Recenze legin Naomi od české značky Dragonfly

Určitě to znáte, snad každý, kdo začínal s nějakým cvičením, si na první lekce vzal to oblečení, které měl doma k dispozici. V případě jógy to většinou znamenalo obléci si leginy z konfekce a nějaké to pohodlné tričko. Ale pro ty z vás, kteří začali konkrétní pohybovou aktivitu provozovat častěji a zamilovali si ji, už oblečení a další vybavení začalo být čím dál více důležité.

V mém případě jsem si zamilovala jógu a dnes bych vám ráda představila jedny z mých nejoblíbenějších legin, model Naomi od značky Dragonfly.

DragonFly-tanečník

Česká značka Dragonfly se specializuje na vysoce kvalitní oblečení na jógu, bikram jógu, pole dance a fitness. Z toho samozřejmě vyplývá, že je velmi důležité, aby leginy a další oblečení na tyto aktivity nikde neškrtily, což je  u produktů Dragonfly zaručeno složením 80% micro-polyamid, 20% Lycra, a také na jejich výrobcích nenajdete žádné zbytečné švy nebo často velmi nepříjemné škrtící gumičky na lemech.

Výroba i veškeré komponenty pocházejí z našich luhů a hájů, proto mě hodně těší, že si můžu koupit opravdu příjemné a kvalitní oblečení na jógu a přitom podpořím domácí podnikatele.

DragonFly-provaz

Pro mě osobně patří mezi nejdůležitější věci u funkčního oblečení, jestli se mi nesune tričko nahoru a naopak kalhoty, aby mi nepadaly dolů. Obzvlášť to pak platí při praktikování jógy, kde je velmi důležitá koncentrace. Tudíž je jasné, že když vás během cvičení lehčích i náročnějších asán škrtí leginy, nebo naopak vám povlává triko a neustále si povytahujete kalhoty, tak si cvičení zrovna moc neužijete a bude to pro vás trochu trápení. Sama jsem ze začátku chodila na lekce i cvičila doma v obyčejných leginách a domácím tričku, ale brzy jsem zjistila, že bude lepší se vybavit, abych si jógu mohla více vychutnat a soustředit se na samotné cvičení bez zbytečného rušení okolních vlivů.

DragonFly Naomi

Na leginách Naomi nejvíc oceňuji zpracování pasu, kde není vůbec cítit lem. Celkově máte pocit, jako byste měli na sobě druhou kůži, proto nejste v žádné asáně ničím svazováni a oblečení drží tam, kde má a nikde se vám nepříjmeně neposouvá, tudíž se nemusíte starat, jestli vám nečouhá nějaká partie, která by neměla, jak to často bývá u jiných kalhot na cvičení. Jako důkaz přikládám video.

YouTube video

V neposlední řadě musím vyzvednout elegantní a nadčasový design značky Dragonfly, jejíž název v překladu znamená vážka. Výšivku vážky totiž najdete na každém kousku oblečení, který má širokou škálu svěžích a netradičních barevných kombinací, stejně jako nabídku velikostí za adekvátní ceny.

Za mě Dragonfly určitě ANO!

Více informací a produktů najdete na www.dragonflybrand.com

Krásný den vám přeje Adéla

 

0 Shares
>
0 Shares
Share