3 tipy na zdravé výzvy pro rok 2019

S novým rokem často přichází i čerstvý závan touhy něco změnit. Například být zdravější. Cítit se lépe. Porozumět sobě i svému okolí – to nejsou prázdné fráze – to vše obvykle chceme všichni. Nicméně pouze hrstka z nás to ale dokáže udržet déle než do první novoroční návštěvy a snězeného dortíku. Co tedy stojí za tajemstvím dlouhodobé spokojenosti? Odpověď je jednoduchá – vytrvalost, režim a jasný návod, jak na to…Vím, zní to jako na vojně, ale nebojte se, pomůžeme vám 🙂  Vytrvalosti pomůžeme naší podporou a ani se nenadějete a nový, zdravý návyk bude váš vlastní.

Nové zvyky se nerodí přes noc, ale vůle něco změnit je prvním krokem k úspěšnému začátku. Web SpojujeNasJoga.cz vám už patým rokem pomáhá na vaší cestě za zdravějším životem a letos tomu nebude jinak. Po Vánocích je nejlepší čas začít, a proto bych vám dnes rád představil naše výzvy – kurzy, které můžete využít jako pomocníka nebo osobního trenéra na castě za zdravým životním stylem.

Nová 20 denní jóga výzva

Od začátku roku 2019 se můžete hlásit do naší nové jóga výzvy. Tentokrát jsme si pro vás připravili 20 dní jógy z domova na téma energická hatha jóga a klidná jin jóga. Tahle jóga výzva se hodí pro všechny – od začátečníků po pokročilé. Naše lektorky vám vždy představí různé varianty ásan všech obtížností. Ideální pro někoho, kdo na jógu nemůže nebo nemá čas chodit, ale chtěl by na vlastní kůži okusit její pozitivní účinky. Je nutné je zde opakovat? Klid, protažení, zbavení se bolesti zad, redukce stresu jsou asi ty největší benefity jógy. Mrkněte se na video a pokojchejte se. V létě jsme pro vás natočili opravdu nádherné, uklidňující záběry z českých lesů a luk. Nerad se chlubím, ale zkuste si přečíst názory ostatních, co se minulých výzev zúčastnili a posuďte sami, zda je to pro vás to pravé.

YouTube video

28 denní detox

S novým rokem se často pojí i změna stravovacích návyků. Po Vánocích, návštěvách a volnu jsou to často kila navíc, která nás donutí se nad sebou zamyslet. Jaro pomalu, ale jistě klepe na dveře a všichni bychom měli odlehčit. Pokud bych vám měl doporučit jednu výzvu, tak to bude tato. 28 dní na vegetariánské stravě dělá zázraky a i zarytý masožrout musí uznat, že se cítí po našem detoxu skvěle. Stejně jako u jóga výzvy, tak i u detoxu máme spokojené účástníky, kterým se náš detox líbil.

21 dní se smoothies

Ovocná perlička na závěr. Pokud byste rádi se zdravou stravou začli jednoduše a rychle, tak tohle je taková zkratka. Začínal jsem s ní také. 3 týdny zdravých snídaní zní skvěle, ne? Na každý týden nákupní seznam a vše z lokálních surovin. Tuto výzvu jsme připravovali speciálně na podzim/zimu, ale při troše fantazie si ji upravíte na jakékoliv roční období. Myslím, že se bude líbit všem, kteří chtějí se zdravou stravou začít, ale neví jak na to a nemají čas vařit 3 jídla denně. Reference zatím nemáme, protože je úplně nová :- ) Třeba nám ji napíšete vy!

Vše nej do roku 2019 a nezapomeňte, že začít žít zdravě můžete zítra .)

0 Shares
  • Prave som mala tyzden 16 hod prerusovaneho postu a zvysok lahsie veganske jedla a citim sa skvele 🙂 Vzy viackrat za rok si robim urcity typ detoxu na odlahcenie travenia.

  • >
    0 Shares
    Share