Připojte se do 30 denní jóga výzvy

Koláž účastnice jóga výzvy

Začněte cvičit pravidelně jógu a zamilujte si zdravý životní styl.

Připravili jsme pro vás unikátní 30 denní jóga výzvu v češtině. Každý den ráno vám přijde v 6:00 - 7:00 e-mail s odkazem na jóga video z Youtube. Snažili jsme se vybrat videa různorodá, aby si ve výzvě našel každý “to své”. Videa jsou spíše zaměřená na jednoduché cviky pro začátečníky, ale i zkušená jogínka či zkušený jógín by jimi neměl pohrdnout. Základy jsou totiž důležité. Přihláška k výzvě stojí 199 Kč. 

Jaká videa najdete uvnitř výzvy

jóga pro úplné začátečníky

sestavy proti bolesti zad

jógou ke zpevněné postavě

proti stresu a únavě

heart

Ranní nabuzující sestavy

pagelines

cviky pro detoxikaci organismu

Kdo vás výzvou provede?

markéta, fitjogamarketa.cz

Markéta absolvovala FTVS na Karlově univerzitě a k józe se dostala v 19 letech. Od roku 2005 předcvičuje hatha a dynamickou jógu. Během těhotenství jejích sester si udělala kurz gravid jógy a následně si udělal kurz jógy 50+, protože ji zajímá možnost využití jógy k omlazení těla. 

rozálie, Stillontheway.cz

Rozálie cvičí jógu od svých 18 let a její instruktorkou se stala v roce 2015. Vede jeden z nejúspěšnějších českých YouTube kanálů nejen o józe a vede vlastní hodiny jógy. Její nabídku najdete na webu pruzne-telo.cz, kde se dále dozvíte aktuality a všechny novinky z její jógové praxe.

Již 13847+ spokojených účastníků

 Alena Sýkorová 

quote-left

Už kdysi jsem s vámi cvičila jóga výzvu, ale ta byla celá v angličtině. Nic pro mě... ta letošní, česká se vám opravdu moc povedla. Cvičila jsem pravidelně každý den a po měsíci jsem se cítila jako znovuzrozená. Tome, díky za ni!

 Linda Navrátilová 

quote-left

​​​​Výzva byla opravdu skvělá! Donutila mě překonat lenost a začala jsem díky ní s jógou pravidelně. Předtím jsem na ni občas chodila, ale nikdy jsem nevydržela dlouho. Chtěla jsem vám moc poděkovat, že jste něco takového vymysleli. Fakt mám radost, že jsem na vás narazila! Namasté, Linda

 Radka Malá 

quote-left

Wow! Tak to byla peckaaa! Konečně se cítím dobře a něco pro sebe dělám. No, trochu mi to trvalo, ale díky vám jsem se ke cvičení dokopala. Jako ...nechtělo se mi každej den, ale když už jsem začala, tak to stálo za to. Parádní věc ta jóga výzva.

 Alča Koloničná 

quote-left

Výzva byla super. I když jsem teď na rekonvalescenci po náročné léčbě, tak jsem si ji moc užila a fakt jsem cvičila pravidelně. Vždy jsem si vybírala jednodušší varianty ásan a vše v pohodě. Díky moc ještě jednou, byla to paráda a hodně štěstí do budoucna!

Neváhejte a přihlaste se nyní do výzvy

 • check
  Vyzkoušíte si jógu v klidu z domova
 • check
  Nebudete-li spokojeni, vrátíme vám hned peníze
 • check
  Budete rozumět - jóga výzva je celá v češtině
 • check
  Začnete pravidelně cvičit, chytíte potřebnou rutinu
 • check
  Naučíte se uvolnit a posílíte nejen problematické partie

199 Kč za 30 dní jógy

Děkujeme za vaše vzkazy

Moc moc děkuji za tento nápad Vám všem kteří se na tomto podílíte.


Jana Zichová dělnice

Díky výzvě jsem si úžasně protáhla všechny svaly v těle, přestal mě bolet i sval v levé paži - nechtělo se mi k doktorovi.Dále se mi mi stáhly svaly na břiše..A posílila jsem si i sebevědomí.Na jogu chodím 1 x týdně,ale cvičit ji ráno je super. Ještě mě zajímá aktivjoga cvičení v hamace - ale nevím, kde ho sehnat. na netu jsem našla i s bočními úchyty..

Moc moc děkuji za tento nápad Vám všem kteří se na tomto podílíte.

Neomezený přístup k videím


Veronika Somorová Purchasing Officer

Díky pravidelnému zasílání jóga videí jsem si navykla na každodenní ranní protažení. Jsem spokojená s výsledkem i videi samotnými, povětšinou se střídala klidnější s véce náročnějšími variantami. Děkuji. Ano, ráda bych se přihlásila do podobné výzvy. Ocenila bych výzvu na téma pozdrav slunci a jeho obměny.

Web Spojujenasjoga se mi líbí hlavně díky ucelenosti a pestrosti informací které přináší. Je to dobrý pomocník pro začátečníky v józe jako jsem já. Nejlepší je každodenní připomenutí cvičení prostřednictvím emailu. Možnost videa si opakovat a mít k nim neomezený přístup.

Děkuji za možnost zúčastnit se a prohloubit tak svoje znalosti i prožitky z jógy. Už se zaregistrovala i moje kamarádka a maminka.

Super seznámení s jógou!


Tomáš Peterka Konstruktér

Super motivace a nastartování každodenního cvičení. Po třiceti dnech cvičení jsem o něco víc ohebnější, klidnější a snad na správné cestě 🙂 Vhodné pro seznámení s jógou, vhodné i pro úplné amatéry jako jsem já!

Díky moc všem, kteří se podíleli na třicetidenní výzvě. Namasté 🙂

Moc pěkné protažení!


Eva Vaňková nákupčí/děvče pro všechno 🙂

Díky výzvě jsem začala docela pravidelně cvičit, a když jsem náhodou některý den nestihla, protáhla jsem si následující den o dvě výzvy 🙂 Určitě budu s cvičením pokračovat. S Markétou se cvičí opravdu senzačně 🙂 Určitě se příště přihlásím do další výzvy ,téma mi vyhovovalo - některá protahovací, některá náročnější ......

Hodnocení 30 denní výzvy


Jana Lázňovská Šička

Dobrý den, jógu si doma občas zacvičím, je velice příjemná na protažení a rozhýbání zatuhlých částí těla, ale díky 30 denní výzvě jsem se donutila cvičit pravidelně, což na svém těle teď po skončení výzvy určitě cítím. Takže za ni děkuji a budu se snažit pokračovat. Nejvíc se mi líbí, že videa jsou dlouhá tak, aby se to dalo opravdu každý den zvládnout. Jógu si občas zacvičím, absolvovala jsem i kurz s Markétou, který je super. Doporučuji každému, kdo chce udělat něco pro své tělo.

Jďete do toho 🙂


Markéta Kostelníková učitelka MŠ

30 denní výzva byla SUPER. Opravdu jsem pravidelně cvičila, postupně jsem si jednotlivá cvičení během dne kombinovala a každým dnem jsem se těšila na nové video. Myslím si, že si každý přijde na své.

Ráda bych vyzkoušela podobnou výzvu, která by byla pokračováním této výzvy. Také by mě zajímalo téma Jóga pro děti.

Tento web se mi líbí, protože je přehledný, poskytuje mnoho rad a nápadů a také odkazů. To, že ji můžu cvičit doma a kdykoliv během dne. Ráda se k ní budu vracet.

V dětství jsem kvůli zdravotnímu problému navštěvovala kroužek jógy ve škole. Od té doby jsem se věnovala jiným sportům a jsem ráda, že jsem se k ni teď vrátila, protože mi pomáhá vyrovnávat zátěž z jiného sportu.

Moc děkuji za tento nápad. Velmi mě bavilo to, že si můžu zacvičit kdykoliv, kdy mám čas. Moc ráda se k této výzvě budu vracet. Hezký den.

Super, děkuji všem za výzvu!


Alena Vydrová Botanička - odborný pracovník

Ráda cvičím a každý den jsem se krásně protáhla. Moc děkuji za výzvu, Vážím si toho, že jsem mohla cvičit společně s vámi všemi, co se výzvy zúčastnili. Možná pro mě malé vylepšení - jednotlivé pozice, které se cvičí uvést např. pod videem název i v sanskrtu (králík - sasangasana). Všechny pozice neznám nebo si je nepamatuji a takto bych si je asi i pak lépe zapamatovala.

Děkuji za jóga výzvu 🙂


Jana

S jógou jsem začala zhruba 4 měsíce před zapojením se do jóga výzvy. Vždy jsem byla více či méně zvyklá se nějakým způsobem hýbat a jóga mě už lákala dlouho. Tak jsem se přihlásila do kurzu a když měla nastat vánoční přestávka, narazila jsem na jóga výzvu a přihlásila se do ní. Nemůžu říct, že bych každé ráno vstala a šla cvičit, to se stalo jen párkrát. Cvičení jsem si dopřála po návratu z práce, "pyžamovou lekci" s Rozálií jsem si dala těsně před spaním. A když někdy nebyl čas, na druhý den jsem si dala dvě lekce. S čistým svědomím tedy můžu řict, že jsem poctivě odcvičila každou lekci. Asi to bude znít jako fráze, ale po cvičení jsem se opravdu cítila jinak... líp... S jógou pokračuji dále v kurzu a určitě vaši jóga výzvu ještě někdy přijmu!

Mám ráda pravidelný "režim"


Miluše Čičmanská učitelka v mš

Mám moc ráda "režim a určité hranice" a 30 denní výzva mě "nutila" (ale opravdu v uvozovkách) cvičit i když se mi moc nechtělo, naučit se nové pozice, protáhnout se...

Určitě s Vámi do další výzvy ráda půjdu, už jsem ji absolvovala po druhé. Témata se mi líbila i to, že jste každý den měli video jinak dlouhé - někdy člověk opravdu nestíhá a někdy má zase času dost. Líbilo se mi, že si ji můžu pustit i z mobilu a kdykoliv se k ní vrátit

Když se mi "nakupily" tři lekce a chtěla jsem je mít "splněné" -tak to problém nebyl - jenom jsem cvičila ten den o trošku déle . Děkuji za výzvu, informace, články.

Moje psychické problémy - deprese, úzkosti, jsou najednou malé


Marjanka

Milý Tomáši,o joze jsem měla zkreslené informace.Pak jsem potkala kamarádku,která vypadala úžasně.Místo pesimistické ženy,jsem mluvila s veselou a optimistickou osůbkou.Prozradila mi svůj trik-jogu.Začala jsem ji postupně cviči.Moje psychické problémy-deprese,úzkosti,jsou najednou malé aa já mámchuť něco dělat.Těšila jsemse na večer,že už půjdu spát,těď se těším,až bude ráno a celý den si prožívám a ne přežívám.Joga mě nastartuje.Moc děkuju. Marjanka

>