Připojte se do 30 denní jóga výzvy

Koláž účastnice jóga výzvy

Začněte cvičit pravidelně jógu a zamilujte si zdravý životní styl.

Připravili jsme pro vás unikátní 30 denní jóga výzvu v češtině. Každý den ráno vám přijde v 6:00 - 7:00 e-mail s odkazem na jóga video z Youtube. Snažili jsme se vybrat videa různorodá, aby si ve výzvě našel každý “to své”. Videa jsou spíše zaměřená na jednoduché cviky pro začátečníky, ale i zkušená jogínka či zkušený jógín by jimi neměl pohrdnout. Základy jsou totiž důležité. Přihláška k výzvě stojí 199 Kč. 

Jaká videa najdete uvnitř výzvy

jóga pro úplné začátečníky

sestavy proti bolesti zad

jógou ke zpevněné postavě

proti stresu a únavě

heart

Ranní nabuzující sestavy

pagelines

cviky pro detoxikaci organismu

Kdo vás výzvou provede?

markéta, fitjogamarketa.cz

Markéta absolvovala FTVS na Karlově univerzitě a k józe se dostala v 19 letech. Od roku 2005 předcvičuje hatha a dynamickou jógu. Během těhotenství jejích sester si udělala kurz gravid jógy a následně si udělal kurz jógy 50+, protože ji zajímá možnost využití jógy k omlazení těla. 

rozálie, Stillontheway.cz

Rozálie cvičí jógu od svých 18 let a její instruktorkou se stala v roce 2015. Vede jeden z nejúspěšnějších českých YouTube kanálů nejen o józe a vede vlastní hodiny jógy. Její nabídku najdete na webu pruzne-telo.cz, kde se dále dozvíte aktuality a všechny novinky z její jógové praxe.

Již 13847+ spokojených účastníků

 Alena Sýkorová 

quote-left

Už kdysi jsem s vámi cvičila jóga výzvu, ale ta byla celá v angličtině. Nic pro mě... ta letošní, česká se vám opravdu moc povedla. Cvičila jsem pravidelně každý den a po měsíci jsem se cítila jako znovuzrozená. Tome, díky za ni!

 Linda Navrátilová 

quote-left

​​​​Výzva byla opravdu skvělá! Donutila mě překonat lenost a začala jsem díky ní s jógou pravidelně. Předtím jsem na ni občas chodila, ale nikdy jsem nevydržela dlouho. Chtěla jsem vám moc poděkovat, že jste něco takového vymysleli. Fakt mám radost, že jsem na vás narazila! Namasté, Linda

 Radka Malá 

quote-left

Wow! Tak to byla peckaaa! Konečně se cítím dobře a něco pro sebe dělám. No, trochu mi to trvalo, ale díky vám jsem se ke cvičení dokopala. Jako ...nechtělo se mi každej den, ale když už jsem začala, tak to stálo za to. Parádní věc ta jóga výzva.

 Alča Koloničná 

quote-left

Výzva byla super. I když jsem teď na rekonvalescenci po náročné léčbě, tak jsem si ji moc užila a fakt jsem cvičila pravidelně. Vždy jsem si vybírala jednodušší varianty ásan a vše v pohodě. Díky moc ještě jednou, byla to paráda a hodně štěstí do budoucna!

Neváhejte a přihlaste se nyní do výzvy

 • check
  Vyzkoušíte si jógu v klidu z domova
 • check
  Nebudete-li spokojeni, vrátíme vám hned peníze
 • check
  Budete rozumět - jóga výzva je celá v češtině
 • check
  Začnete pravidelně cvičit, chytíte potřebnou rutinu
 • check
  Naučíte se uvolnit a posílíte nejen problematické partie

199 Kč za 30 dní jógy

Děkujeme za vaše vzkazy

Nemůžu ani uvěřit, že se každý den těším na cvičení


Marcelka:)

Jóga mě začala hrozně bavit. Vaše videa cvičím každé ráno a večer si pouštím ještě jinou výzvu. Nemůžu ani uvěřit, že se každý den těším na cvičení, to se mi ještě nestalo. Vždy jsem byla taková otrávená, že musím jít cvičit, ale s jógou je to úplně jiné. A výsledky samozřejmě jsou už také. I když malé, tak po dvou týdnech je to skvělé. Jóga je prostě úžasná.:)

Cvičila jsem opravdu každý den a nyní s tím plánuji pokračovat


Aneta Špiláčková Výživová specialistka

Cvičila jsem opravdu každý den a nyní s tím plánuji pokračovat, protože mě to neskutečně dobíjí a cítím se daleko lépe a vyrovnaněji 🙂 Velice ráda bych uvítala výzvu spojenou s jógou, protahováním a zpevněním těla. Váš web se mi líbí, protože zde najdu všechny potřebné informace ohledně jógy a zdraví, Web na mě působí pozitivním dojmem, je přehledný a plný zajímavých témat (článků).

Ještě co se týče výzvy. Největší výhodu vidím v tom, že si video můžu pustit kdykoliv během dne a z pohodní domova (nebo klidně i na cestách :)). Podle délky videa si můžu i naplánovat harmonogram dne. Velice mě to bavilo. Ze začátku jsem cvičila v den, kdy mi přišlo video na mail a tak se někdy stalo, že jsem měla čas až odpoledne a zrovna bylo video na ranní jógu.... Jeden den výzvy jsem necvičila, měla jsem toho ten den opravdu hodně a tak se mi to o den posunulo.... Proto bych doporučila cvičit až další den po obdržení videa a vědět tak i délku videa dopředu a podle toho plánovat den. Jinak bylo vše super!

Před výzvou jsem byla úplný začátečník, na vedené lekci jsem byla jen jednou a jinak jsem nepravidelně cvičila ranní jógu podle videí na YT sama doma. Pak už jsem nevěděla jaká videa si pustit a tato výzva byla pro mě jasnou volbou 🙂 Nejvíce se mi líbilo, že každé video bylo zaměřeno na jiné partie apod. Zpevnilo se mi celé tělo a to viditelně..

Mockrát bych chtěla za výzvu poděkovat... Těšila jsem se na každý den až si zacvičím, budu mít jen čas na sebe a ještě se odreaguji. Za těch 30 dní se mi zpevnila postava, zlepšilo zažívání i psychicky se cítím dalo lépe a vyrovnaněji. Ještě jednou moc děkuji a s jógou budu i nadále pokračovat.

Ze srdce vám za jóga výzvu děkuji


Ewa Heczková

Pomohla mi najít pro sebe čas, Zklidnit mou mysl, prokrvit celé tělo. Ale asi nejvíc mi pomáhá řešit můj "velký" problém - porucha příjmu potravy - přejídání, z kterého jsem byla (občas ještě jsem) zoufalá... jóga mi pomohla x krát za ten měsíc výzvy uklidnit myšlenky...věřím, že pokud budu pokračovat, což taky chci, tak jsem schopná se toho mého problému časem úplně zbavit.

Ano, určitě ano. Zatím jsem zkoušela různé fitness výzvy, ale žádná z nich mi nepomohla tolik, jak tato. Ano, web se mi líbí, Je přehledný. Mám ráda Vaše články...Nejvíce se mi líbí, jak si člověk uvědomí co je podstatou života a že je vždy časový prostor pro sama sebe. (i kdyby to mělo být pouze 10min)

Jógu jsem již zkoušela cvičit, ale nebyla součástí každodenního cvičení. Po měsíci s vámi si to neumím představit. Popravdě nedokážu říct pouze jednu věc. Protože jógová výzva byla super celá jako celek. Jak Markétka tak i Vaše pozitivní e-maily ráno, které mi občas musely napomoct se "vykopat" z postele :-))

Určitě bych jej doporučila ostatním a taky se tak i stalo. Řekla jsem o Vás všem svým přátelům a známým (některým jsem přeposílala na Vás odkaz, protože mě o to požádali)... Přála bych každému zažít ten skvělý pocit na konci každého cvičení nebo pouze jen v průběhu cvičení.

Chtěla bych Vám z celého srdce poděkovat za možnost cvičit s Vámi a pomoc, kterou jste mi díky této výzvě nabídli. Určitě ve své práci pokračujte, protože je to dar, který posíláte do světa...

Krásně jsem si protáhla nohy a rotace přímo zbožňuju:-)


Adéla W.

Hezký večer, právě jsem docvičila prvních 15 minut výzvy a bylo to skvělé! Cítím se moc dobře a už se moc těším na zítra. 🙂 Krásně jsem si protáhla nohy a rotace přímo zbožňuju. 🙂
Po nějaké době jsem zase začala jednou týdně jógu cvičit, ale přesně tyhle základy na začátek mi tam chyběly. Můžu jen doufat, že další videa budou stejně super, slečna/paní Markéta umí hezky vést. 🙂

Moc díky 🙂
Adéla

Díky 30denní výzvě jsem šla do sebe a začala něco dělat pro sebe:-)


Dáša Coufalová Asistentka

Díky 30denní výzvě jsem šla do sebe a začala něco dělat pro sebe:-). Předtím jsem na jógu několikrát zašla, ale dlouho jsem u ní nevydržela. Tady jsem během výzvy chytila potřebný rytmus. A co víc? Objevila jsem pro sebe báječné skloubení protahovacích cviků, hlavně na krční páteř a záda, které u mě nejvíc trpí mou každodenní sedávou prací za počítačem, a relaxační uvolňování a uklidnění hlavy a myšlenek. Mám obrovskou radost, že jsem se do výzvy zapojila a chci Vám moc poděkovat, že jste něco takového vymysleli!:-)

Našla jsem tam užitečné rady pro začátečníky, zajímavé články o zdravém životním stylu, stravě, a taky nabídky online-kurzů a e-booků. Nejvíc se mi na výzvě líbí, že si jógu můžu zacvičit v klidu doma a jednotlivé lekce si zkoušet, kolikrát potřebuju. Videa jsou dostupná pořád.

Největší problém pro mne byl hned na úplným začátku výzvy, přesvědčit samu sebe a pustit se do toho. A po první lekci se to povedlo:-) a pokračovala jsem dál:-)

Před výzvou jsem na jógu chodila, ale nepravidelně, Nepřekonala jsem totiž svou lenost a nevydržela jsem u ní dlouho. A tak jsem byla pořád na úplným začátku, i když jsem věděla, že je to pro mne mnohem příjemnější způsob cvičení, než se natahovat na posilovacích strojích ve fitku. Tenhle postoj se mi podařilo díky výzvě změnit a jógu jsem si oblíbila a postupně krok po kroku jsem objevovala a objevuju dál její kouzlo.

Chci Vám poděkovat za to, že jste výzvu takhle vymysleli, je to skvělý!:-) Namaste.

Kdo se bojí, nic úžasného nezažije!


Hana Ulrychová Manuálni pracovnice

Diky 30denni vyzve jsem se prinutila pravidelne cvicit uzasnych 15 minut! Rada bych si klidne tuto 30 denni vyzvu zopakovala i ponechala. Clovek si muze vybrat, co zrovna ten den potrebuje protahnout,procvicit!!! Web SpojujeNasJoga prinasi zajimave informace,clanky,odkazy. Nejvetsi vyhoda joga vyzvy? Prinuti cloveka zacvicit si a zamyslet se proc to vlastne dela,co mu to prinese,pozna svoje skryte svaly. A mozna poprve uslysi krasne ticho jen s mluvenym,prijemnym slovem instruktorky.

Nejvetsi problem pro me vyresit problem s levym kolenem po urazu jak zmenit sezeni pri cviceni. Rada od fyzioterapeutky pomohla!

S jogou jsem se setkala pri navstevach hodin aerobicu,kde nam instruktorka na zaver vzdy predvedla nejakou zajimavost z jogy. Naucila nas pozdrav slunci,ktery se pak stal soucasti meho dne.

Nejvice se mi libila ta pestrost cviceni,kazdy den neco jineho. To je prece uzasne,vybrat si co clovek by ten den potreboval protahnout,procvicit. A ma to od odborniku,vi kam kliknout!

Jasne doporucila bych ji vsem!!! Proc ano? Protoze clovek se ma hybat,cim starsi je tim vice pohybu,zdraveho protahovani potrebuje.

Joginci jste uzasni! Diky,diky,diky!!!

Vhodný doplněk na klidnější cvičení na doma


Michal Švajda

Dobrý den, chodíme celkem pravidelně 2x týdně cvičit ashtanga jogu,která je náročnější. Je to fajn, udržuje nás to v kondici. Tyto videa se mi líbí jako vhodný doplněk na klidnější cvičení na doma. Dá se z nich vybrat co člověku vyhovuje. Instruktorky ve videích jsou většinou příjemné a jde z nich pohoda. Takže dobrý počin i pro ty co již cvičí.Na shledanou Michal

Úžasných 30 dnů radosti a jógy


Lucie Bilíková obsluha v baru

Ano pomohla, na každé den jsem se moc těšila a moc mě to bavilo, naučila mě každý den se hýbat a jogu jsem si velmi oblíbila. Dříve jsem chodila na hodiny a jogy a upřímně mě moc nebavila, vaši jsem si zamilovala. Moc vám děkuju, jste super, mimo jogu, i díky vašemu článku o mytí vlasech mýdlovými ořechy, žádný jiný šampon už nepoužívám, jenom ty ořechy a pecka! Díky za vše, ať se daří a těším se na další videa a články!

Výborné cvičení - a skvělý web


Eva

Díky "výzvě" jsem si zacvičila jógu opravdu skoro každý den. V e-mailu na mě totiž každý den čekala 1 lekce a pokud jsem opravdu cvičit nestihla, měla jsem pocit, že mám "restík" :-).

Potěšilo mě, že lze videa s lekcemi přehrávat opakovaně.

Doporučuji "výzvu" všem, komu tohle cvičení vyhovuje a nechce být časově závislý na lekcích jógy v cvičícím studiu.

Chci poděkovat za super nápad - spuštění tohoto webu. Moc se mi líbí a taky jej doporučuji svým známým ;-).

Bylo skvělé každé ráno otevřít počítač a pustit se do cvičení


Alena 1. rok důchodce

Bylo skvělé každé ráno otevřít počítač a pustit se do cvičení a mám pocit, že se zlenivělé tělo trošku rozhýbalo. Teď jsem rozhodnutá, že každý den 30 denní cvičení ještě jednou zopakuji. Skvěle vybráno a hodně mě bavilo. Mně se líbí, že můžu cvičit když mám čas a není mi líto, že jsem hodinu zmeškala. Po prvních lekcích jsem byly úplně zdřevěnělá, po 30 dnech je to podstatně lepší.

Chodila jsem na kurz jógy kvůli bolestem zad a krční páteře, ale kurzy byly beznadějně plné a nebyl prostor jednotlivé účastníky upozornit na chyby, které dělají při cvičení. Vzhledem k pracovnímu vytížení jsem nestíhala navštěvovat kurz pravidelně, tak jsem cvičení rychle opustila, aniž jsem zjistila, jestli mě jóga zaujme. Bylo to skvělých 30 dní a děkuji.

>
351 Shares
Share351