Kam za jógou v Plzni?

V našem putování po českých jógových studiích se přesouváme do Plzně. O józe v této západočeské metropoli už psala moje kolegyně Kristýna, článek najdete zde. Už je to ale nějakou dobu a my chceme, aby byly na našem webu aktuální informace. Pojďme se tedy podívat, co se v Plzni změnilo!

Hot jóga v Plzni

Hot jóga Plzeň
Zdroj obrázku: http://www.hotjoga-plzen.cz/

Velkou změnou je možnost užít si v Plzni jógu v krásných 42°C. Za vyšší teploty i vlhkosti vzduchu pročistíte celé tělo a připravíte se na letní vedra. Hot jógu nabízí studio Hot joga Plzeň.

Můžete si vybrat ze dvou typů lekcí. Hot hatha jóga vychází z klasické Hatha jógy a v tomto studiu se hodně přibližuje Bikram józe. I tady totiž najdete neměnné pořadí ásán, které se stále opakuje. Každá z 26 pozic připravuje tělo na další a vy tak postupně dokonale protáhnete celé tělo. Díky intenzivnímu prohřátí se vaše svaly a šlachy pěkně natáhnou a vy se dostanete ve všech pozicích dál než obvykle. Můžete si vybrat lekce 60 minutové nebo 90 minutové.

Druhá lekce je pro ty náročnější, Hot power jóga, jak už název napovídá, spojuje silově náročnou Power jógu s extrémními podmínkami Hot jógy. Výsledkem je tedy lekce, po které uvidíte na svém těle okamžité výsledky. Ačkoliv se může zdát, že je hodina vhodná spíše pro pokročilé, vítáni jsou i začátečníci. Tady už nejsou pozice pevně dané, každá lekce je trochu jiná.

Ve studiu můžete zajít i na lekce Hot pilates. Jedna 90 minutová lekce Hot hatha jógy vás tu bude stát 260 Kč, s permanentkou na 10 stupů to vyjde na 220Kč.

Létejte ve Fitdanceart

Fitdanceart je taneční studio, které do svého programu zařadilo i lekce jógy a také AY Fly Training, což je vlastně taková obdoba Antigravity jógy. Budete zkrátka létat! AY Fly Training se cvičí v měkké závěsné síti. Tento druh kardiovaskulárního cvičení je vhodný úplně pro všechny bez rozdílu věku, váhy i pohlaví. V zábavných pozicích, mnohdy i hlavou dolů, uvolníte fyzické i duševní napětí, podpoříte činnost svého srdce, zpomalíte proses stárnutí a vůbec celkově osvěžíte svoje tělo. Co se týče jógy, můžete zajít na lekce Ranní jógy od 8:30 nebo také na lekce Iyengar jógy.

Fitdanceart se skládá z pěti sálů, které se nachází na dvou adresách, proto si dejte pozor, abyste byli na správném místě. 🙂 Za jednu lekci AY Fly Trainingu zaplatíte cca 140 Kč, za hodinu Iyengar jógy to pak bude 165 Kč. Doporučuji zaplatit si celý kurz, což bude výhodnější pro vaší peněženku a navíc budete moci sledovat své pokroky.

Jaká studia navštěvujete v Plzni vy? Napište nám komentář, ať máme také přehled! 🙂

Zuzka

Zdroj obrázku: https://cz.pinterest.com/

0 Shares
>
0 Shares
Share