Barevný jógový blok z tvrzené pěny

229 

Čas od času není na škodu spolehnout se při cvičení jógy nejen na vlastní tělo, zkušenosti a dovednosti, ale i na šikovné pomůcky, které hravě ulehčí provedení jednotlivých pozic. Některé ásany dělají problém i zkušenějším – máte i vy problém s některou pozicí? Pak vsaďte na blok z tvrzené pěny.

Popis


Na používání pomůcek na jógu není vůbec nic špatného. Zvláště pokud se trápíte pro nedokonalé provedení určitých pozic, se kterými máte i přes veškerou snahu problémy, oceníte jejich přítomnost při cvičení a velice snadno si na jejich pomoc zvyknete.

Jógové bloky patří mezi nejčastější pomůcky, na které spoléhá stále více lidí. Máte-li rádi pestré barvy a kvalitní materiály, určitě byste si neměli nechat ujít blok na jógu z tvrzené pěny v příjemném barevném provedení, jež upoutá vaší pozornost a nadchne vám celou řadou pozitivních vlastností.

Pořiďte si jógový blok, protože…

  • …je k dostání za přátelskou cenu a dovolit si jej tak může úplně každý
  • …vám nabízí úctyhodnou pevnost a tvarovou stálost, jenž oceníte
  • …je vyroben v pestrém barevném provedení a vybrat si tak dokážete i vy

Barevný blok na jógu z tvrzené pěny je vyrobený z pěny EVA, která se vyznačuje zdravotní nezávadností – tuto skutečnosti ocení především ochránci přírody, ale i ti, kteří pro své zdraví chtějí jen to nejlepší. Má příjemné rozměry – 30,5 cm x 20,5 cm x 5cm – a nízkou váhu – 0,3 kg – díky čemuž si jen můžete v tašce na jógu přenášet na každou hodinu, ať už docházíte kamkoli.

Podívejte se na video, které jste pro vás připravili a udělejte si o bloku z EVA pěny vlastní představu.

YouTube video

>