Zelené termosky – kvalita se zaplatí sama

Už dříve jsme psali, že je potřeba dodržovat pitný režim a to nejenom po náročných tréninzích jógy. A to tak, že si budete sebou neustále nosit vodu. Poradili jsme vám několik „zdravých“ a bezpečných (bez BPA a dalších škodlivých sloučenin) lahví na vodu. Ale v nich můžete přenášet především jen studenou vodu.

Rozhodně vám nepomohou v zahřátí v chladné zimě, protože neudrží teplotu čaje. A naopak vás plnohodnotně neosvěží, protože neudrží chladnost studené vody. Tak jak z toho?

Známe je snad všichni, ale kdo je opravdu používá? O kom je řeč? No přeci o termoskách. A nemusíte si pod nimi představovat ty ošklivé „komunistické“ kovové láhve, které jsou přehnaně velké, nikam se nevejdou a špatně se drží…

Těm už odzvonilo. A proč? Protože nové generace chtějí nosit neustále u sebe krásu. Takovou, která na sebe klidně strhne pozornost. A k tomu chtějí mít 100 % jistotu, že jsou obklopeni kvalitou. Co nám z takové rovnice vychází? Swell = termosky nové generace.

Neskutečně odolné, schopné udržet teplý/chladný nápoj  v příjemné teplotě i 12/24 hodin a skvěle vypadají. Broušená nerezová ocel (dvojstěnná varianta 18/8), výrazné barvy na výběr a netradiční minimalistický tvar. Takové si chce pořídit snad každý.

Objemově odpovídají:

  • 0,25 l,
  • 0,5 l,
  • 0,75 l.

Takže se hodí jak do kabelky či dětských rukou, tak i pro větší výlety – nebo třeba pro milovníky čajování, kteří chtějí mít neustále vařící vodu pro zalití fantastického japonského / čínského / indického čaje. Ale ani Taiwanské producenty čaje bychom neměli podceňovat…

Koupí termosek značky Swell podpoříte zároveň i dobročinné činnosti inciativ a společností Drink Up, American Forests a U.S. Fund for UNICEF 2015. Takže máte 2v1 = kvalitní a skvělou termosku a dobrý skutek. Kdo by to nebral?

5 Shares
>
5 Shares
Share5