Kalhoty na cvičení jógy – 3 tipy

Přemýšlíte, jak naložíte s penězi, které vám v obálce přinesl bezradný Ježíšek? Mám tu pro vás hned tři tipy. Pokud jste pod stromečkem nenašli oblečení na jógu, je to skvělá příležitost si nějaké pořídit. Přeci jenom se nejedná o nejlevnější záležitost (chcete-li skutečnou kvalitu) a během roku se často najdou důležitější věci, které je třeba koupit.

Po Vánocích se vám tak naskytne jedinečná šance pro nákup nového oblečení na jógu, nejlépe v organické kvalitě. Pak teprve uvidíte, o čem jsem vám celou tu dobu povídala. Při domácím cvičení i ve studiu je rozdíl mezi obyčejným sportovním a speciálním jógovým oblečením ihned poznat.

Našla jsem pro vás tři modely. Každý je v něčem výjimečný, ale všechny jsou pohodlné, příjemně se nosí a určitě vás nezklamou. A jestliže nepotřebujete oblečení, můžete se porozhlédnout po nové podložce na jógu nebo po jedné z praktických pomůcek.

Modré tříčtvrteční kalhoty

Modré tříčtvrteční kalhoty na jógu

Tyto kalhoty na cvičení jógy patří mezi mé oblíbené. Sama mám doma podobný model v lososové barvě a určitě bych vám ho doporučila. Kalhoty mají vysoký pas, který si můžete libovolně nastavit. Ačkoliv jsou velmi volné, při cvičení nebudou díky zúžení pod koleny klouzat. Osobně si myslím, že oblečení na jógu nemusí nutně obepínat tělo – mnohdy je volnější střih lepší.

Model je vyrobený z blankytně modré látky. Ta se skládá z 92 %  z bio bavlny a z 8 % z elastanu. Nenajdete na nich ani jeden otravný a škrábající šev – jednoduše je budete milovat.

Tříčtvrteční legíny s černým pruhem

Tříčtvrteční kalhoty na jógu s černým pruhem

Podobný styl legín je vhodnější spíše pro štíhlejší jedince. Přeci jenom nemá tak vysoký pas jako předchozí model. I přesto jsou kalhoty pohodlné a není na nich nic, co by vás škrtilo nebo nějakým jiným způsobem dráždilo. Kalhoty jsou tmavé a na bocích mají našité černé pruhy. Vaše nohy tak budou vypadat krásně štíhle.

Složení látky je totožné s předchozím modelem – 92 % bio bavlna a 8 % elastan. Na pokožce je taková látka neuvěřitelně příjemná a dostatečně prodyšná.

Zeštíhlující legíny se zvýšeným pasem

Legíny na jógu s černým pruhem

Tento kousek vypadá naprosto úžasně. Na první pohled je vidět, že se vám bude v kalhotách dobře cvičit i ta nejnáročnější ásána. Pokud jste ještě nikdy neměli žádné oblečení, které bylo speciálně navrženo na jógu, tak to musíte vyzkoušet. Na rozdíl od kalhot na běhání, klasických legín a tak podobně,  jsou tyto jógové kalhoty heboučké, prodyšné, nikde neškrtí a perfektně se přizpůsobí vaší postavě (látka je opět stejná).

Legíny mají zvýšený pas – během cvičení vám nepolezou holá záda ani břicho. Při provádění ásán zůstávají na svém místě a téměř o nich nevíte.

Našli jste si své budoucí kalhoty na cvičení jógy? Tak si je nezapomeňte objednat ještě dříve, než začne váš lednový jógový kurz.

0 Shares
>
0 Shares
Share