Sportovní tílka na jógu – 3 tipy

Proč nosím na jógu ráda tílka jsem vysvětlovala v mém předchozím článku. Jsou prostě pohodlná a dovolují mi volně se pohybovat. Jak byste měli postupovat při jejich výběru? Sportovní tílka by ve vás na první pohled měla vzbudit touhu po cvičení jógy. Představte si v tílku sami sebe, jak cvičíte např. pozdrav slunci.

Pro mě je zároveň velice důležité složení látky. V poslední době (možná až trochu fanaticky) vyhledávám oblečení z bio bavlny. Snažím se postupně obměnit můj sportovní šatník, abych se zbavila těch kousků, ve kterých se necítím tak úplně dobře. Další látkou, která mi nevadí je lyocell, přečetla jsem si o něm docela dost informací a nakonec jsem usoudila, že je neškodný.

Nakoupit u nás kvalitní a zároveň pěkné oblečení na jógu je stále docela oříšek. Obchody jsou plné tílek a kalhot velkých značek (adidas, nike), ale většinu jejich oblečení, které se k nám dostane, shledávám jako nepohodlné a pro jógu nevhodné. Z toho důvodu tu pro vás mám tipy na tři dámská sportovní tílka z českého e-hopu.

1. Klasické tílko s tenkými ramínky

Oranžové tílko na cvičení jógy Yogashop

Dámské tílko Nice tank vám během lekcí jógy dopřeje absolutní volnost. Je vyrobeno z 92 % z bio bavlny a z 8 % z elastanu. Můžete se v něm pohodlně pohybovat, aniž by vám lezla záda – pro zimní měsíce ideální. Díky všité podprsence zůstane vše tam, kde má a vy se budete moci soustředit pouze na sebe a své tělo.

Tílko se prodává ve dvou barevných variantách – oranžová a tmavě šedá. Kdybych si ho objednávala, sáhnu po veselejší oranžové barvě. Teď na podzim a v zimě (kdy už je tak 14 dní v kuse ošklivo) bychom měli brát veselé barvy všemi deseti.

2.  Nenápadný šedý top

Šedé tílko na jógu s všitou podprsenkou

Sportovní tílko na jógu Vision Top působí možná na první pohled trochu smutně, ale to se dá vyřešit barevnými kalhotami nebo veselou podložkou na jógu. Tílko má jednoduchý střih, který je v zadu a vepředu ozvláštněn řasením. Je také tvořeno z 92 % z bio bavlny a z 8 % z elastanu. Doporučila bych ho spíše zimomřivějším povahám, protože zakrývá záda i výstřih.

Opět je dostatečně dlouhé a má všité košíčky. Na jógu jsou tílka nebo trička s všitou výztuží naprosto skvělá. Na rozdíl od klasické podprsenky vás nebude nikdy nic tlačit ani škrábat. Pochopitelně se konkrétně toto tílko nehodí pro majitelky velkých ňader, ta potřebují větší podporu.

3. Sexy černé tílko s vykrojenými zády

Černo-modré sportovní tílko na jógu

Get up top patří mezi ta tílka, co vám zpevní a vytvarují postavu. Jeho střih perfektně padne na ženské tělo a vykouzlí pěkné křivky. Ne, že by byly sexy křivky pro jógu bůhví jak důležité, ale dobrý pocit z vlastního těla je k nezaplacení, tak proč si k němu trochu nedopomoci? Navíc je jedno, zda zrovna cvičíte sama doma nebo v místnosti plné lidí. Pohled do zrcadla dokáže vždy dokonale zvednout nebo naopak pošlapat náladu.

Tílko je ze směsi lyocellu, bavlny a elastanu. Má široká ramínka, všitou podprsenku a dostatečnou délku.

A co vy, jak moc řešíte svůj jógový šatník? Spokojíte se s obyčejným kusem oblečení nebo potřebujete mít něco speciálního?

17 Shares
>
17 Shares
Share17