Zdokonal se v józe s Markétou v online kurzu jógy pro mírně pokročilé. 

Podívejte se na video ukázku z 2. lekce z navazujícího kurzu jógy.

495 minut jógy z domova: 61 ucelených videí v 6 lekcích, díky kterým se ponoříte do jógy hlouběji...

1.
ZÍSKÁTE 6 UCELENÝCH LEKCÍ JÓGY PRO MÍRNĚ POKROČILÉ A NEOMEZENÝ PŘÍSTUP DO KURZU

Kurz je vhodný pro všechny, kteří už mají s jógou zkušenost, ale chtějí své znalosti prohloubit. Na své si přijdou účástníci kurzu pro začátečníky, ale i ostatní, co už jógu znají a chtějí se v ní posunout dál.

2.
PODROBNÝ POPIS 37 NOVÝCH ÁSAN + JEJICH VARIACE

V kurzu se naučíte 37 nových ásan včetně jejich variací. Kromě videí získáte ke každé lekci podrobný textový popis.

3.
NAUČÍTE SE VÍCE ZKLIDNIT A VYUŽÍVAT BANDHY, MUDRY A DRIŠTI (POHLEDY)

Navazující kurz jógy je koncipován tak, abyste se ve vaší jógové cestě posunuli hlouběji. Naučíte se lépe pracovat s dechem, v ásanách zapojovat bandhy (zámky) a využívat mudry či drišti (pohledy).

4.
KAŽDÝ TÝDEN OBDRŽÍTE JEDEN ÚKOL, PRO ZDOKONALENÍ VAŠICH ZNALOSTÍ

Součástí každé lekce je nově i závěrečný úkol, který vám pomůže udržet správný směr a motivaci po celou dobu kurzu.

Vše, co zkušený jogín potřebuje vědět pro vlastní praxi, najdete u nás v kurzu.

6 podrobných lekcí, které vám pomohou zlepšit se v józe. Cílem kurzu je, abyste byli schopni připravit si vlastní lekci na míru vašim potřebám.
1. lekce - Opakování je matka moudrosti

V první lekci si provedeme známější jógové ásany, budeme trénovat plný jógový dech v souladu s pohybem, zopakujeme si pozdrav slunci A a zaměříme se také na pravidelnou každodenní praxi jógy.

3. lekce - Vitální jóga

Tato lekce je zaměřená na stimulaci orgánů a endokrinních žláz pro lepší fungování těla. Přínosné je zejména při hormonální nerovnováze nebo zažívacích problémech způsobenými nesprávným životním stylem. Oproti základnímu kurzu se více zaměříme na bhastriku (dechová technika), jak při rozhýbávacích cvičeních, tak i v samotných ásanách. Zkusíme si ale i další dechovou-očistnou techniku. V této lekci si řekneme i něco o kontraindikacích některých typů ásan, ale i o používání drišti – pohledů v ásanách. 

5. lekce - Obrácené a záklonové pozice

Pátá lekce je zaměřená na pozice, které jsou často považovány za jedny z těžších. Záklony vyžadují opatrné a postupné protažení, obrácené pozice zase dostatek nácviku a koncentrace. Oba typy pozic jsou spojené s kontraindikacemi, které bychom měli znát a rozhodnout se, jaké pozice můžeme cvičit vzhledem ke svému zdravotnímu stavu. Ale především půjde, jako vždy, o to, abychom si vyzkoušeli něco nového. Pokud je vaším cílem umět stoj na hlavě, je tohle lekce zrovna pro vás!

2. lekce - Balanční a silové ásany

V této lekci zkusíme dynamičtější rozcvičení se silovými prvky zakončené súrja namasakár B (pozdrav slunci B). V druhé části zkusíme i těžší ásany, které prověří, nakolik máme zpevněný střed těla. Ke zpevněnému středu těla nám hodně pomohou bandhy, které si trochu vysvětlíme a zkusíme je pravidelně zapojovat při provádění ásan.

4. lekce - Rádža jóga

Tato lekce má za cíl co nejvíce zklidnit, naučíte se ještě více vnímat pocity v ásanách. Lekce bude zaměřená kromě nácviku ásan i na další techniky – zpívání mantry ÓM, dechové cvičení slunečný a měsíční dech (súrja a čandra bhédána) a trénink koncentrace v trátáce. Výdrže v pozicích budou prodloužené a natrénujeme všechny fáze ásany. V úkolu týdne se zaměříme na trénink „mindfulness“.

6. lekce - Shrnutí a dvě dlouhé závěrečné lekce

Vzhledem k množství nových informací, ásan, dechových, očistných a relaxačních technik je nejlepším opakováním ucelená lekce. Šestá lekce je speciální, protože se jedná vlastně o dvě 40-50 minut trvající cvičení. Můžete si v nich vyzkoušet svoje dovednosti, vybrat si varianty pozic, které jsou pro vás ideální a uzavřít tak celý kurz. Zároveň už budete schopni připravit si trénink na míru.

O Markétě, autorce kurzu

Jsem absolventkou Fakulty tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově. K józe jsem přišla v mých 19 letech. Díky Daniele a Janovi Zawatským z benešovského klubu Padma jsem začala dělat první jógové (po)kroky a tušila jsem, že tahle láska mi na chvíli zůstane.

Od roku 2005 jsem začala předcvičovat hatha jógu a dynamickou formu jógy v Benešově, pak jsem se přestěhovala do Prahy a začala cvičit i tady. Když otěhotněly mé dvě sestry, začala jsem uvažovat o kurzu gravid jógy, který jsem absolvovala v Power Yoga Akademie s.r.o. v roce 2013, abych s nimi mohla své první lekce konzultovat. Nejvíce jsem se ale naučila od svých klientek.

V roce 2014 jsem se účastnila kurzu Jóga 50+ (taktéž v Power Yoga Akademie s.r.o.), protože mě zajímá možnost využití jógy pro „omlazení“ těla, kdy působením ásan dochází k ovlivňování hormonálního, trávicího a oběhového systému. V březnu 2014 jsem si udělala kurz Jógy pro děti, abych si zpestřila své lekce cvičením s dětmi předškolního věku a třeba se něco naučila i od nich!:-)

Mgr. Markéta Mlejnková ♥

Díky kurzu se zdokonalíte v józe, prohloubíte své znalosti a posunete se ve vaší jógové cestě hlouběji.

Získáte neomezený přístup k 6 navazujícím lekcím jógy, 61 videím o celkové délce 475 minut.

Ke každé lekci získáte podrobný PDF návod ke cvičení včetně doporučení na co se soustředit.

Na závěr každé lekce obdržíte úkol, který vám pomůže ujistit se v nabytých dovednostech.

Co říkají účastníci kurzu...

Marc Stevens ( Web Design Media )
Dominika Doležalová - Spojuje nás jóga

DÍKY ONLINE KURZU JÓGY PRO POKROČILÉ S MARKÉTOU JSEM BĚHEM MĚSÍCE UDĚLALA POKROK, JAKO ZA POSLEDNÍ ROK CHOZENÍ NA JÓGU

“Navazující kurz jógy jsem si koupila, protože jsem se chtěla v józe více zdokonalit. Markéta mi doslava vše "naservívorvala" na zlatém podnose:-) Jsem s jejími lekcemi moc spokojená a ráda ho doporučuji všem, co rádi cvičí z domova a chtějí mít "osobní" lektorku kdykoliv připravenou."

Dominika Doležalová
Marc Stevens ( Web Design Media )
Tomáš Procházka - Spojuje nás jóga

MARKÉTY KURZ NEMÁ ROZSAHEM A PRECIZNOSTÍ V ČECHÁCH KONKURENCI...

“Sám jógu příležitostně cvičím několik let a až s tímto kurzem jsem se naučil důležité věci, které mi na lekcí nikdy nikdo takhle podrobně nevysvětloval. Myslím, že v Čechách Markéty online kurz nemá konkurenci a všem ho doporučuji."

Tomáš Procházka (SpojujeNasJoga.cz)
Marc Stevens ( Web Design Media )
Pavla Lokajová - Spojuje nás jóga

NEJDŘÍVE JSEM CVIČILA S MARKÉTOU KURZ JÓGY PRO ZAČÁTEČNÍKY A CHTĚLA JSEM SE POSUNOUT DÁL!

“S jógou jsem začala až díky Markétě. V létě jsem si od ní zakoupila kurz jógy pro začátečníky, který mě nakopnul tak, že dnes jógu cvičím denně. Navazující kurz byl ale ještě lepší a podrobnější, než ta videa pro začátečníky. Takže pokud váháte, zda kurz koupit, za mě rozhodně ano!"

Pavla Malá

Je tento kurz pro vás vhodný?

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ

  • Pro všechny, co se chtějí v józe zdokonalit
  • Pro účástníky našeho kurzu jógy pro začátečníky
  • Ti z vás, kteří se chtějí zdokonalovat z domova
  • Pro všechny, co si chtějí vybudovat vlastní cestu v józe a nevyhovují vám hromadné lekce

PRO KOHO SE KURZ NEHODÍ

  • Pro úplné začátečníky, co jógu zatím necvičili máme jiný kurz
  • Pokud to s jógou nemyslíte vážně

Neztrácejte čas, kupte si kurz za 999 Kč

>
0 Shares
Share