Jóga v Ostravě podruhé

Ostravská jógová studia jsou opravdu nádherná! Při prohlížení fotek lituji, že bydlím tak daleko. Tak vy, kteří v Ostravě bydlíte, využijte příležitosti a pospíchejte na nějakou pěknou lekci jógy! Dnes vám představím Shanti Yoga Studiocentrum osobního rozvoje a jógy Antakarana.

Shanti Yoga Studio

Shanti Yoga Studio Ostrava
Zdroj: http://shanti-yoga.cz/

Přímo v centru Ostravy se jóguje v čerstvě otevřeném Shanti Yoga Studiu. Najdete tu rozmanitý výběr lekcí i lektorů, takže se vám určitě trefí do nálady. Navíc jsou všechny lektorky (ve studiu najdete jediného muže, intruktora čchi-kungu Petra Staňu) usměvavé a milé. Osobně znám Lindu Lacinovou, s kterou jsem absolvovala kurz Instruktora Hatha jógy a musím říct, že Linda byla tou nejzářivější osobou na celém kurzu. 🙂

Ale zpět k Shanti Yoga Studiu. Mimochodem naprosto mě fascinují malby na zdech studia, vás také? 🙂 Ve studiu se pravidelně pořádají lekce jógy, čchi-kungu a tai-či. Jógovat můžete na těchto lekcích: Jarní detox jóga, Ashtanga Vinyasa Yoga, Začínáme s Vinyasa Yogou, Jóga ± 50 pro ženy a muže, Jóga probuzení orgánů, Hatha jóga, Jóga – maminky a děti, Ranní jóga a Jóga pro klidnou mysl.

Kromě pravidelných lekcí, studio pořádá také jednorázové semináře a workshopy. V nejbližší době to bude například Šamanský léčivý buben, kde se budou otevírat dveře do podvědomí, nebo motivační víkend Nesněte sny. Žijte je! Tam se naučíte 7 jednoduchých kroků, jak zhmotnit své sny. No nezní to báječně? 🙂

Jednotlivé vstupy na lekce se pohybují od 150Kč do 200Kč, můžete si ale zaplatit i celý kurz – například 10 lekcí Ranní jógy za 1000Kč.

Antakarana

Antakarana Ostrava
Zdroj: http://www.antakarana.cz/

V moderním centru osobního rozvoje a jógy Antakarana je snad všechno, co potřebuje jogín ke spokojenému životu. Najdete tu sály na cvičení i přednášky, kavárnu, čajovnu, zahradu, masérnu, ateliér a minigalerii. Člověk by vůbec nemusel vycházet z areálu centra!

Slovo Antakarana vyjadřuje pomyslnou vstupní bránu do světa Pravdy, čistoty srdce, těla i mysli.

A právě takovou branou se snaží být pro své návštěvníky centrum Antakarana v Ostravě. Tady můžete kromě hodin jógy vyzkoušet třeba Regresivní terapii, Kineziologii, Psychosomatiku nebo Numerologii. A na jaké styly jógy tu narazíte? Nabízí se Jóga pro zdravá záda, Hatha jóga, Vinyasa jóga, Ashtanga jóga, Yin jóga a další. Navíc můžete zavítat na nějaký z mnoha seminářů, workshopů, víkendových pobytů a přednášek. Zajímavě zní určitě seminář jen pro ženy Tajemství pánevního dna s Mudr. Katkou Lenkou Lorencovou nebo Přednáška a meditace s peruánským šamanem Carlosem.

Jedna lekce v centru Antakarana vás vyjde cca na 150Kč.

A ještě krátké video, kde se vám Antakarana představí.

Máte v Ostravě nějaká další oblíbená místa, kam chodíte na jógu? Napište do komentáře, jak se vám v Ostravě jóguje! 🙂

Zuzka

0 Shares
>
0 Shares
Share