3 tipy, kam za jógou v Děčíně

Je to tady – letošní Vánoce jsou za námi a já věřím, že jste si je užili s těmi nejbližšími v klidu a míru. A protože jsou svátky někdy poněkud hektické, emoce spojené se Štědrým dnem náročné, jako vlastně celý prosinec, je na čase uklidnit se třeba právě jógou. Mimochodem, našli jste pod stromečkem to, co jste si přáli? Nebo něco z našich tipů na jógové dárky? U mě bodovala má druhá tibetská mísa. 🙂

V tomto článku se společně s vámi podívám do Děčína. Právě v Děčíně, který se rozkládá na obou březích Labe, jsem pro váš vybrala tři tipy na jógová studia. Někteří z vás je možná dobře znají, ti ostatní snad naše tipy uvítají. A pokud jsem na nějaké studio zapomněla nebo mi snad uniklo, neváhejte a doplňte nám tip do komentářů. Oceníme to spolu s těmi, kteří váhají, kam vyrazit na jógu v Děčíně. 

Amida centrum

Bylo nebylo… Tak nějak začíná zajímavý příběh o vzniku studia Amida. Manželský pár koupil dům, kde se postupně realizoval jeden velký sen. A tak se zrodila komunita lidí, kteří vás provedou světem meditace, jógy či příjemnou masáží. Amida je tedy neobyčejné centrum, kde najdete zasloužený relax přesně tak, jak to máte rádi.

Co se týče jógových lekcí, můžete navštívit open classy hormonální jógy, terapeutické jógy, jógu v rehabilitaci, jógu pro začátečníky nebo dokonce prožitkový tanec. Kromě toho můžete zavítat na masáže, objednat se na kineziologii nebo si rezervovat místo na nějaký ten zajímavý seminář, jichž Amida nabízí celou řadu. Jediné, co jsem na webu nenašla, je ceník. V rezervačním systému jsou uvedeny pouze ceny za semináře, již od 130 Kč. Můžeme tedy předpokládat přátelské ceny také za lekce jógy, co myslíte? 🙂 Centrum najdete na Pivovarské 9/38 a pro zájemce rovnou přikládám odkaz na rozvrh. 

Marta jóga

Ve studiu Marta vás jógou provede majitelka Marta Kuglerová, jež jejímu kouzlu propadla v roce 2003 v New Yorku – zkrátka láska na první cvičení. Ve studiu najdou lekce ti, kteří chtějí vyzkoušet otevřené hodiny jógy, ale také náročnější z vás, kteří by rádi chodili na jógový kurz a rozvíjeli se. Na jógu je nutné se objednat, rezervační systém najdete na přehledných webových stránkách, kde si můžete přečíst aktuality a dozvědět se o plánovaných akcích: různých workshopech a seminářích.

A jakou jógu studio Marta nabízí? Jógu pro těhotné, jemnou jógu, terapeutickou jógu, jógu pro začátečníky a pro pokročilé, jógu pro bolavá záda. Nechybí však ani cvičení pro děti či náctileté. Pestrý výběr jógy pro konkrétní aktuální týden najdete vždy v rozvrhu. Vstupné se pohybuje okolo 130 Kč za lekci. Studio se nachází na ulici Plavební 176. 

Fit Maroldovka

Není studio jako studio. Já sama přímo do posilovny či fit centra nechodím, protože mám raději jógu či tanec než posilování a trénink. Co mě však těší je, že jsou centra, která se přizpůsobují poptávce a snaží se nabídnout svým zákazníkům pestrou škálu výběru aktivit. Mezi taková patří také Fit Maroldovka. 

Studio nabízí vše, co má fit centrum nabízet, a ještě mnohem víc. Můžete si zajít do posilovny, ale také můžete zavítat na lekce různých cvičení. A jaké že to jsou? V přehledném rozvrhu si vybere každý: pilates, aerobik, bosu, tabata, jemná jóga, jóga proti bolestem zad. Pro ty, kteří by rádi dali přednost namísto otevřeným lekcím kurzu – dobrá zpráva je, že ani pravidelné kurzy jógy nechybí. Stačí projít webové stránky a najít si to své. Moderní centrum vítá každého, kdo chce kombinovat různé aktivity. A kde můžete komfortní fit centrum navštívit? Adresa je Maroldova 2. (Takže název je rozluštěn.) 🙂 A mně nezbývá, než vám všem popřát šťastný vstup do roku 2018 a mnoho příjemných jógových zážitků. 

Zdroj fotografií: pixabay.com

15 Shares
 • Zapomněla jste na klasickou indickou jógu v Domě dětí a mládeže na Teplické ulici. Již přes 10 let za cenu kolem 50,- za lekci ;-). Mysl i pohyb v jednotě,vřele doporučuji.

  • Pěkný den,
   děkujeme za další skvělý tip pro naše čtenáře. Cílem článku je vždy vybrat dva, tři tipy nejlépe na jógová studia. Proto zde nemám jógu v Domě dětí a mládeže, ale věřím, že díky Vašemu postřehu i doporučení získá další příznivce.

 • >
  15 Shares
  Share15