Připojte se do 30 denní jóga výzvy

Koláž účastnice jóga výzvy

Začněte cvičit pravidelně jógu a zamilujte si zdravý životní styl.

Připravili jsme pro vás unikátní 30 denní jóga výzvu v češtině. Každý den ráno vám přijde v 6:00 - 7:00 e-mail s odkazem na jóga video z Youtube. Snažili jsme se vybrat videa různorodá, aby si ve výzvě našel každý “to své”. Videa jsou spíše zaměřená na jednoduché cviky pro začátečníky, ale i zkušená jogínka či zkušený jógín by jimi neměl pohrdnout. Základy jsou totiž důležité. Přihláška k výzvě stojí 199 Kč. 

Jaká videa najdete uvnitř výzvy

jóga pro úplné začátečníky

sestavy proti bolesti zad

jógou ke zpevněné postavě

proti stresu a únavě

heart

Ranní nabuzující sestavy

pagelines

cviky pro detoxikaci organismu

Kdo vás výzvou provede?

markéta, fitjogamarketa.cz

Markéta absolvovala FTVS na Karlově univerzitě a k józe se dostala v 19 letech. Od roku 2005 předcvičuje hatha a dynamickou jógu. Během těhotenství jejích sester si udělala kurz gravid jógy a následně si udělal kurz jógy 50+, protože ji zajímá možnost využití jógy k omlazení těla. 

rozálie, Stillontheway.cz

Rozálie cvičí jógu od svých 18 let a její instruktorkou se stala v roce 2015. Vede jeden z nejúspěšnějších českých YouTube kanálů nejen o józe a vede vlastní hodiny jógy. Její nabídku najdete na webu pruzne-telo.cz, kde se dále dozvíte aktuality a všechny novinky z její jógové praxe.

Již 13847+ spokojených účastníků

 Alena Sýkorová 

quote-left

Už kdysi jsem s vámi cvičila jóga výzvu, ale ta byla celá v angličtině. Nic pro mě... ta letošní, česká se vám opravdu moc povedla. Cvičila jsem pravidelně každý den a po měsíci jsem se cítila jako znovuzrozená. Tome, díky za ni!

 Linda Navrátilová 

quote-left

​​​​Výzva byla opravdu skvělá! Donutila mě překonat lenost a začala jsem díky ní s jógou pravidelně. Předtím jsem na ni občas chodila, ale nikdy jsem nevydržela dlouho. Chtěla jsem vám moc poděkovat, že jste něco takového vymysleli. Fakt mám radost, že jsem na vás narazila! Namasté, Linda

 Radka Malá 

quote-left

Wow! Tak to byla peckaaa! Konečně se cítím dobře a něco pro sebe dělám. No, trochu mi to trvalo, ale díky vám jsem se ke cvičení dokopala. Jako ...nechtělo se mi každej den, ale když už jsem začala, tak to stálo za to. Parádní věc ta jóga výzva.

 Alča Koloničná 

quote-left

Výzva byla super. I když jsem teď na rekonvalescenci po náročné léčbě, tak jsem si ji moc užila a fakt jsem cvičila pravidelně. Vždy jsem si vybírala jednodušší varianty ásan a vše v pohodě. Díky moc ještě jednou, byla to paráda a hodně štěstí do budoucna!

Neváhejte a přihlaste se nyní do výzvy

 • check
  Vyzkoušíte si jógu v klidu z domova
 • check
  Nebudete-li spokojeni, vrátíme vám hned peníze
 • check
  Budete rozumět - jóga výzva je celá v češtině
 • check
  Začnete pravidelně cvičit, chytíte potřebnou rutinu
 • check
  Naučíte se uvolnit a posílíte nejen problematické partie

199 Kč za 30 dní jógy

Děkujeme za vaše vzkazy

Díky moc, je užasné, že myslíte na jiné lidi!


Eva

Díky moc, je užasné, že myslíte na jiné lidi! Děsně moc se těším a doufám, že se alespoň částečně zbavím svých důchodcovských problému s mobilitou: 🙂
Díííííííííííííík!

Je to prostě pro každého - pro začátečníka (díky ukázkám jednodušších variant cviků) i pro pokročilého


Jana Sobotková učitelka

Díky 30ti denní výzvě jsem se naučila pravidelně cvičit a chvilku času z celého dne věnovat jen sobě:-) Cítím se uvolněně a svobodně. Obrovská výhoda pro mne byla, že jsem výzvu mohla cvičit v jakoukoliv denní dobu. Stačilo otevřít email v počítači nebo v mobilu.) Je to prostě pro každého - pro začátečníka (díky ukázkám jednodušších variant cviků) i pro pokročilého.

Děkuji za lidi, jako jste Vy! 🙂 Občas mě zlobil zvuk - Markéta nebyla při vysvětlování cviků dobře slyšet. Mluví krásně, ale video bylo tiché, i když jsem měla hlasitost na maximum. Možná mám tento problém jen já, možná ne.... Přeji hezké dny!

Super seznámení s jógou!


Tomáš Peterka Konstruktér

Super motivace a nastartování každodenního cvičení. Po třiceti dnech cvičení jsem o něco víc ohebnější, klidnější a snad na správné cestě 🙂 Vhodné pro seznámení s jógou, vhodné i pro úplné amatéry jako jsem já!

Díky moc všem, kteří se podíleli na třicetidenní výzvě. Namasté 🙂

Díky 30denní výzvě jsem šla do sebe a začala něco dělat pro sebe:-)


Dáša Coufalová Asistentka

Díky 30denní výzvě jsem šla do sebe a začala něco dělat pro sebe:-). Předtím jsem na jógu několikrát zašla, ale dlouho jsem u ní nevydržela. Tady jsem během výzvy chytila potřebný rytmus. A co víc? Objevila jsem pro sebe báječné skloubení protahovacích cviků, hlavně na krční páteř a záda, které u mě nejvíc trpí mou každodenní sedávou prací za počítačem, a relaxační uvolňování a uklidnění hlavy a myšlenek. Mám obrovskou radost, že jsem se do výzvy zapojila a chci Vám moc poděkovat, že jste něco takového vymysleli!:-)

Našla jsem tam užitečné rady pro začátečníky, zajímavé články o zdravém životním stylu, stravě, a taky nabídky online-kurzů a e-booků. Nejvíc se mi na výzvě líbí, že si jógu můžu zacvičit v klidu doma a jednotlivé lekce si zkoušet, kolikrát potřebuju. Videa jsou dostupná pořád.

Největší problém pro mne byl hned na úplným začátku výzvy, přesvědčit samu sebe a pustit se do toho. A po první lekci se to povedlo:-) a pokračovala jsem dál:-)

Před výzvou jsem na jógu chodila, ale nepravidelně, Nepřekonala jsem totiž svou lenost a nevydržela jsem u ní dlouho. A tak jsem byla pořád na úplným začátku, i když jsem věděla, že je to pro mne mnohem příjemnější způsob cvičení, než se natahovat na posilovacích strojích ve fitku. Tenhle postoj se mi podařilo díky výzvě změnit a jógu jsem si oblíbila a postupně krok po kroku jsem objevovala a objevuju dál její kouzlo.

Chci Vám poděkovat za to, že jste výzvu takhle vymysleli, je to skvělý!:-) Namaste.

Vaše 30 denní výzva se mi moc líbila a rozhodně bych jí doporučila svým známým (což jsem ostatně už udělala 🙂 )


Magdaléna Pazlarová student

Vaše 30 denní výzva se mi moc líbila a rozhodně bych jí doporučila svým známým (což jsem ostatně už udělala 🙂 ). Výzvu jsem našla náhodou na internetu, protože mě začala zajímat jóga a hledala jsem způsob, jak s ní začít. Výzva byla můj první jógový počin a hned mě nadchla tak, že jsem se přihlásila do jógového studia, kam jsem začala chodit. Líbilo se mi, že jsem se měla každý den na co těšit. Málokdy se na cvičení těším, ale na cvičení jógy jsem se těšila každý den. Sice jsem pár dnů vynechala, takže mi výzva bude trvat trochu déle než 30 dnů, ale stejně jsem byla nadšená! Děkuji za to, že jste něco takového vytvořil.

Web SpojujeNasJoga.cz se mi líbí, protože nabízí články o tématech, o kterých jsem předtím vůbec neslyšela, nebo mě nenapadlo se o ně zajímat.

Líbily se mi krátké emaily provázející každý odkaz na video. Nebylo to jen jako "tu maté video, mazejte cvičit", ale krátké motivační prupovídky u každého videa ve mě vzbudily pocit osobního přístupu a větší chuti do cvičení. Navíc bylo opravdu užitečné, že výzva přišla automaticky každý den, takže jsem na to nemusela myslet sama.

O jógu jsem nikdy zájem neprojevila, dokud se u mě neprojevily zdravotní problémy. Když mě zklamala západní tradiční medicína, začala jsem sama hledat, co by mi mohlo pomoct. Dočetla jsem se, že by jóga mohla na mé potíže působit blahodárně, takže jsem začala zuřivě googlovat a narazila na Váš web. Odtud byla cesta dlouhá už jen do peněženky pro kreditní kartu a zpět k počítači a mohla jsem začít cvičit 30 denní výzvu!

Líbilo se mi snad všechno, každé video bylo unikátní. Opravdu jsem ocenila pocit klidu a štěstí, který mě obklopil při každém cvičení. Zároveň mi přijde neuvěřitelné, že za 30 dnů jógy a několik e-booků máte tak nízkou cenu. Musím říct, že i kvůli velmi nízké ceně jsem se do toho nejprve vrhla. S jógou jsem neměla žádné zkušenosti, a tak jsem si říkala, že když mě to po 3 dnech přestane bavit, 200 korun není zas tak velká ztráta. Ale po absolvování výzvy musím říct, že to stálo za každou korunu! Opravdu jsem nadšená!

Výzvu už jsem několika svým známým doporučila (kamarádkám i svému dědovi 🙂 ). Zkrátka každému, koho jóga zajímá a chce se s ní seznámit!

Děkuji za Vaší výzvu. Jsem za ní moc ráda a teď, když mi už nebude každý den chodit na e-mail video, bude mi to chybět!

Super, děkuji všem za výzvu!


Alena Vydrová Botanička - odborný pracovník

Ráda cvičím a každý den jsem se krásně protáhla. Moc děkuji za výzvu, Vážím si toho, že jsem mohla cvičit společně s vámi všemi, co se výzvy zúčastnili. Možná pro mě malé vylepšení - jednotlivé pozice, které se cvičí uvést např. pod videem název i v sanskrtu (králík - sasangasana). Všechny pozice neznám nebo si je nepamatuji a takto bych si je asi i pak lépe zapamatovala.

Občas cviči i můj manžel a doporuččila jsem vás i kamarádce. Děkuji za váš web a jen tak dál!!!!!!


Lucie Lavická na MD

Díky výzvě jsem začala pravidelně cviččit jógu a moc mě baví.Našla jsem si druh cvičení,který mi sedí.Děkuji,děkuji!!!!

Díky každodennímu zasílání emailů s videem jsem cvíčila pravidelně a u cvičení zůstala.I když jsem si vybrala jen některé sestavy. Koketovala jsem s ní už několik let.Vždy jsem cvičit začala,pak byla pauza a tak stále dokola.Až díky výzvě jsem u ní zůstala a pravidelně cviçím. Že jste si dali velkou práci tuto výzu pro ostatní připravit.

Už se stalo,občas cviči i můj manžel a doporuččila jsem vás i kamarádce. Děkuji za váš web a jen tak dál!!!!!!

Vhodný doplněk na klidnější cvičení na doma


Michal Švajda

Dobrý den, chodíme celkem pravidelně 2x týdně cvičit ashtanga jogu,která je náročnější. Je to fajn, udržuje nás to v kondici. Tyto videa se mi líbí jako vhodný doplněk na klidnější cvičení na doma. Dá se z nich vybrat co člověku vyhovuje. Instruktorky ve videích jsou většinou příjemné a jde z nich pohoda. Takže dobrý počin i pro ty co již cvičí.Na shledanou Michal

Moc pěkné protažení!


Eva Vaňková nákupčí/děvče pro všechno 🙂

Díky výzvě jsem začala docela pravidelně cvičit, a když jsem náhodou některý den nestihla, protáhla jsem si následující den o dvě výzvy 🙂 Určitě budu s cvičením pokračovat. S Markétou se cvičí opravdu senzačně 🙂 Určitě se příště přihlásím do další výzvy ,téma mi vyhovovalo - některá protahovací, některá náročnější ......

Vše máte hezky zpracováno a určitě budu Všem okolo doporučovat. :o))


Jaroslava Bortelová PSS

Ano,snažím se každý den cvičit I když se mi někdy fakt nechce,tak si ale řeknu,že je to jen 15 minut a to snad zvládnu :o)))Joga mi pomáhá od bolesti zad,ale opravdu! Joga mi vyhovuje,je klidná,perfektně se u ní protáhnu a vše v teplíčku domova.Nemusím ztrácet čas cestováním do měst,kde se joga cvičí,Prostě si jen pustím comp a jdu na to.:o))

Web SpojujeNasJoga,vše hezky vysvětlí,takže nemám obavu,že cvik udělám špatně. Je to paráda,prostě paráda.Jsem s Vámi maximálně spokojená.Co víc dodat :o))))))) Vše super vysvětleno.Za celých 30 dní Vaší výzvy-nenastal žádný problém. Chodila jsem na pilates,ale ted si myslím-po 30 denní výzvě,že joga je mnohem,mnohem lepší...

Vše máte hezky zpracováno a určitě budu Všem okolo doporučovat.

Moc děkuji,že jsem si Vás našla na netu a zapojila se do třicetidenního joga cvičení.Jsem na sebe moc hrdá,že jsem to dokázala a určitě budu ve cvičení pokračovat i nadále. Proto Vám moc a moc děkuji. S pozdravem Bortelová Jaroslava

Share259
259 Shares
>