Dárek ke dni jógy – slevy na všechny naše online kurzy jógy

Společně s Markétou jsme s rozhodli, že ku příležitosti dni jógy slevníme až do konce června všechny kurzy online jógy, které u nás najdete. Pojďme se ve zkratce podívat, co je tím myšleno.

Kurz jógy pro začátečníky

Ideální kurz pro všechny, kteří s jógou teprve začínají. V kurzu se naučíte správně základy jógy. Dohromady 270 minut videí pro začátečníky. V češtině samozřejmě a kdykoliv dostupné online. Kromě ásan (pozic) vám vysvětlíme, jak správně při praxi dýchat a ke každé ze 6 základních lekcí dostanete článek a návod k jednotlivým ásanám. Při józe je neméně důležité uvolnění a relaxace a součástí kurzu jsou i dvě audio nahrávky pro zklidnění vaší mysli. Jako všechny kurzy je i tento pouze "online", ale máte k němu a jeho aktualizacím neomezený přístup.

Nyní za 350 Kč původně 400 Kč.

Vyjóguj si dokonalé tělo

Dokonalé tělo je především zdravé tělo, které tak působí i navenek; tedy rovné držení, fungující střed těla, pevné (a trochu i viditelné) svaly bez disbalancí. V najdete 9 online lekcí na jednotlivé problematické partie. Dále 8 úvodních lekcí ke všem částem. 3 protahovací lekce pro zdravé svaly a trénink fungoval. Ze všech našich kurzů jsme vybrali 22 nejúčinnějších ásan a z nich sestavili kompletní tréninky pro začátečníky i pokročilé! Tento kurz je pro všechny.

Nyní za 320 Kč původně 390 Kč.

Zdokonal se v józe

Třetí kurz jógy je pro ty, co už jógu někdy zkusil a chtějí se v ní zdokonalit. V 6 lekcích najdete dohromady 495 minut jógy. Podrobný popis 37 nových ásan + různé jejich variace. Naučíme vás se více zklidnit a používat bandhy, mudry a drišti. Celý kurz je koncipován tak, abyste se více posunuli ve vaší jógové praxi. Součástí kazdé lekce je i závěrečný úkol, který vám pomůže lépe udržet správný směr a motivaci po celou dobu kurzu.

Nyni 390 Kč původně 490 Kč.

Kdo vás kurzy provede?

No přece Markéta, kterou jste možná měli možnost loni potkat při józe na Pankráci se Spojuje nás jóga nebo ji znáte z jejích lekcí jógy.

Markéta je absolventkou Fakulty tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově a k józe se dostala v 19 letech. Díky Daniele a Janovi Zawatským z benešovského klubu Padma začala dělat první jógové (po)kroky.

Od roku 2005 začala předcvičovat hatha jógu a dynamickou formu jógy v Benešově, pak se přestěhovala do Prahy a začala cvičit i v Praze. Když otěhotněly její dvě sestry, začala uvažovat o kurzu gravid jógy, který absolvovala v Power Yoga Akademie s.r.o. v roce 2013.

V roce 2014 se účastnila kurzu Jóga 50+ (taktéž v Power Yoga Akademie s.r.o.), protože ji zajímalo možné využití jógy pro „omlazení“ těla, kdy působením ásan dochází k ovlivňování hormonálního, trávicího a oběhového systému. V březnu 2014 si udělala kurz jógy pro děti, aby si zpestřila lekce cvičení s dětmi předškolního věku a třeba se něco naučila i od nich!:-)

9 Shares
>
9 Shares
Share9