Svitavy: Kam zajít na jógu

Ve Svitavách najdete dvě studia, kam můžete zajít na jógu. Cvičí se zde různé styly, a tak si vybere každý. A pokud hledáte variantu online, máme tip i pro vás. Vyzkoušejte některou z našich výzev a začněte cvičit ještě dnes z pohodlí domova!

Studio Anahata Yoga

Studio Anahata Yoga najdete na adrese Purkyňova 65. Lekce vede lektorka Petra Vystavělová. V lekcích se cvičí ashtanga, hatha a čakra jóga. Kromě toho nabízí také hodiny, kde se praktikuje pránájáma, relaxace, koncentrace a meditace. Pokud neholdujete společným lekcím, můžete si u paní Vystavělové zařídit i soukromé.

Jednorázová lekce stojí 170 Kč (60 minut) nebo 190 Kč (90 minut). Předplatné na pololetí vás vyjde 2 700 Kč Kč a 3060 Kč. Nenabízí slevy pro studenty neb seniory, avšak lze vystavit doklad pro zdravotní pojišťovnu a získáte příspěvek ve výši 500 Kč.

Jóga Svitavy

Lektorka Martina vede na adrese T. G. Masaryka 26 lekce jógy. Studio Jóga Svitavy nabízí jak skupinové, tak privátní lekce. Cvičí se vždy v pondělí a ve středu od 18:00 do 19:30. Cvičí se zde hatha jóga. Začíná se pránájámou, pokračuje sestava ásan zaměřená vždy na konkrétní oblasti těla. V závěru je 15minutová relaxace.

Na tyto lekce si s sebou vezměte vlastní podložku na cvičení. Pokud stále vlastní nemáte, doporučujeme našeho Průvodce výběrem podložky na jógu. Vybrat tu správnou není jen tak, především pokud s jógou teprve začínáte. 90minutová lekce stojí 100 Kč, individuální lekce 240 Kč. Je možné koupit permanentku na deset vstupů za cenu devíti.

Jóga z pohodlí domova – vyzkoušejte naše online lekce

Pokud nestíháte chodit do studia, protože máte doma malé děti, nebo se vám prostě nechce a raději byste cvičili z pohodlí domova, tak máme řešení i pro vás. Připravili jsme hned několik jóga výzev, do kterých se můžete zapojit. Navíc, přístup vám zůstane i po skončení výzvy, proto je možné si ji kdykoliv zopakovat, nebo se vrátit ke konkrétním lekcím, které vás zaujaly.

Na začátek doporučujeme 21denní jóga výzvu. Každý den vám na email dorazí videolekce s celou sestavou a také textové materiály. Na videích je pěkně vidět, jak se jednotlivé pozice provádí. Lektorky navíc upozorňují na nejčastější chyby, a tak máte jistotu, že budete cvičit správně.

YouTube video

Tak na co čekáte? Začněte s jógou ještě dnes! Už žádné výmluvy.

Máte tipy na další studia či fitka, kde se cvičí jóga ve Svitavách? Dejte nám vědět do komentářů. 🙂

0 Shares
>
0 Shares
Share