Sleva!

Pevný a stabilní korkový ovál na jógu

209 

Pomůcky na jógu používá stále více lidí, kteří si zvykají na jejich pozitivní vlastnosti. Možná i vy právě hledáte věrného společníka, který by ulehčil vaše cvičení, pomohl vám s provedením jednotlivých pozic a nabídl vám oporu, stabilitu a pohodlí. Proč si tedy nepořídit šikovný korkový ovál?

Popis


Na pravidelné hodiny jógy dochází nespočet nadšených jogínů a jogínek, kteří se této aktivitě věnují s chutí, elánem, nadšením i radostí. Proč si cvičení této zajímavé aktivity co možná nejvíce zpříjemnit, když to jde tak lehce? Chcete-li úroveň vašeho cvičení posunout zase o laťku výše, nechte se inspirovat korkovým oválem na jógu.

Proč si pořídit jóga korkový ovál:

  • vyznačuje se velkou nosností
  • nabízí vám úctyhodnou pevnost a stabilitu
  • je k dostání za přátelskou cenu
  • má nízkou váhu a přijatelné rozměry

Možná i vám dělá provádění konkrétních ásan problémy i přesto, že svému tělu dáváte hodně zabrat a snažíte se, co nejvíce můžete. Nezoufejte – tento problém tu a tam potká i zkušenější jogíny, kteří již mají ve cvičení jógy jistotu a vědí, co od této aktivity mohou očekávat.

Jógový ovál je vyrobený ze zdravotně nezávadného materiálu – korku – a je určený k podložení různých částí těla, díky čemuž sami změníte obtížnost cviků. Díky jeho rozměrům – 30 cm x 12 cm x 7,5 cm – ho můžete snadno přenášet na každou hodinu jógy například v praktické jóga tašce a pro jeho nízkou váhu – 0,50 kg – ani nebudete vědět, že ho máte při sobě.

>