Představujeme nový e-book Zdravá kosmetika

Zajímáte se o zdravou přírodní kosmetiku? Nebo byste se dokonce rádi vrhli do domácí výroby? Pak zpozorněte! Máme pro vás skvělou zprávu. Vytvořili jsme nový ebook, který se zabývá právě přírodní a po domácku vyrobenou kosmetikou. Je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pokročilé, kteří hledají inspiraci. Pojďme si ho představit.

eBook Zdravá kosmetika, na co se můžete těšit?

My v redakci milujeme nejen jógu, ale vše, co našemu tělo prospívá. A naše láska k přírodním a kvalitním věcem nás dovedla k sepsání tohoto ebooku. Věříme totiž, že zaujme i vás, naše čtenáře. Produkty z drogerií se snažíme používat méně a méně. Pokud i vy hledáte alternativy k předraženým a nešetrným produktům, možná je na čase vyzkoušet přírodní kosmetiku😊.

Co najdete uvnitř

Na začátku ebooku si projdeme, jaké jsou výhody a nevýhody výroby domácí kosmetiky. Co od toho vlastně máte čekat? Je to těžké? Zvládnu to vůbec? Na všechno vám odpovíme. Ostatně jako u každé aktivity platí, že začátky bývají pomalé. Ale jakmile se do toho dostanete, uvidíte, že vám to půjde od ruky. Docela jako vaření nebo pečení. Jenže teď budete dělat něco pouze pro vás a vaši krásu. O to víc vás to bude bavit😊.

Nebudeme vám pouze mazat med kolem úst. V kapitole Proč vyrábět kosmetiku doma vám vysvětlíme její výhody. Především v porovnání s produkty, které koupíte v drogerii. Je mezi nimi opravdu velký rozdíl. A není to jen o chemii, životním prostředí a testování na zvířatech. Ale také o ceně! Domácí kosmetika vás totiž vyjde mnohem výhodněji.

V ebooku najdete popis základních pravidel výroby a také vás seznámíme s tím, co je dobré na začátek připravit. Asi je jasné, že nebudeme vařit z vody. Nějaké ty suroviny jsou potřeba. Zjistíte ale, že jsou velmi snadno dostupné a raz dva si je seženete. Pak už stačí čistá plocha, vybavení a hurá! Můžeme se do toho dát.

Vše pro vaši krásu

Ebook jsme postavili na několika velkých kapitolách. Ty jsme roztřídili na základě toho, na co jsou dobré a o kterou oblast pečují. Můžete se těšit na kapitolu

  • Vlasy
  • Pleť
  • Zuby
  • Tělo

Můžete se těšit jak na pečující, tak zkrášlující produkty, a dokonce i parfém či deodorant. Věříme, že se vám recepty budou líbit. Nejsou příliš složité, protože jsme ebook psali především s ohledem na začátečníky a mírně pokročilé. Recept se vždy skládá z popisu účinků a ingrediencí. Nezapomněli jsme ani na detailní popisy postupu.

Zkrátka je to všechno postaveno tak, aby přípravu zvládl opravdu každý. Některým ingrediencím jsme se věnovali detailněji. Tyto univerzální suroviny si určitě oblíbíte, protože je můžete použít jak do receptů, tak docela jednoduše samotné.

Nebojte se, nepřipravili jsme si na vás žádné nesehnatelné a předražené položky. To by totiž bylo docela proti filozofii domácí kosmetiky. Ta má být především výhodná a snadno dostupná. V našem ebooku najdete pouze suroviny, které seženete ve zdravých výživách nebo specializovaných obchodech na internetu.

Věříme, že si čtení užijete. Náš ebook vám přinese spoustu užitečných informací o přírodních surovinách a naučí vás vyrábět vlastní kosmetiku. Uvidíte sami, že se při výrobě budete bavit. Nám totiž domácí výroba přináší opravdovou radost a naplnění.

Není totiž nic lepšího než používat poctivé domácí produkty, u kterých jste si jistí, co se v nich nachází a znáte jejich přesné účinky😊. Jednoduše řečeno – domácí kosmetika vás nikdy nezklame. Navíc je z ní pěkný dárek pro vaše blízké. Udělejte radost sobě i rodině a začněte s výrobou originálních produktů ještě dnes. Třeba tím, že si pořídíte náš ebook😊.

Přeje vám krásné počtení! A budeme moc rádi, pokud nám pošlete zpětnou vazbu.

Mějte se krásně.

21 Shares
>
21 Shares
Share21