Kam za jógou v roce 2016?

Máme tu nový rok a já bych Vám na začátek ráda popřála hodně úspěchů, štěstí, radosti, splněných přání, aby byl zkrátka tento rok lepší než ten předcházející. Nový rok obecně znamená nové začátky, nové příležitosti a pro nás jógové nadšence i rok 2016 přichystal jógové akce, které bychom si neměli nechat ujít. Já jsem pro vás vybrala jedny z těch nejzajímavějších, tak se pojďme na ně podívat!

Ještě předtím, než vás seznámím s vybranými akcemi, mám pro vás jeden tip, který s novým rokem úzce souvisí. Dostala jsem pod stromeček diář, ostatně jako dostávám každý rok, ale tenhle mě naprosto uchvátil. Není to jen tak ledajaký diář, ale diář jógový. Pokud ještě žádný nemáte, nebo jste zatím nesehnali ten pravý, doporučuji tento. Nejenže vám poslouží k tomu, abyste si mohli zaznamenat všechny jógové akce, semináře a festivaly, ale mimo jiné je plný nádherných mandal, jógových ásan na každý měsíc, s popisy a jejich přínosy pro naše tělo a poselství pro práci s vnitřním já.

Jóga diář

Zdroj: http://oneyoga.cz

Festival Evolution – nasadí vám brouka do hlavy

Dvanáctý ročník festivalu se uskuteční ve dnech od 18. – 20. 3. 2016 v prostorách Výstaviště Praha Holešovice. Vstupné se pohybuje od 125 – 500 Kč, děti do 12 let mají vstupné zdarma. Jedná se o festival zaměřený na zdraví životní styl, bio potraviny, fair trade výrobky, přírodní kosmetiku a nejnovější ekologické vychytávky. Pro příznivce zdraví a bio stylu jednoznačně doporučuji. Neváhejte a vstupenky zakupte již nyní v předprodeji, na místě vás vyjdou dráž.

Festival Evolution

Prague Spirit Festival

Takže milé jogínky, milý jogíni, pište si! Šestý ročník jógového festivalu proběhne od 18. do 21. 3. 2016, v Novoměstské radnici a jógových studiích po celé Praze. Pro milovníky jógy netřeba představovat.

Do února vás vstupné vyjde na 1299 Kč, poté 1499 Kč – jedná se o Spirit LUCKY Pass, vstupenku na hlavní program od 18. do 19. 3. Zakoupit lze i vstupenky na jednotlivé workshopy.

YOGA & DANCE Spring Festival Ostrava

Pátý ročník jógového festivalu v Ostravě se uskuteční v dubnu, konkrétně od 8. do 10. 4. 2016 (pátek – neděle). A na co se můžete těšit? Během třech dní je pro vás připraveno více jak 25 lekcí jógy různých stylů – dynamické (Ashtanga, Vyniasa, Jivamukti…) a pomalé lekce (Yin Yoga, Spinální jóga, Jógová terapie…). Součástí programu budou i zajímavé přednášky na témata související s jógou.

Ceny vstupenek se pohybují od 450 Kč do 2300 Kč – od pasu pro jeden vybraný den, až po celovíkendový VIP pas.

Na závěr mám pro vás jedno datum, které si myslím má právo obsadit místo v našich diářích. Tímto dnem je 21. červen – Mezinárodní den jógy, který byl v loňském roce nově vyhlášen Organizací spojených národů. I na tento den budou určitě připravovány zajímavé akce.

Pokud někdo z vás máte zkušenosti z loňských ročníků těchto, ale i jiných festivalů, můžete se s námi podělit o své dojmy a tipy na jiné akce, protože i v roce 2016 nás jóga spojuje!

0 Shares
>
0 Shares
Share