Tílko na cvičení jógy – 3 tipy

S veselým barevným oblečením na jógu se vám bude hned lépe vyrážet do studia. A to i za tak odporného počasí, jako bylo včera. Stejně tak vám náladu pozvedne i pestrobarevná taška na jógu nebo podložka.

Naštěstí nám jde sportovní průmysl naproti a každý rok přichází s více barevnými a bláznivými kousky. Jóga je v tomto ohledu o něco konzervativnější, přesto se dá najít oblečení, které vám zaručí dobrou náladu.

Dnes se podíváme na tílka na cvičení. Jeden čas jsem měla tendenci chodit běhat, do posilovny nebo i na jógu v černém tílku a černých kalhotách. Jenže při józe jsem si připadala spíš jako tajný agent, než klidná bytost připravená k meditaci.

Tak jsem si pořídila pastelově růžové tílko a zelinkavé kalhoty. Rozdíl byl patrný ihned. Cítila jsem se veselejší a uvolněnější. Vliv barev na naši psychiku tak není radno přehlížet.

1. Mandarinkové tílko

Oranžové tílko na cvičení jógy Yogashop

Ne každý má rád oranžovou barvu, ale já ji v poslední době přišla na chuť. Pošmurné zimní počasí mi už leze pořádně na nervy a tak se obklopuji vším, co mi jen vzdáleně připomene léto a teplé slunce.

Tento oranžový top vypadá na první pohled trochu obyčejně. Při bližším zkoumání však zjistíte, že je ušitý z velice kvalitního materiálu. Jeho látka je vyrobena z 92 % z bio bavlny a z 8 % z elastanu. Tílko vám bude příjemně odvádět pot a k pokožce bude jako andílek.

Nespornou výhodou je i všitá podprsenka v přední části tílka. Ženám s většími ňadry pravděpodobně stačit nebude, ale ostatním ušetří jeden krok při převlékání a shánění vhodné podprsenky na jógu.

2. Dokonalá růžová

růžové tílko na jógu z bio bavlny

Růžová je barva, která ze sebe přímo vyzařuje ženskost. Odstín, z něhož je ušito tílko Venus top, je velmi příjemný a bude slušet každé ženě.

Moc se mi líbí střih tílka. Na fotce to není vidět, ale ve spodní části je schovaná šňůrka. Díky ní vám top při obrácených ásanách nespadne až k ramenům.

V látce opět převažují přírodní materiály – 62 % lyocell, 31 % bavlna a 7 % elastan.

3. Jemná fialová

Pastelově fialové tílko na cvičení jógy

Pastelová fialová barva se příliš často na oblečení na jógu nevidí. Já si ale myslím, že je to škoda. Fialová je symbolem spirituality, proto vám bude při cvičení jógy a nahlížení do vlastního nitra dobrým společníkem.

Konkrétně toto fialové tílko je, stejně jako první model, jednoduchost sama. Střih je klasický, jedinou zvláštností je opět všitá podprsenka. Složení látky je také stejné – 92 % bio bavlna a 8 % elastan.

Neschovávejte se do tmavého cvičebního úboru, když na světě existuje tolik krásných barev. A mějte na paměti, že ani při cvičení jógy doma by se na veselé barevné oblečení nemělo zapomínat.

Jakou barvu preferujete při nákupech oblečení na jógu vy? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.

0 Shares
>
0 Shares
Share