3 tipy na jógu v Litoměřicích

Město, jehož tradicí je vinařství. Kouzelné výhledy, historické památky a také jóga. V Litoměřicích si zkrátka každý najde to své, ať už je zdejší, nebo se tu chystá na výlet. My se ale jako obvykle zaměříme na to,  jak to v malebném městečku vypadá s jógovými lekcemi.

Jóga Litoměřice

Je úplně jedno, jestli patříte mezi začátečníky či pokročilé. Jednou ze skvělých jógových možností v Litoměřicích je Studio Jóga, kde můžete cvičit pod vedením zkušené lektorky Sylvie v příjemném prostředí.

Ve studiu na vás čekají lekce precizní Iyengar jógy, kterou si Sylvie zamilovala na první vyzkoušení. Jestliže s jógou nemáte zkušenosti, nevadí – pak stačí navštěvovat kurz pro začátečníky, kde budete pilovat váš um a zlepšovat jednotlivé pozice. Cvičení se Sylvií se bude líbit těm, kteří by rádi odpočinuli od shonu všedních dní. Nechybí relaxační hudba a individuální přístup.

Za sebe doporučuji omrknout webové stránky, kde navíc najdete přehledný eshop. V něm můžete sobě nebo blízkým udělat radost nejen jógovými pomůckami. Studio najdete na ulici Karnýcká 31, ceny za permanentnky i jednotlivé vstupy naleznete v ceníku.

Jóga s Jitkou

Své 20 leté zkušenosti vám v Litoměřicích pravidelně předává také jogínka Jitka Wangle. Také Jitčiny lekce vycházejí z učení Iyengara, proto můžete čekat skutečné pilování pozic a pestré hodiny, kde se v pomalém a příjemném tempu možná i zapotíte.

S Jitkou se můžete oddat józe na některém z jejích kurzů. Jednotlivé vstupné se pohybuje okolo 170 Kč, výhodnější je samozřejmě permanentka. Cvičit budete ve studiu Tylovka na ulici Tylova 16. Podrobnosti a informace o lektorce najdete na jednoduchých a přehledných webových stránkách. 

Jógová výzva

Jako další možnost jsem vybrala něco tak trošku jiného – jógovou výzvu. Je to jednoduché – ne každý má čas vyrazit za jógou do studia, ne každému je příjemné cvičit ve společnosti druhých. A právě proto můžete vyzkoušet naši 30 denní výzvu z pohodlí domova, v tempu, jaké vám bude sedět, kdykoli budete mít chuť.

Jógová výzva je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Probíhá tak, že vám jednoduše každé ráno zašleme odkaz na video s lekcí pro daný den. Příjemná je také cena – za 199 Kč získáte v podstatě 30 domácích lekcí. Nehoňte se, uvolnit se můžete i doma. Rozhýbete se, zapomenete na bolesti zad a ještě se budete usmívat. To říkám z vlastních zkušeností. 🙂

 

Zdroj obrázků: pexels.com

0 Shares
>
0 Shares
Share