Všestranný přírodní boster na jógu

1 291 

Přírodní materiály, příjemné barevné provedení, kvalitní zpracování, přátelská cena, snadná údržba a především vícero možností pro jeho využití – to je výčet nejpozitivnějších vlastností bolsteru na jógu, který by neměl chybět ve výbavě každého, kdo se chce józe věnovat naplno.

Popis


Mezi nejrozšířenější a rovněž i nejoblíbenější pomůcky na jógu bezesporu patří i jógový bolster, který se vyznačuje především svým všestranným využitím, které na něm jistě oceníte. Nabízí vám spoustu pozitivních vlastností – příjemné barevné provedení, kvalitní zpracování, přátelskou cenu či snadnou údržbu. Co myslíte, dáte mu šanci?

Proč si pořídit bolster na jógu:

  • kvalitní zpracování
  • přátelská cena
  • přírodní materiály
  • vícero možností pro využití

Bolster na jógu je dostatečně pohodlný, díky čemuž bude vaše cvičení jógy ještě příjemnější a vítanější. Nejenže je dostatečně pevný, ale zároveň vám pomáhá ke správnému provedení jednotlivých ásan. Je vyrobený ze 100% přírodních materiálů, což je dobrá zpráva nejen pro ochránce přírody, ale i pro ty, kteří pro sebe chtějí jen to nejlepší.

Rozměry tohoto bolsteru na jógu jsou dostačující – 23 cm x 61 cm – a nemusíte se bát, že by vám nedokázal nabídnout to, co od něho očekáváte. Snímatelný potah můžete v případě potřeby vyprat v pračce a těšit se z jeho přítomnosti dlouhá léta.

>