Barevná cihlička z tvrzené pěny

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

S cihličkou na jógu prodloužíte různé části vašeho těla, díky čemuž hravě zvládnete provedení pozic, se kterými jste až doposud měli problém. O pořízení této barevné cihličky z tvrzené pěny by proto neměl dlouho přemýšlet ten, kdo chce úroveň svého cvičení pozdvihnout na lepší úroveň.

Popis

Chcete úroveň vašeho cvičení jógy pozdvihnout mnohem výše a konečně dotáhnout provedení jednotlivých asán k dokonalosti? Ještě nemáte ani jednu pomůcku na jógu, ale rádi byste si pořídili nějakou, která bude nejen kvalitní, ale i příjemně barevná? Pak se nechte okouzlit barevnou cihličkou z tvrzené pěny, která předčí vaše očekávání!

Výhody této barevné cihličky z tvrzené pěny:

  • příjemný materiál
  • optimální velikost pro použití jednotlivých pozic
  • zaoblené okraje
  • příznivá cena

Cihlička na jógu jednoduše prodlouží určité části vašeho těla, díky čemuž budete muset modifikovat své cvičení. Cihlička je vyrobená z tvrzené EVA pěny, která vás potěší pro svou zdravotní nezávadnost. Patříte-li mezi zastánce životního prostředí, neměli byste o jejím pořízení dlouho přemýšlet.

Díky přijatelným rozměrům této cihličky – 22 cm x 11 cm x 7,4 cm – se vám hravě vejde do tašky na jógu a pro její velice nízkou váhu – 0,2 kg – nebudete vědět, že jí vůbec máte při sobě.

>