Černý bolster na jógu vhodný i pro muže

1 291 

Všestranný jógový pomocník, který je nejen šikovný, ale i cenově přijatelný a zdravotně zcela nezávadný. Proč si tedy nepořídit tento černý kousek, který je právě díky své neutrální barvě vhodný jak pro ženy, tak i pro muže? Věříme, že s ním budete více než spokojeni.

Popis


Skutečnost, že i muži cvičí jógu, pro vás jistě nebude žádným překvapením. Jóga je úžasná především tím, že neomezuje věkem ani pohlavím a věnovat se jí tak může prakticky každý, kdo má chuť zkusit něco nového, poznat nepoznané a okusit co jeho tělo dokáže.

Cvičíte i vy jógu pravidelně? Navštěvujete s radostí jógová studia, kde se za pokynů profesionálního cvičitele nebo cvičitelky snažíte pozdvihnout úroveň vašeho cvičení? Proč si tedy jógu ještě více nezpříjemnit pomocí všestranného cvičebního pomocníka, jehož přítomnost jistě i vy oceníte?

Pořiďte si černý bolster na jógu, protože…

  • …je všestranný a nabízí vám vícero možností pro jeho využití
  • …jej mohou používat jak ženy, tak i muži díky jeho neutrálnímu odstínu
  • …je vyrobený ze 100% přírodních materiálů – ocení ochránci přírody
  • …se vyznačuje snadnou údržbou a v případě potřeby jej můžete vyprat v pračce

Bolster na jógu využijete jak při provádění celé řady ásan, tak i při relaxaci, kterou po náročném dni jistě uvítáte. Jeho rozměry –  23 cm x 61 cm – vám slibují dostatek pohodlí, stability i pevnosti, jež jsou při cvičení jógy velice důležité.

>