Připojte se do 30 denní jóga výzvy

Koláž účastnice jóga výzvy

Začněte cvičit pravidelně jógu a zamilujte si zdravý životní styl.

Připravili jsme pro vás unikátní 30 denní jóga výzvu v češtině. Každý den ráno vám přijde v 6:00 - 7:00 e-mail s odkazem na jóga video z Youtube. Snažili jsme se vybrat videa různorodá, aby si ve výzvě našel každý “to své”. Videa jsou spíše zaměřená na jednoduché cviky pro začátečníky, ale i zkušená jogínka či zkušený jógín by jimi neměl pohrdnout. Základy jsou totiž důležité. Přihláška k výzvě stojí 199 Kč. 

Jaká videa najdete uvnitř výzvy

jóga pro úplné začátečníky

sestavy proti bolesti zad

jógou ke zpevněné postavě

proti stresu a únavě

heart

Ranní nabuzující sestavy

pagelines

cviky pro detoxikaci organismu

Kdo vás výzvou provede?

markéta, fitjogamarketa.cz

Markéta absolvovala FTVS na Karlově univerzitě a k józe se dostala v 19 letech. Od roku 2005 předcvičuje hatha a dynamickou jógu. Během těhotenství jejích sester si udělala kurz gravid jógy a následně si udělal kurz jógy 50+, protože ji zajímá možnost využití jógy k omlazení těla. 

rozálie, Stillontheway.cz

Rozálie cvičí jógu od svých 18 let a její instruktorkou se stala v roce 2015. Vede jeden z nejúspěšnějších českých YouTube kanálů nejen o józe a vede vlastní hodiny jógy. Její nabídku najdete na webu pruzne-telo.cz, kde se dále dozvíte aktuality a všechny novinky z její jógové praxe.

Již 13847+ spokojených účastníků

 Alena Sýkorová 

quote-left

Už kdysi jsem s vámi cvičila jóga výzvu, ale ta byla celá v angličtině. Nic pro mě... ta letošní, česká se vám opravdu moc povedla. Cvičila jsem pravidelně každý den a po měsíci jsem se cítila jako znovuzrozená. Tome, díky za ni!

 Linda Navrátilová 

quote-left

​​​​Výzva byla opravdu skvělá! Donutila mě překonat lenost a začala jsem díky ní s jógou pravidelně. Předtím jsem na ni občas chodila, ale nikdy jsem nevydržela dlouho. Chtěla jsem vám moc poděkovat, že jste něco takového vymysleli. Fakt mám radost, že jsem na vás narazila! Namasté, Linda

 Radka Malá 

quote-left

Wow! Tak to byla peckaaa! Konečně se cítím dobře a něco pro sebe dělám. No, trochu mi to trvalo, ale díky vám jsem se ke cvičení dokopala. Jako ...nechtělo se mi každej den, ale když už jsem začala, tak to stálo za to. Parádní věc ta jóga výzva.

 Alča Koloničná 

quote-left

Výzva byla super. I když jsem teď na rekonvalescenci po náročné léčbě, tak jsem si ji moc užila a fakt jsem cvičila pravidelně. Vždy jsem si vybírala jednodušší varianty ásan a vše v pohodě. Díky moc ještě jednou, byla to paráda a hodně štěstí do budoucna!

Neváhejte a přihlaste se nyní do výzvy

 • check
  Vyzkoušíte si jógu v klidu z domova
 • check
  Nebudete-li spokojeni, vrátíme vám hned peníze
 • check
  Budete rozumět - jóga výzva je celá v češtině
 • check
  Začnete pravidelně cvičit, chytíte potřebnou rutinu
 • check
  Naučíte se uvolnit a posílíte nejen problematické partie

199 Kč za 30 dní jógy

Děkujeme za vaše vzkazy

30ti denní výzva je fantastický projekt


Lenka

Dobrý den, 30ti denní výzva je fantastický projekt.
Nabízí celou škálu možností, kdy a kde s cvičením začít, lektorský panel je vynikající, prezentace rovněž.
Moc Vám i celému týmu děkuji.
P.S. Bylo by možné získat (zakoupit) celý 30idenní program na DVD?

Moje záda mě díky výzvě tolik nebolí


Markéta

Dobrý večer Tomáši, občas mám potíže s ramenem,tak je pro mne delší opírání o ruce problém. Bolí mne vzpřimovače páteře a všechno možné okolo středu, ale to považuji za dobré znamení, že při cvičení používám správné svaly. Vzpřímený postoj ve stoje i v sedě pro mne téměř celý život nebyl samozřejmostí, takže je to námaha, po níž se opět vracím do špatných návyků, ale počítám s tím,že přijde doba,kdy to pro mne bude přirozené, na to se těším. Takže moje výzva netrvá 30 dní, počítám s tím, že budu pokračovat ve vašich programech a jóga se stane natrvalo součástí mého života. Mějte se hezky Markéta

Díky 30denní výzvě jsem šla do sebe a začala něco dělat pro sebe:-)


Dáša Coufalová Asistentka

Díky 30denní výzvě jsem šla do sebe a začala něco dělat pro sebe:-). Předtím jsem na jógu několikrát zašla, ale dlouho jsem u ní nevydržela. Tady jsem během výzvy chytila potřebný rytmus. A co víc? Objevila jsem pro sebe báječné skloubení protahovacích cviků, hlavně na krční páteř a záda, které u mě nejvíc trpí mou každodenní sedávou prací za počítačem, a relaxační uvolňování a uklidnění hlavy a myšlenek. Mám obrovskou radost, že jsem se do výzvy zapojila a chci Vám moc poděkovat, že jste něco takového vymysleli!:-)

Našla jsem tam užitečné rady pro začátečníky, zajímavé články o zdravém životním stylu, stravě, a taky nabídky online-kurzů a e-booků. Nejvíc se mi na výzvě líbí, že si jógu můžu zacvičit v klidu doma a jednotlivé lekce si zkoušet, kolikrát potřebuju. Videa jsou dostupná pořád.

Největší problém pro mne byl hned na úplným začátku výzvy, přesvědčit samu sebe a pustit se do toho. A po první lekci se to povedlo:-) a pokračovala jsem dál:-)

Před výzvou jsem na jógu chodila, ale nepravidelně, Nepřekonala jsem totiž svou lenost a nevydržela jsem u ní dlouho. A tak jsem byla pořád na úplným začátku, i když jsem věděla, že je to pro mne mnohem příjemnější způsob cvičení, než se natahovat na posilovacích strojích ve fitku. Tenhle postoj se mi podařilo díky výzvě změnit a jógu jsem si oblíbila a postupně krok po kroku jsem objevovala a objevuju dál její kouzlo.

Chci Vám poděkovat za to, že jste výzvu takhle vymysleli, je to skvělý!:-) Namaste.

Je to prostě pro každého - pro začátečníka (díky ukázkám jednodušších variant cviků) i pro pokročilého


Jana Sobotková učitelka

Díky 30ti denní výzvě jsem se naučila pravidelně cvičit a chvilku času z celého dne věnovat jen sobě:-) Cítím se uvolněně a svobodně. Obrovská výhoda pro mne byla, že jsem výzvu mohla cvičit v jakoukoliv denní dobu. Stačilo otevřít email v počítači nebo v mobilu.) Je to prostě pro každého - pro začátečníka (díky ukázkám jednodušších variant cviků) i pro pokročilého.

Děkuji za lidi, jako jste Vy! 🙂 Občas mě zlobil zvuk - Markéta nebyla při vysvětlování cviků dobře slyšet. Mluví krásně, ale video bylo tiché, i když jsem měla hlasitost na maximum. Možná mám tento problém jen já, možná ne.... Přeji hezké dny!

Neomezený přístup k videím


Veronika Somorová Purchasing Officer

Díky pravidelnému zasílání jóga videí jsem si navykla na každodenní ranní protažení. Jsem spokojená s výsledkem i videi samotnými, povětšinou se střídala klidnější s véce náročnějšími variantami. Děkuji. Ano, ráda bych se přihlásila do podobné výzvy. Ocenila bych výzvu na téma pozdrav slunci a jeho obměny.

Web Spojujenasjoga se mi líbí hlavně díky ucelenosti a pestrosti informací které přináší. Je to dobrý pomocník pro začátečníky v józe jako jsem já. Nejlepší je každodenní připomenutí cvičení prostřednictvím emailu. Možnost videa si opakovat a mít k nim neomezený přístup.

Děkuji za možnost zúčastnit se a prohloubit tak svoje znalosti i prožitky z jógy. Už se zaregistrovala i moje kamarádka a maminka.

Vhodný doplněk na klidnější cvičení na doma


Michal Švajda

Dobrý den, chodíme celkem pravidelně 2x týdně cvičit ashtanga jogu,která je náročnější. Je to fajn, udržuje nás to v kondici. Tyto videa se mi líbí jako vhodný doplněk na klidnější cvičení na doma. Dá se z nich vybrat co člověku vyhovuje. Instruktorky ve videích jsou většinou příjemné a jde z nich pohoda. Takže dobrý počin i pro ty co již cvičí.Na shledanou Michal

Pokračujte dál a hlavně se držte původních myšlenek


Richard Flídr Strážný

Nedokážu říct co bude dál, ale minimálně do teď to motivace byla a to velice příjemná a cítím na sobě, že i přínosná.

Chodil jsem na jógu, ale je to finančně i časově náročnější. Na druhou stranu vám instruktor opraví hnedka chyby a je tam zpětná vazba. Takže když jsem si osvojil základy, tak jsem začal cvičit doma.

Po celou dobu ji celému mému okolí doporučuji a budu doporučovat dál. I přes různé výhrady to je prostě super.

Pokračujte dál a hlavně se držte původních myšlenek. Myslím tím, aby se nezměnila pomoc v tvrdý byznys. Myslím si, že v současné době takovéto výzvy mají potenciál oslovit velké množství lidí, ale nesmí je odradit hned na začátku cena. A také myslet na úplné začátečníky. Takže pomalu vysvětlit jak se cvik dělá, pak ukázat a potom ještě zopakovat. Ono totiž není úplně jednoduché dělat například střechu, uvolnit hlavu ale zároveň se dívat na monitor. To si musí předcvičující uvědomit. Ale jinak jste všichni super.

Výborné cvičení - a skvělý web


Eva

Díky "výzvě" jsem si zacvičila jógu opravdu skoro každý den. V e-mailu na mě totiž každý den čekala 1 lekce a pokud jsem opravdu cvičit nestihla, měla jsem pocit, že mám "restík" :-).

Potěšilo mě, že lze videa s lekcemi přehrávat opakovaně.

Doporučuji "výzvu" všem, komu tohle cvičení vyhovuje a nechce být časově závislý na lekcích jógy v cvičícím studiu.

Chci poděkovat za super nápad - spuštění tohoto webu. Moc se mi líbí a taky jej doporučuji svým známým ;-).

Byla to prostě pohoda!


Jiřina Olšová Sloviočková OSVČ - účetní

Díky 30 denní výzvě jsem konečně začala dělat to, co jsem již dlouho odkládala - začít pravidelně jógu cvičit a každý den mít 30 min - 1 hod jen pro sebe. Každý by měl být trošku sobec a upřednostnit sebe třeba jen na takovou malou chvilinku. Moje rodina to nejen respektovala, ale začala mě podporovat.

Jóga a její pravidelnost je pro mne dostačující.

Web SpojujeNasJoga.cz se mi líbi, protože můžu kdykoliv a kdekoliv podle svých potřeb, přání a možností cvičit.

Už jsem doporučila a má kolegyně z kanceláře - paní Jana Krautová, už rozšířila naše řady.

Moc děkuji. Jeden e-book už mám, teď jedu na dovolenou a po svém návratu se těším na Vaše stránky a novinky. Ještě jednou velký dík.

Bylo skvělé každé ráno otevřít počítač a pustit se do cvičení


Alena 1. rok důchodce

Bylo skvělé každé ráno otevřít počítač a pustit se do cvičení a mám pocit, že se zlenivělé tělo trošku rozhýbalo. Teď jsem rozhodnutá, že každý den 30 denní cvičení ještě jednou zopakuji. Skvěle vybráno a hodně mě bavilo. Mně se líbí, že můžu cvičit když mám čas a není mi líto, že jsem hodinu zmeškala. Po prvních lekcích jsem byly úplně zdřevěnělá, po 30 dnech je to podstatně lepší.

Chodila jsem na kurz jógy kvůli bolestem zad a krční páteře, ale kurzy byly beznadějně plné a nebyl prostor jednotlivé účastníky upozornit na chyby, které dělají při cvičení. Vzhledem k pracovnímu vytížení jsem nestíhala navštěvovat kurz pravidelně, tak jsem cvičení rychle opustila, aniž jsem zjistila, jestli mě jóga zaujme. Bylo to skvělých 30 dní a děkuji.

>
Share342
342 Shares