Kam za jógou v Praze 8? My víme!

Pokračujeme dál v prozkoumávání jógových studií. V minulém článku jste se mohli nechat zlákat třemi studii v Praze 3. Kolegyně prozkoumaly studia v Praze 4, v Praze 5, v Praze 6 i v Praze 7. A dnes se podíváme, kam se za jógou můžete vydat v Praze 8.

jóga, pozice opičího krále

Studio Beyond – pro ženy každého věku

Studio Beyond v pražských Kobylisích nabízí kromě fitness i lekce jógy. Toto studio se nijak netají tím, že zapomíná na muže. Je to prostor vytvořený ženami a pro ženy. Každá zaměstnaná žena, maminka i babička je zde vítaná.

Najdete zde programy pro děti a pro ženy každého věku. Vyzkoušet můžete Hatha jógu, Iyengar jógu, Slow flow jógu, Gravid jógu, Chakra jógu, Ashtanga jógu, Jógu pro zdravá záda, Jógu v rehabilitaci a Probuzení s jógou. Pro děti jsou tu také lekce jógy, které jsou vedené formou hry. Skvělé je, že studio nabízí první lekci Jógy pro děti zdarma. Takže pokud se bude vaše dítko nudit, prostě odejdete a nemusíte litovat promarněných peněz. Ale upřímně si myslím, že nuda nehrozí!

Kromě jógy a dalších cvičení tu najdete i kosmetiku, kavárnu a obchod. Pro maminky nabízí studio možnost hlídání dětí v dětském koutku, takže nemusíte shánět babičky jako záskok. Naopak, vezměte babičky s sebou!

Studio funguje jako klub. Klientky si zaplatí členství a pak už jen čerpají výhody a profesionální služby, které studio nabízí. Členství si můžete pořídit jen na jeden měsíc, nebo na delší dobu – až na dva roky.

Yogacentrum Ďáblice

Yogacentrum Ďáblice je v pravém slova smyslu centrem jógy. V Praze najdeme ještě Yogacentrum Holešovice, které je mladší – bylo založené, protože to v Ďáblicích už „přetékalo“. Najdeme zde nejrůznější styly jógy a spoustu kvalifikovaných lektorů. Yogacentrum stále roste a rozšiřuje nabídku služeb.

Toto studio je otevřené jak ženám, tak mužům. Vítaní jsou všichni! Maminky s dětmi i bez dětí, sportovci, manažeři, senioři… pro každého se tu najde přesně to, co mu vyhovuje. Napočítala jsem 21 různých lekcí jógy – například Hot jóga, Vinyasa flow, Relaxační jóga, Ashtanga jóga pro začátečníky, nebo Gravid jóga.

Velice mě potěšila Jóga pro plnoštíhlé. Ještě nikde jsem ji v rozvrhu neviděla a právě mi došlo, jak se někdy nechávám strhnout stereotypní představou vyzáblého jogína. Proč by měli jógu praktikovat jen hubení lidé? Jóga je tu pro všechny!

Musím také ocenit Jógu pro náctileté. Jóga má pozitivní účinky na hormonální rovnováhu a v dospívání se v těle odehrává přímo hormonální bouře. Sama jsem bohužel na jógu v pubertě ještě nechodila, takže nevím, jak taková lekce vypadá. Ale upřímně lituji, že jsem to nezkusila. Místo toho mám čtyři dírky na náušnice v jednom uchu. No nic. 🙂

Jednorázové vstupné na lekci Hot jógy je 280 Kč, za klasické lekce zaplatíte od 120 do 220 Kč. Pokud si předplatíte vstupné, jsou ceny ještě nižší. Můžete tak ušetřit až 30% z ceny.

Partyfit Ládví

Pro všechny, kteří touží po úžasné postavě, je tu fitness studio Partyfit. Jejich mottem je „HUBNEME SPOLEČNĚ“. Tady vědí, jak těžké je „dokopat se“ ke cvičení. V přátelské atmosféře zažijete spoustu zábavy, takže si ani nevšimnete, jak dřete. 🙂

Pro jogíny je tohle všechno možná trochu nezajímavé, ale to až do chvíle, než zjistíte, že sem můžete zajít na Hot jógu. Kromě tukových zásob se zbavíte stresu a únavy. Vaše tělo vám bude děkovat.

Kromě 90 minutových lekcí tu jsou i 60 minutové lekce pro časově vytížené jogíny. Za 140 Kč je to skoro zadarmo!

Jaké je vaše oblíbené studio v Praze 8? Napište do komentáře, kde se vám líbí a proč! 🙂

Zuzka

1 Shares
  • >
    1 Shares
    Share1