
301 Shares